TOP ❄ MAMA

Absoliučiai idealus laikinos (iki 12 mėn, kol atsiras globėjas) socialinės globos pavyzdys. "Net miegame visi keturi vienoje didelėje lovoje: man iš šonų – abu vaikai, o kojūgaly – dar du katinai." Šeima jauna ir nuostabi. Moko ne pykti, kaltinti, gailėti, bet atsigręžti į mažąjį žmogų! (tavovaikas.lt)  

 

 

 

TOP ❄ TEKSTAS

MOTERS KŪNE, ESI STIPRUOLIS! "Kai susilaukiau pirmagimės, patyriau santykių su savo kūnu renesansą. Stebėjausi, kaip vis mano pačios peiktasis gebėjo iš mažos sėklytės užauginti žmogų. Jis išsipūtė kaip balionas, o paskui susitraukė ir apsimetė, kad čia nieko tokio neįvyko. Kūnas pats žinojo, kaip tą žmogų pagimdyti, o vėliau jį pusę metų maitino vien iš savo atsargų. „Drauguži, tu pavarai“, norėjosi kartais pasakyti." (Švelni tėvystė)

 

 

TOP ❄ DOVANOS

2018 metais gimę Kauno rajono naujagimiai bus apdovanojami labai vertingomis dovanomis – 300 € vertės pilnais kūdikio krateliais! (Kauno rajono bendruomenė)

 

    

TOP ❄ TESTAS

Nėštumo testas tiesiog IKEA kataloge! Atliekamas įprastu būdu, užlašinant šlapimo ant testo juostelės reklaminiame puslapyje. Jei testas teigiamas, kainos laukelyje išryškėja siurprizas nuo IKEA – didelė nuolaida lovytei (FB/NestumoKalendorius)

 

 

 

 

TOP ❄ SOCIALINĖ INICIATYVA

Jau trečius metus šventiniu laikotarpiu vyko Kalėdinių atvirukų socialinė iniciatyva prieš smurtą artimoje aplinkoje "LAIMINGI MŪSŲ NAMAI". Lietuvių meninkų neatlygintinai sukurti Kalėdiniai skaitmeniai bei popieriniai atvirukai buvo pardavinėjami gyventojams bei įmonėms, o visos surinktos lėšos perduotos organizacijai Vilniaus Moterų Namai.(Laimingi Mūsų Namai, nuotraukoje atvirukas, kurtas Bear On Me)

 

 

TOP ❄ PIRKINYS

Ne, tu ne supermamelė, tiesiog ... "Damn you're a good mother!". Iš žindyvių aprangos rojaus Boob Design. Tokio normalumo drabužių reikia paieškoti!

 

 

TOP ❄ CITATA

Besilaukianti Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė Jacinda Ardern apie tai, kad šiais laikais derinti galybę darbų ir motinystę yra taip normalu! „I am not the first woman to multitask“, sakė ji. "Aš ne pirma ir ne paskutinė, kuri laukiasi ir multitaskina".

 

 

TOP ❄ PETICIJA

 Peticija prieš Kristelerio manevrą (supaprastintai – pilvo spaudimas gimdymo metu, kad neva pagreitintų procesą). Šis metodas yra nelegalus ir gali LABAI sužaloti tiek moterį, tiek kūdikį. Jei jums teko tai patirti, papasakokite (anonimiškai) žurnalistei Elzei Lauzikaitei. (peticijos.lt)

 

 

TOP ❄ STILIUS

Modelis Coco Rocha, šia nuotrauką paskelbė žinią apie antrojo vaikelio atėjimą. Privertė aiktelėti ne tik mamas ir besilaukiančias, bet ir visus grožio bei stiliaus gerbėjus bei įsitraukti į Coco Instagramo sekėjų gretas.

 

 

TOP ❄ NĖŠTUMO KALENDORIUS

 Elementarusis, nes klausimas "Kelinta nėštumo savaitė?" užklumpa kiekvieną mielą savaitę :)

 

 

TOP ❄ VIDEO

Linksta keliai, prisiminus pirmas minutes kartu ♥ Duokit dar to narkotiko, meilės hormono! (PregnantLife)

 

  

TOP ❄ PATARIMAS

Besilaukiančiai moteriai reikia tik trijų dalykų: „Dažniausiai, kai mąstome apie besilaukiančią ar pagimdžiusią moterį ir apie palankynų dovanas, pirmiausia pagalvojame apie daiktus. Bet iš tiesų tuomet moteriai labiausiai praverčia trys dalykai: palaikymas, įgūdžiai ir žinios”. (Ką padovanoti?

 

 

TOP ❄ KRAITELIUI

Spintos skirtukas kūdikio drabužėliams! Jei ši idėja atrodo keista... palaukit, kai paskutinius mėnesius palikimo gausi 101 drabužėlį ;) Jums gali patikti "internetuose" jau keletą metų gyva idėja kūdikio reikenims – IKEA vežmaitis

 

 

TOP ❄ DIENORAŠTIS

Nuostabūs šiuolaikiniai gydytojai! Kiekvieną kartą įteikia tobuliausio vaiko nuotraukų. Keletas idėjų, kur jas kūrybingai panaudoti, kad nepasimestų tarp nėštumo dokumentų, medicininių išrašų. Dienoraštyje. Šeimos nuotraukoje. Ant drobės.

 

  

 

 

@Nėštumo kalendorius

Skaitykite daugiau