„Kūdikio dienoraštis” judviejų draugystei ir prisiminimui!

 „Kūdikio dienoraštis” – leidinys tėvams, auginantiems kūdikį. Atmintinių ir straipsnių ciklai, dienoraštis, specialistų patarimai, stebėjimo lentelės, lavinimo užduotėlės ir žaidimai, kad jūsų gyvenimas su kūdikių taptų smagus, o tarpusavio ryšys – glaudus.

Koks jis, "Kūdikio dienoraštis"? 

Leidinyje daug dėmesio skiriama pogimdyviniam periodui ir sėkmingai žindymo pradžiai. Straipsnių cikle, rengtame kartu su akušerė–laktacijos konsultane Ieva Girdvainiene, aktualiausi klausimai, kylantys žindymo pradžioje: kiek pienuko gaminasi iš karto po gimdymo? Kaip žinoti, ar pakanka pieno, ar vaikas alkanas? Kada glausti prie krūties ir ką daryti, jei vaikas nuolat žindo? Su kokiomis problemomis susiduria dažniausiai ir kaip jas spręsti, pas ką kreiptis patarimų ir pagalbos?

Užsiėmimai ir žaidimai, mokantys pažinti ir skatinti individualią kūdikio raidą.

Saugi kūdikiui aplinka ir pagalbinės priemonės žaidimams ir judėjimui. Kineziterapeuto patarimai mankštelėms namuose. 

Ypatinga staigmena – Kūdikio metrikas, kurį užpildę ir įrėminę turėsite puikų prisiminimą apie vaikelio gimimo dieną.

 

Elektorinį leidinio variantą pavartykite internetu KŪDIKIO DIENORAŠTIS. 2018 m. žiemos leidinio nuoroda aktyvi iki 2018 03 15.

 "Kūdikio dienoraštis" – dovana gimdyvėms

 "Kūdikio dienoraštis" dovanojamas mamoms, susilaukusioms vaikelio Lietuvos gimdymo namuose. 

 

"Kūdikio dienoraštis"SMS žinute į namus

"Kūdikio dienoraštį" galite užsisakykite trumpąja žinute jums patogiu adresu. 

Siųskite sms numeriu 1398 žinutės tekste „NKSMS Vardas Pavardė, Gatvė 5-5, Miestas“. Užsakymo kaina 1,50 € skirta siuntimo išlaidoms apmokėti Leidinys išsiunčiamas paprastu paštu per 2 darbo dienas (adresatą laiškas pasiekia per 1–4 dienas, kaip ir įprasti pašto laiškai).

 

Dovanėlės prie "Kūdikio dienoraščio"

Žiemos "Kūdikio dienoraštį" į namus gausite su mielomis dovanėlėmis: EMOLIUM emulsiją į vonią, ACORUS arbatėlę, WELEDA sauskelnių kremą, sveikinimo atviruką.

 

Norite pasiūlyti puikią temą, pasidalinti aktualia naujiena, pristatyti specialistą, straipsnį ar publikaciją, kuri bus naudinga ir kitiems tėvams? Rašykite el. paštu info eta mediapressa.lt. Ačiū!