„Nėštumo kalendorius“ – nemokama atmintinių knygelė būsimoms mamoms. Dovanojama didžiųjų Lietuvos miestų poliklinikose ir privačiose gydymo įstaigose pas gydytojus ginekologus ar akušerius, kuriose prižiūrimos moterys nėštumo metu. Žemiau rasite informaciją, kaip leidinį užsakyti į namus.

 

 

Koks jis, "Nėštumo kalendorius"?

LEIDINYS. Patogus formatas, žaismingi HippoART kurti viršeliai, jaukus vidinių puslapių dizainas. Informatyvus leidinys, atsakingas turinys ir svarbiausios nėštumo, gimdymo ir pogimdyvinio laikotarpio temos trumpai.

UŽRAŠAI IR PLANAVIMAS. Specialūs nėštumo dienoraščio skyreliai pakvies be įtampos pažiūrėti į besikeičiančią save, ieškoti atsakymų į iškilusius klausimus ir tokiu būdu išvengti nerimo. Kiekvieno mėnesio svarbesnių planuojamų darbų sąrašai padės tolygiai paskirstyti nėštumo metu atsiradusias papildomas veiklas, užsiėmimus ir net pirkinius.

KRAITELIS. Svarbiausių pirkinių sąrašai: gimdyvės krepšelis – daiktai į gimdymo namus bei kūdkio kraitelis.

ATMINTINĖS. Leidinyje rasite 40 savaičių nėštumo ir vaikelio vystymosi kalendorių, organizmo pokyčius. Trumpai rasite apie medicinos priežiūrą Lietuvoje, atliekamus tyrimus, įvairias nėščiųjų būkles (kurios iš jų pavojingos), atliekamus tyrimus. Aptariamos nėščiąsias lydinčios emocijos ir įvairios baimės, psichologės įžvalgos bei patarimai. Taip pat kūno priežiūros rekomendacijas, judėjimo, laikysenos patarimus, bei smagias idėjas, kad nėštumo laikas būtų sveikas ir malonus. Štai keletas atmintinių, kurias galima skaityti tinklarašyje:

 

Visą „Nėštumo kalendoriaus“ elektroninę versiją galima pavartyti čia.

 

 

Naujienos rudens "Nėštumo kalendoriuje"

Kiekvieno nėštumo mėnesio atmintine papildė naujas praktiškas skyrelis apie darbus, pirknius bei planavimą. Skyreliai "Ką turiu padaryti", "Mano geresnei savijautai", "Klausimai gydytojai" bei "Smagi idėja"!

 

Labai aktuali tema – natūrali gydymo bei profilaktios sistema – aromaterapija. Geresnei savijautai, poilsiui ir gydymui. Vasaros leidinuke Elzės Girdvainienės parengtas tekstas su receptais apie eterinių ir augalinių aliejų naudojimą "AROMATERAPIJA NĖŠČIOSIOMS, GIMDYVĖMS IR ŽINDANČIOMS MAMOMS".

 

 

"Nėštumo kalendoriaus" staigmenos!

2018-aisiais metais leidinių viršelius puošia šventinis ženkliukas, žymintis svarbius Lietuvai metus minint Valstybės atkūrimo šimtmetį! Sveiki, gimę tokiais svarbiais Lietuvai metais!

 

"Kūdikio metrikas" – tai pirmasis vaikučio dokumentas. Surašykite svarbiuosius jūsų vaikelio gimimo duomenis ir šis metrikas taps gražiu prisiminimu.

Kartu su leidinuku dovanojami įvairūs mėginukai bei sveikinimo atvirukas!

"Nėštumo kalendorius" SMS žinute į namus

Dovanų "Nėštumo kalendorių" gausite pas savo gydytoją ar akušerę didžiųjų miestų gydymo įstaigose: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio poliklinikose, privačiuose medicinos centruose bei kabinetuose. Jei gyvenate ne šiuose miestuose ar leidinuko jums neįteikė, galite užsakykite sms žinute į namus.

Siuntimas apmokestintas 1,50 € siuntimo išlaidoms apmokėti. Leidinys išsiunčiamas paprastu paštu per 2 darbo dienas. Adresatą siuntinukas pasiekia per 2–5 dienas, koresponcencija pristatoma į pašto dėžutę. Jei laiškas netelpa į dėžutę, tuomet paliekamas pranešimas, kviečiantis jį atsiimti pašto skyriuje. Jei leidinukas jūsų visgi nepasiekė, rašykite asmenine žinute "Nėštumo kalendoriaus" facebook'o paskyroje.

 

 

Atsiliepimai

Labai lauksime jūsų nuomonės apie "Nėštumo kalendorių" – tik 3 klausimai ANKETOJE.

 

Ačiū!