„Nėštumo kalendorius“ – periodinis atmintinių leidinukas, skirtas nėščiosioms. Dovanojamas visoms besilaukiančioms moterims, kurių nėštumą prižiūri akušerė ar gydytoja ginekologė didžiųjų Lietuvos miestų gydymo įstaigose. 

Koks jis, "Nėštumo kalendorius"?

Leidinyje rasite 40 savaičių nėštumo ir vaikelio vystymosi kalendorių, organizmo pokyčių aprašymus, trumpus kūno priežiūros, judėjimo, mitybos patarimus. Taip pat specialius puslapius nėštumo ir kraitelio užrašams bei planavimui, gimdyvės ir naujagimio skyrelį. Visą „Nėštumo kalendoriaus“ elektroninę versiją galima pavartyti čia.

 

"Nėštumo kalendorius" SMS žinute į namus

Dovanų "Nėštumo kalendorių" gausite pas savo gydytoją ar akušerę didžiųjų miestų gydymo įstaigose. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio poliklinikose, privačiuose medicinos centruose bei kabinetuose. Jei leidinuko jums neįteikė, pasiteiraukite arba užsakykite sms žinute į namus.

Siuntimas apmokestintas 1,50 € siuntimo išlaidoms apmokėti. Leidinys išsiunčiamas paprastu paštu per 2 darbo dienas. Adresatą siuntinukas pasiekia per 2–5 dienas, koresponcencija pristatoma į pašto dėžutę. Jei laiškas netelpa į dėžutę, tuomet paliekamas pranešimas, kviečiantis jį atsiimti pašto skyriuje.

 

Dovanėlės prie "Nėštumo kalendoriaus"

Užsakę į namus leidinuką, sulauksite jo kartu su mielomis ir naudingomis smulkmenomis. Mėginukai: BIO OIL aliejaus,  EMOLIUM vonios emulsija, Pigu.lt  kuponas su 10 % nuolaidos kodu COOL CLUB drabužėliams ir 10 € nuolaidą vaikų prekėms. 

Taip pat gausite sveikinimo atviruką, kurį sukūrė HIPPOART

 

 

 Atsiliepimai

Jūsų nuomonė apie "Nėštumo kalendorių" tik 3 klausimai ANKETOJE 

Pastebėjimų ir kometarų laukiame el. paštu info eta nestumokalendorius.lt

Bendraukime "Nėštumo kalendoriaus" facebook'o paskyroje.

Ačiū!