b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  KODĖL „NĖŠTUMO KALENDORIUI“ SVARBI JŪSŲ PARAMA IR SAVANORYSTĖ
Nestumo-kalendorius

KODĖL „NĖŠTUMO KALENDORIUI“ SVARBI JŪSŲ PARAMA IR SAVANORYSTĖ

„Nėštumo kalendorius” – socialinė edukacinė iniciatyva, veikiantis su misija suteikti būsimoms mamoms ir būsimiems tėvams reikalingos informacijos bei juos palaikyti. Suprasti šiuolaikinių būsimų tėvų lūkesčius, poreikius bei problemas. Paskatinti visus, veikiančius šioje srityje, būti supratingais, tapti palaikančiais vardan visų mūsų gerovės, kuriant šeimas bei auginant vaikus.

NEMOKAMI ATMINTINIŲ LEIDINIAI TĖVAMS

„Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ yra nemokami informaciniai leidiniai. Juk švietimas – svarbus pagrindas, suteikiantis naujiems tėvams pasitikėjimo bei stiprinantis atsakomybės jausmą. Manome, kad šiuose leidiniuose pateikiamos žinios yra labai naudingos laukiant naujo žmogaus atėjimo į šį pasaulio. Visi šiuolaikiniai tėvai nori susipažinti su naujovėmis, auklėjimo tendencijomis, mokytis gyventi su kūdikiu. Leidiniai leidžiami savarankiškai, be valstybės, savivaldybės ar fondų finansavimo.

AČIŪ – jūsų pagalba reikšminga, siekiant tęsti ir užtikrinti, kad informacinių leidinių leidyba būtų sklandi, o aktuali informacija nuolat atnaujinama.

PLĖTRA Į KITUS REGIONUS

Jau 11 metų kasmet „Nėštumo kalendorių“ – atmintinių leidinį nėščiosioms – įteikiame net 20 000 būsimų mamų didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Abu leidiniai yra nemokamai platinami poliklinikose ir gimdymo namuose. 2020 m. numatėme ieškoti partnerių Šiauliuose ir Alytuje.

AČIŪ – Jūs prisidėsite prie plėtros į kitus Lietuvos regionus, kad nemokama informacija pasiektų regione gyvenančias besilaukiančias moteris, kurioms paskaitų bei mokymų gausa nėra tokia plati, kokia yra didžiuosiuose miestuose.

SOCIALIAI ATSAKINGOS VEIKLOS

nida_vildziunaite

Nuolat vykdome įvairius socialinius projektus, nes mums rūpi sritys, kuriose mamos, vaikai ir šeimos tampa pažeidžiami ir stokoja valstybės bei visuomenės paramos. Tam, kad motinystė netaptų rizikos lauku patirti vienišumą, depresiją, socialines ir žmogaus teisių pažeidimus, o taptų moteris, šeimas ir vaikus stiprinančia ir auginančia patirtimi.

Šiuo metu ypatingą dėmesį skiriame depresijai po gimdymo vykdydami projektą „Mama Mums rūpi“, o taip pat rūpinamės moterų teisėmis, edukuojame ir remiame smurtą patiriančias moteris ir vaikus vykdydami projektą „Laimingi Mūsų Namai“.

Apie kitus projektus skaitykite čia https://nestumokalendorius.lt/musu-projektai/

AČIŪ – drauge demonstruojame socialinę ir pilietinę atsakomybę, prisidedame prie to, kad Lietuvoje gyventi mums būtų gera! 

TAPKITE SAVANORIU

Nėštumo kalendorius” – socialinis verslas, vystantis periodinius edukacinius leidinius “Nėštumo kalendorius”, “Kūdikio dienoraštis” bei visuomeninius ir paramos projektus: @atvirukaslaimingimusunamai , #mamamumsrupi , iš jų gimstančias iniciatyvas. Su konkrečiomis užduotimis susipažinti galite parašius užklausą “Dėl savanorystės” el.paštu info@nestumokalendorius.lt O jei turite specialių programavimo, diziano kūrimo, tekstų kūrimo gebėjimų, būtinai parašykite, nes tokios pagalbos veiklose reikia nuolat.

Savanorystė – labai svarbi verslo dalis, pritraukianti įdomius, veržlius, atsakingus ir jautrius žmones į komandą.

KAIP GALITE  REMTI „NĖŠTUMO KALENDORIŲ” – socialinę edukacinę iniciatyvą

  1. BŪSIMŲ MAMŲ, TĖVŲ ASMENINĖ PARAMA. Jūs galite skirti paramą, užsakant leidinį ar „Rėmėjo rinkinį“ į namus. Ačiū!
  2. JURIDINIO ASMENS PARAMA. Kviečiame tapti rėmėju leidiniuose (užsakant reklamą) ar video projektuose (remiant video temą) ar tapti socialiai atsakingu ir skirti finansinę paramą veikloms vykdyti, pervedant jas į įmonės sąskaitą (pasirašoma paramos teikimo sutartis, susisiekime info@mediapressa.lt ar kitais kontaktais). Ačiū!
  3. KIEKVIENO ASMENS 1,2% GPM PARAMA. Kviečiame 1,2 % GPM paramą skirti „Nėštumo kalendoriui“ (įmonė VŠĮ “Mediapressa”, 301815733).  Ši parama mums yra labai reikšminga. Ačiū!

Dėkojame už paramą ir palaikymą!

Nida Vildžiūnaitė, VšĮ „Mediapressa“ direktorė, leidybinių ir socialinių projektų vadovė.

Kviečiame draugauti socialiniuose  tinkluose:

  • FACEBOOK. „Nėštumo kalendorius“ – naujienos nėštumo ritmu. Smagiai ir atsakingai!
  • INSTAGRAM. Informatyvios ir smagios atmintinės, nėščiųjų gyvenimo realijos, citatos apie šeimą, motinystę ir vaikus, anonsai ir kt.
  • LINKEDIN – dalijamės socialinio verslo subtilybėmis, sprendimais ir nuomonėmis.
  • YOUTUBE kanale – aktualios temos video formatu nėščiosioms bei tėvams, auginantiems kūdikius.

Komentarai