„Nėštumo kalendorius“ – periodinis nemokamas atmintinių leidinys būsimoms mamoms. Dovanojamas (įrašant į nėščiųjų įskaitą) didžiųjų Lietuvos miestų poliklinikose ir privačiose gydymo įstaigose. Kviečiame pavartyti leidinio e. versiją (nuoroda yra aktyvi iki 2018 06 15), žemiau rasite informaciją, kaip leidinį užsakyti į namus.

 

 

PhotoKoks jis, "Nėštumo kalendorius"?

Photo @Babyblog.lt

LEIDINYS. Net šimtas uslapių ir patogus nedidelis formatas 16 x 16 cm, žaismingi ir mieli HippoART kurti viršeliai, jaukus vidinių puslapių dizainas. Informatyvus leidinys, atsakingas turinys ir svarbiausios temos trijuose skyriuose: NĖŠTUMO KALENDORIUS; GIMDYVĖ, NAUJAGIMIS; KRAITELIS, UŽRAŠAI.

ATMININĖS. Leidinyje rasite 40 savaičių nėštumo ir vaikelio vystymosi kalendorių, organizmo pokyčius. Aptariamos nėščiąsias lydinčios emocijos ir įvairios baimės, psichologės įžvalgos bei patarimai. Trumpai rasite apie medicinos priežiūrą Lietuvoje, atliekamus tyrimus, įvairias nėščiųjų būkles (kurios iš jų pavojingos), atliekamus tyrimus. Taip pat kūno priežiūros rekomendacijas, judėjimo, laikysenos patarimus.

UŽRAŠAI. Nėštumo kalendorius, planai, mažoji nėščiosios kortelė, vaikelio judesių stebėjimas. "Mano nėštumo savaitės" bei specialūs nėštumo dienoraščio skyreliai pakvies be įtampos pažiūrėti į besikeičiančią save, aplinką, atkreipti dėmesį į pasikeitimus, ieškoti atsakymų į iškilusių klausimų, pasigilinti, iš kur kyla baimės, įtampa ar nerimas.

KRAITELIS. Pirkiniai nėštumo metu, gimdyvės krepšelis – daiktai į gimdymo namus, daug mažylio kraitelio smulkmenų ir didžiųjų pirkinių.

Visą „Nėštumo kalendoriaus“ elektroninę versiją galima pavartyti čia. Pavasario leidinio nuoroda yra aktyvi iki 2018 06 15. Naujesnės leidinio versijos ieškokite kategorijoje "NĖŠČIOJI".

 

 

Naujienos pavasario "Nėštumo kalendoriuje"?

Naujos atmintinės kaip teisingai susitvarkyti dokumentus ir gauti nemokamą sveikatos priežiūrą.
LAUKIESI, esi bedarbė?
LAUKIESI, dirbi pagal darbo sutartį, autorines sutartis, pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą?
LAUKIESI, dirbi ne Lietuvoje?
PAGIMDEI KŪDIKĮ, esi bedarbė?
ESAT TĖVAI, auginate vaiką iki 8 metų / du ir daugiau nepilnamečių vaikų iki 18 metų / slaugote (prižiūrite) negalią turintį vaiką?

Atmintinės parengtos kartus su Dalia Kuliešienė, kuri pati ilgai konsultavo tėvus ir dalijosi turimomis žiniomis apie tai, kaip yra skiriamos, organizuojamos ir apmokamos socialinės paslaugos negalią, fizinę ir / ar psichikos sveikatos sutrikimų turintiems vaikams ir jų šeimoms. Šiuo metu Dalia kuria ir pradeda veiklą www.bendrystesgalia.lt kaip tarpininkas tarp vaiko tėvų ir valstybės įstaigų, teikiančių paslaugas. Kad tėvai nepasiklystų burokratijos ir skirtingų institucijų labirintuose, gautų visas nemokamas paslaugas, kurios jiems priklauso.

Visą inormaciją rasite ir internete "NEMOKAMA SVEIKATOS PRIEŽIŪRA – KAIP SUSITVARKYTI DOKUMENTUS?"

 

 

"Nėštumo kalendoriaus" staigmenos!

2018-aisiais metais leidinių viršelius puoš šventinis ženkliukas, žymintis svarbius Lietuvai metus minint Valstybės atkūrimo šimtmetį! Sveiki, gimę tokiais svarbiais Lietuvai metais!

 

"Kūdikio metrikas" – tai pirmasis vaikučio dokumentas. Surašykite svarbiuosius jūsų vaikelio gimimo duomenis ir šis metrikas taps gražiu prisiminimu.

 

DOVANĖLĖS

Kartu su leidinuku dovanojami įvairūs mėginukai, nuolaidų kuponai bei sveikinimo atvirukas! Šį kartą dovanojamis tokie mėginukai ir nuolaidos

"Nėštumo kalendorius" SMS žinute į namus

Dovanų "Nėštumo kalendorių" gausite pas savo gydytoją ar akušerę didžiųjų miestų gydymo įstaigose: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio poliklinikose, privačiuose medicinos centruose bei kabinetuose. Jei leidinuko jums neįteikė, pasiteiraukite arba užsakykite sms žinute į namus.

Siuntimas apmokestintas 1,50 € siuntimo išlaidoms apmokėti. Leidinys išsiunčiamas paprastu paštu per 2 darbo dienas. Adresatą siuntinukas pasiekia per 2–5 dienas, koresponcencija pristatoma į pašto dėžutę. Jei laiškas netelpa į dėžutę, tuomet paliekamas pranešimas, kviečiantis jį atsiimti pašto skyriuje. Jei leidinukas jūsų visgi nepasiekė, rašykite asmenine žinute "Nėštumo kalendoriaus" facebook'o paskyroje.

Su leidiniu į namus atkeliaus papildomi mėginukai (kiekis ribotas).

 

 

Atsiliepimai

Jūsų nuomonė apie "Nėštumo kalendorių" – tik 3 klausimai ANKETOJE.

 

Ačiū!

 

Skaitykite daugiau