„Nėštumo kalendorius“ – periodinis atmintinių leidinys, dovanojamas besilaukiančioms moterims, kurių nėštumą prižiūri akušerė ar gydytoja ginekologė didžiųjų Lietuvos miestų gydymo įstaigose. 

Koks jis, "Nėštumo kalendorius"?

Leidinyje rasite 40 savaičių nėštumo ir vaikelio vystymosi kalendorių, organizmo pokyčių aprašymus, trumpus kūno priežiūros, judėjimo, mitybos patarimus. Taip pat specialius puslapius nėštumo dienoraščio ir kraitelio užrašams bei planavimui, gimdyvės ir naujagimio skyrelį. Visą „Nėštumo kalendoriaus“ elektroninę versiją galima pavartyti čia. Žiemos leidinio nuoroda yra aktyvi iki 2018 03 15.

 

Naujienos žiemos "Nėštumo kalendoriuje"?

Naujos atmintinės parengtos kartu su kineziterapeute Viktorija Aleknavičiene – patarimai laikysenai, judėjimui bei trumpam atsipalaidavimui. Ką nėščiosios laikysenoje pakoreguoti galima ir reiktų, o kas keičiasi neišvengiamai su didėjančiu pilvuku? Kaip sėdėti, stovėti? Kaip atsigulti ir atsikelti, kuri miegojimo padėtis palankiausia? Dalį šių atmintinių rasite tekste LAIKYSENOS PAKITIMAI. KAIP JUDĖTI? 

  

"Nėštumo kalendorius" SMS žinute į namus

Dovanų "Nėštumo kalendorių" gausite pas savo gydytoją ar akušerę didžiųjų miestų gydymo įstaigose: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio poliklinikose, privačiuose medicinos centruose bei kabinetuose. Jei leidinuko jums neįteikė, pasiteiraukite arba užsakykite sms žinute į namus.

Siuntimas apmokestintas 1,50 € siuntimo išlaidoms apmokėti. Leidinys išsiunčiamas paprastu paštu per 2 darbo dienas. Adresatą siuntinukas pasiekia per 2–5 dienas, koresponcencija pristatoma į pašto dėžutę. Jei laiškas netelpa į dėžutę, tuomet paliekamas pranešimas, kviečiantis jį atsiimti pašto skyriuje. Jei leidinyukas jūsų visgi nepasiekė, rašykite asmenine žinute "Nėštumo kalendoriaus" facebook'o paskyroje.

 

Dovanėlės prie "Nėštumo kalendoriaus"

Užsakę į namus žiemos leidinuką, sulauksite jo kartu su mielomis ir naudingomis smulkmenomis. Mėginukai: BIO OIL aliejaus,  EMOLIUM vonios emulsija, Pigu.lt  kuponas su 10 % nuolaidos kodu COOL CLUB drabužėliams ir 10 € nuolaidą vaikų prekėms. 

Taip pat gausite sveikinimo atviruką, kurį sukūrė HIPPOART

 

 

Kitas nemokamas leidinys tėvams – "Kūdikio dienoraštis"

"Kūdikio dienoraštis" dovanojamas gimdyvėms Lietuvos gimdymo namuose. Draugiškas žindymui, šeimai, mamai ir naujagimiui. Aktualios temos ir atmintinės nuo pogimdyvinio periodo mamoms iki pat kūdikystės 12-ojo mėnesio. Daugiau apie "Kūdikio dienoraštį" bei kaip jį užsisakyti į namus rasite čia.

 

 Atsiliepimai

Jūsų nuomonė apie "Nėštumo kalendorių" – tik 3 klausimai ANKETOJE.

Pastebėjimų ir kometarų laukiame el. paštu info eta nestumokalendorius.lt.

Bendraukime "Nėštumo kalendoriaus" facebook'o paskyroje.

Ačiū!