NĖŠTUMO KALENDORIUS

NĖŠTUMO KALENDORIUS

„NĖŠTUMO KALENDORIUS“ – NEMOKAMAS LEIDINYS BESILAUKIANČIOMS 

„Nėštumo kalendorius“ – periodinis atmintinių leidinys, dovanojamas besilaukiančioms moterims didžiųjų Lietuvos miestų privačiose ir valstybinėse gydymo įstaigose. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Pavenėžyje, Marijampolėje leidinuką jums turėtų įteikti nėštumą prižiūri akušerė ar gydytoja ginekologė.  

  

Naujienos „Nėštumo kalendoriuje“ 

Pradedame naują leidinių viršelių ciklą „SVEIKINAME“, į kurią supynėme reikšmingus motinystės simbolius bei palinkėjimus. 

PUOKŠTĖ – sveikinimo simbolis – tai gerų linkėjimų bei ketinimų ratelis, tai motinos ir močiutės, tėvų bendruomenės, šeima ir artimieji, draugai ir visi, kurie turi gerų linkėjimų ir yra jautrūs ankstyvojo motinystės periodo patyrimams. Tai aplinka, kuri stiprina, kurioje saugiai augi, mėgaujiesi išgyvenimais, intymumu bei artumu, išgyveni atradimus ir kuri tokią pat atliepiančią aplinką vaikui. 

SVEIKATA – tai būsena, tai rūpestis, savęs pažinimas, emocinis fonas, sauganti aplinka ir mintys. Tai tradicija, genetika, identitetas. Sprendimai, pasirinkimai ir pastangos. Tai veiksmas ir pasekmė, tai klaidos pripažinimas ir stebuklo atradimas. Savęs kūrimas. 

GAMTA. Puokštės sudedamosios – tai Lietuvoje augantys augalai, žolės, gėlės, vaisiai ir uogos, daržovės ir ūgliai. Tai gamtos, kuria čia, šalia, dabar ir visada. Tai gyvastis, kitimas, ciklas, augimas ir judėjimas. Gyvenimas. Tai maistas, kuris sveikatina bei stiprina. Tai paslaptys, ieškojimai ir atradimai, tai žingeidumas, pažinimas. Išmintis ir gausa. 

MOTINYSTĖ – tai galia, kurią gali susikurti ir tos gausybės, kurią turi atrasti. 

Nuostabias „Sveikiname“ puokštes kuriame kartu su meninke Viktorija Šakaliene iš „Ką nors gražaus“. Tapytas puokštes pilnas sveikatos, sezoninių augalų, gamtos ir gyvybės, kartu su su geriausiais linkėjimais bei nuoširdžiu palaikymu, dovanojame visoms esamoms ir būsimoms šeimoms, laukiančiomis naujo žmogaus atėjimo! SVEIKINAME viršeliai su sveikatos puokštėmis puoš 2019-ųjų metų leidinių viršelius. 

 

Koks jis, „Nėštumo kalendorius“? 

ATMINTINĖS. Atmintinių leidinyje rasite ne tik 40-ies savaičių nėštumo ir vaikelio vystymosi kalendorių, nėščiosios organizmo pokyčių aprašymus, trumpus kūno priežiūros, judėjimo, mitybos patarimus, bet ir labai svarbius emocinės savijautos požymius bei nusiraminimo, savipagalbos būdus. Svarbią informaciją, padėsiančią aiškiau suprasti nėščiųjų priežiūros tvarką Lietuvoje, atliekamus rekomenduojamus nemokamus ir mokamus tyrimus, pavojingus simptomus ir būkles viso nėštumo metu, vaikų skiepų kalendorių, nemokamą sveikatos priežiūrą, išmokas, auginant vaikus, rasite specialiai „Nėštumo kalednoriui“ rengtose atmintinių lentelėse. 

PLANUOKLIS. Kiekvieno mėnesio planavimo rubrikos skirtos tam, kad jūsų laukimosi laikas būtų ramesnis: atmintukai “Ką turiu padaryti“ bei „Klausimas gydytojui“ primins apie aktualius rekomenduojamus atlikti darbus, idėjos “Geresnei savijautai“ sumažins jaudulį, o rubrika „Smagi idėja“ pasiūlys, kaip praskaidrinti laukimosi laiką.  

Specialūs planavimo puslapiai nėštumo dienoraščio ir kraitelio bei organizavimo užrašams leis jums ramiai ir protingai apsvarstyti savijautą, veiklas bei pirkinius. „Gimdyvės krepšelyje“ bei „Kūdikio kraitelyje“ rasite būtiniausius reikmenų sąrašus. 

PASIRENGIMAS GIMDYMUI. Daug dėmesio skiriama pasiruošimui gimdyti bei skatinama tam skirti deramą dėmesį. Pasirengimas gimdymui – tai ne tik susipažinimas su fiziologiniu procesu, bet ir psichologinis pasirengimas vaikelio atėjimui bei būsimų pokyčių priėmimas, padėsiantis lengviau priimti naują mamos bei tėčio vaidmenį, suprasti, įvardinti ir spręsti įvairias iškylančias problemas bei pasitikėti savimi ir vaiku. 

Neužmirškime, kad visa informacija leidinyje yra informacinio bei rekomendacinio pobūdžio. Visas veiklas bei sprendimus turėtumėte rinktis tik jums tinkančius bei priimtinus.  Visą „Nėštumo kalendoriaus“ leidinį e.formatu galima pavartyti čia.    

 

 

„Nėštumo kalendorius“ SMS žinute į namus 

Dovanų „Nėštumo kalendorių“ gausite pas savo gydytoją ar akušerę didžiųjų miestų gydymo įstaigose: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio poliklinikose, privačiuose medicinos centruose bei kabinetuose. Jei leidinuko jums neįteikė, pasiteiraukite arba užsakykite sms žinute į namus. 

 

 

Siuntimas apmokestintas 1,50 € siuntimo išlaidoms apmokėti. Leidinys išsiunčiamas paprastu paštu per 2 darbo dienas. Adresatą siuntinukas pasiekia per 2–5 dienas, koresponcencija pristatoma į pašto dėžutę. Jei laiškas netelpa į dėžutę, tuomet paliekamas pranešimas, kviečiantis jį atsiimti pašto skyriuje. Jei leidinukas jūsų visgi nepasiekė, rašykite asmenine žinute „Nėštumo kalendoriaus“ facebook’o paskyroje. 

Dovanėlės prie „Nėštumo kalendoriaus“ 

Užsakę į namus žiemos leidinuką, sulauksite jo kartu su mielomis ir naudingomis smulkmenomis: EMOLIUM, BIO OIL, WELEDA, SEBAMED (mėginių kiekis ribotas) mėginukais bei sveikinimo atviruku, kurį sukūrė HIPPOART. 

 

 

Kitas nemokamas leidinys tėvams – „Kūdikio dienoraštis“ 

 

 

 

„Kūdikio dienoraštis“ dovanojamas gimdyvėms Lietuvos gimdymo namuose. Draugiškas žindymui, šeimai, mamai ir naujagimiui. Aktualios temos ir atmintinės nuo pogimdyvinio periodo mamoms iki pat kūdikystės 12-ojo mėnesio. Daugiau apie „Kūdikio dienoraštį“ bei kaip jį užsisakyti į namus rasite čia. 

 

 Atsiliepimai 

Jūsų nuomonė yra svarbi. Dėkojame ir lauksime nuoširdžių atsiliepimų apie „Nėštumo kalendorių“ – tik 3 klausimai ANKETOJE.  

Pastebėjimų ir kometarų laukiame el. paštu info@nestumokalendorius.lt. 

Bendraukime “Nėštumo kalendoriaus“ facebook’o paskyroje. 

Ačiū ir iki! 

 

Rašyti komentarą