"Nėštumo kalendorius" – periodinis nemokamai platinamas atmintinių leidinys besilaukiančioms.

Dovanų jį gausite pas savo gydytoją ar akušerę didžiųjų miestų gydymo įstaigose. Valstybinėse pokilkinikose, privačiuose centruose bei kabinetuose. Taip pat galite užsakyti sms žinute į namus.

Nedidelio formato, kompaktiška knygelė patogi nešiotis su savim. 0–40 nėštumo savaičių atmintinės, pasiruošimo gimdymui skyrelis, kūdikio kraitelio pirkinių sąrašai, naujagimio priežiūra – bet kada galėsite atsiversti, paskaitinėti aktualiomis temomis, pasižymėti iškilusius klausimus, pastebėjimus apie nėštumo eigą bei pokyčius.

 

Smalsu, kas viduje?

Peržiūrėti "Nėštumo kalendoriaus" el. variantą galima internetu NĖŠTUMO KALENDORIUS.

SMS žinute į namus

"Nėštumo kalendorių" galite užsisakykite trumpąja žinute. Siųskite sms numeriu 1398 žinutės tekste „NKSMS Vardas Pavardė, Gatvė 5-5, Miestas“. Siuntimas apmokestintas 1,50 €. Leidinys išsiunčiamas paprastu paštu per 2 darbo dienas (adresatą siuntinukas pasiekia įvairiai, kaip ir įprasti pato laiškai)

Dovanėlės prie "Nėštumo kalendoriaus"

Užsakę į namus leidinuką, sulauksite jo kartu su mielomis ir naudingomis smulkmenomis Mėginukai: BIO OIL aliejaus, LV rankų kremas, EMOLIUM vonios emulsija, NEUTRAL šampūnas ar kūno aliejus (mėginukų kiekis yra ribotas). Taip pat gausite sveikinimo atviruką, kurį sukūrė MANDRIU blogo autorė Morta.

 Atsiliepimai

Jūsų nuomonė apie "Nėštumo kalendorių" tik 3 klausimai ANKETOJE 

Pastebėjimų ir kometarų laukiame el. paštu info eta nestumokalendorius.lt

Atsiliepimus palikite "Nėštumo kalendoriaus" facebook'o paskyroje.

Ačiū!

„Kūdikio dienoraštis”

 „Kūdikio denoraštis” – nemokamai platinamas periodinis atmintinių leidinys tėvams, auginantiems kūdikį. Dovanų jį gausite gimdymo namuose. 

 Koks jis, "Kūdikio dienoraštis"?

Elektorinį leidio variantą pavartykite internetu KŪDIKIO DIENORAŠTIS ir užsakykite sms žinute į namus. Siųskite sms numeriu 1398 žinutės tekste „KDSMS Vardas Pavardė, Gatvė 5-5, Miestas“. Siuntimas apmokestintas 1,50 €. Leidinys išsiunčiamas paprastu paštu per 2 darbo dienas.

Dovanėlės prie "Kūdikio dienoraščio"

Vasarą "Kūdikio dienoraštį" į namus gausite su mielomis dovanėlėmis (kiekis yra ribotas): automobilio lipduką nuo MARMALUZI, žindymo atmintines, NEUTRAL šampūno ar kūno aliejaus mėginuką ir alergijos vadovą, EMOLIUM emulsiją į vonią.

Naudojate leidinuką, jums kilo idėjų ir norite pasiūlyti, nes puikiai tiktų "Kūdikio dienoraščiui"? Rašykite el. paštu info eta mediapressa.lt / Apie "Kūdikio dienoraštį". Ačiū!

Jei domina prekių ar paslaugų pristatymas ar kitokia reklama leidiniuose, susisiekime, pasiūlysime aktualiausią variantą, tinkamiausią poziciją ir įvairias sezonines bei metines nuolaidas.