Image Alt

Elzė

  >  Elzė

Elzė

Tekstų autorė

ESU ELZĖ. Trijų vaikų mama. Visada maniau ir manau, kad motinystė yra geriausia, kas gali nutikti moteriai. Su „Nėštumo kalendoriumi“ draugauju jau porą metų. Man ši veikla labai prasminga ir miela. Būsimoms mamoms, o ypač pirmą kartą tėveliais tapsiančioms šeimoms šis leidinys labai naudingas. Prisimenu save ir tą didelį virsmą prieš dvylika metų gimus pirmajam sūnui. Kaip nėštumo metu stengiausi gauti kuo daugiau informacijos – skaičiau, skaičiau, skaičiau, tačiau gimus mažyliui vis tiek kas antrame žingsnyje nežinodavau, kaip geriau pasielgti. Labai nepasitikėjau savimi, o tai turbūt dažna daugelio pirmojo vaikelio susilaukusių moterų būsena. Džiaugiuosi, kad dabar tokių mamoms pagelbstinčių leidinių jau yra. „Nėštumo kalendorius“ – tai lyg atmintinė, kurioje apie viską pagalvota ir užsiminta, čia rasite visų svarbiausių motinystės sričių akcentus. O jei norėsite – visada galėsite pasigilinti į kiekvieną rūpimą temą savarankiškai.

„Man ši veikla labai prasminga ir miela. Būsimoms mamoms, o ypač pirmą kartą tėveliais tapsiančioms šeimoms šis leidinys labai naudingas.“

Dabar, augindama trečiąjį mažylį, tikrai nedrįsčiau sakyti, kad jau viską žinau. Ir niekada to „visko žinojimo“ nebus. Todėl būsimoms mamoms linkiu mylėti save ir gimus vaikučiui kuo ramiau priimti tą naująją kasdienybę. Kai tokių vienodų dienų ir naktų sūkuryje atsėlins mintis, kad „nieko nespėju“ ir „šiandien visiškai nieko nepadariau“, pabandykite prisiminti ir užsirašyti visus visus dalykus, kuriuos šiandien nuveikėte. Pamatysite, kiek jų daug! Bandymas savo gyvenimą priderinti prie įsivaizduojamo visuomenės etalono labai vargina ir yra visiškai nereikalingas nei mamai, nei mažyliui. Tik nurimusi pajusite, kas yra geriausia konkrečiai jums ir jūsų vaikui. Todėl ir linkiu visoms mums – ramybės, drąsos bei atsipalaidavimo!