KODĖL „NĖŠTUMO KALENDORIUI“ SVARBI JŪSŲ PARAMA?

Nestumo_kalendorius

KODĖL „NĖŠTUMO KALENDORIUI“ SVARBI JŪSŲ PARAMA?

„Nėštumo kalendorius“ – socialinė edukacinė iniciatyva, veikiantis su misija suteikti būsimoms mamoms ir būsimiems tėvams reikalingos informacijos bei juos palaikyti. Suprasti šiuolaikinių būsimų tėvų lūkesčius, poreikius bei problemas. Paskatinti visus, veikiančius šioje srityje, būti supratingais, tapti palaikančiais vardan visų mūsų gerovės, kuriant šeimas bei auginant vaikus.

NEMOKAMI ATMINTINIŲ LEIDINIAI TĖVAMS

 

„Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ yra nemokami informaciniai leidiniai. Juk švietimas – svarbus pagrindas, suteikiantis naujiems tėvams pasitikėjimo bei stiprinantis atsakomybės jausmą. Manome, kad šiuose leidiniuose pateikiamos žinios yra labai naudingos laukiant naujo žmogaus atėjimo į šį pasaulio. Visi šiuolaikiniai tėvai nori susipažinti su naujovėmis, auklėjimo tendencijomis, mokytis gyventi su kūdikiu. Leidiniai leidžiami savarankiškai, be valstybės, savivaldybės ar fondų finansavimo.

AČIŪ – jūsų pagalba reikšminga, siekiant tęsti ir užtikrinti, kad informacinių leidinių leidyba būtų sklandi, o aktuali informacija nuolat atnaujinama.

4 kartus per metus atnaujiname ir visiškai nemokamai daliname net du leidinius – „Nėštumo kalendorių“ ir „Kūdikio dienoraštį“.

O štai keli skaičiai, kurie padės geriau suprasti, kiek specialistų samdoma ir ką reiškia paruošti ir išleisti informacinį leidinį:

⏰ 27 valandos maketavimo darbų;
😮 23 puslapiai suredaguoto teksto;
🖼️ 1 autorinis dailininkės Viktorijos Šakalienės viršelis;
💪 10 000 vnt. atspausdintų leidinių;
💸 Fizinis vieno tiražo parengimas mums kainuoja 5 800 eurų + PėėėVėėėMmmmm…*
🧡 Skaičiais nepamatuojamo dydžio AČIŪ spaustuvei Spaudos Praktika už nuolaidas ir itin draugiškas leidinių spaudos kainas.

*Suma nurodyta TIK už vieno tiražo parengimą. Bendros išlaidos už tinklalapio išlaikymą, pastovaus informacinio turinio rengimą ir kitus darbus, kurie yra būtini siekiant, kad informacija būtų tinkamai paruošta bei prieinama ir tiems, kurie fizinės atmintinės negauna, galutinė suma gaunasi apie 10 000 eur + PVM.

Kiek kainuoja parengti turinį?

Paskutiniame pavasario „Nėštumo kalendoriaus“ ir „Kūdikio dienoraščio“ numeryje prie turinio pakvietėme prisijungti net 5 įvairių sričių specialistus: neurologę, psichlologę, chirurgą, socialinių mokslų daktarę ir odontologę.

⭐️ Du iš jų konsultavo savireklamos tikslais nemokamai.
⭐️ Vieno specialisto tekstus pirkome, darbas įvertintas 400 EUR suma.
⭐️ Psichologė Gabrielė Germanavičienė skyrė labai daug darbo ir kartu sukūrėme Mindfulness pratimus besilaukiančioms. Bendradarbiavimas mainais reklamuojant naujai išleistą knygą „Dėmesinga tėvystė“.

Tuo tarpu vieno video parengimo kaina gali siekti iki 350 EUR.

Išlaidų daug, o viską, ką parengiame – atiduodame jums visiškai nemokamai! 🧡

Tad visus galinčius labai kviečiame bent jau simboline kelių eurų suma prisidėti prie mūsų misijos, kuri siekia, kad jokia mama negimdytų tam nepasiruošusi! 🧡

 

PLĖTRA Į KITUS REGIONUS

Jau 11 metų kasmet „Nėštumo kalendorių“ – atmintinių leidinį nėščiosioms – įteikiame net 20 000 būsimų mamų didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Abu leidiniai yra nemokamai platinami poliklinikose ir gimdymo namuose. 2020 m. numatėme ieškoti partnerių Šiauliuose ir Alytuje.

AČIŪ – Jūs prisidėsite prie plėtros į kitus Lietuvos regionus, kad nemokama informacija pasiektų regione gyvenančias besilaukiančias moteris, kurioms paskaitų bei mokymų gausa nėra tokia plati, kokia yra didžiuosiuose miestuose.

SOCIALIAI ATSAKINGOS VEIKLOS

nida_vildziunaite

Nuolat vykdome įvairius socialinius projektus, nes mums rūpi sritys, kuriose mamos, vaikai ir šeimos tampa pažeidžiami ir stokoja valstybės bei visuomenės paramos. Tam, kad motinystė netaptų rizikos lauku patirti vienišumą, depresiją, socialines ir žmogaus teisių pažeidimus, o taptų moteris, šeimas ir vaikus stiprinančia ir auginančia patirtimi.

Šiuo metu ypatingą dėmesį skiriame depresijai po gimdymo vykdydami projektą „Mama Mums rūpi“, o taip pat rūpinamės moterų teisėmis, edukuojame ir remiame smurtą patiriančias moteris ir vaikus vykdydami projektą „Laimingi Mūsų Namai“.

Apie kitus projektus skaitykite čia https://nestumokalendorius.lt/musu-projektai/

AČIŪ – drauge demonstruojame socialinę ir pilietinę atsakomybę, prisidedame prie to, kad Lietuvoje gyventi mums būtų gera! 

 

KAIP GALITE  REMTI „NĖŠTUMO KALENDORIŲ“ – socialinę edukacinę iniciatyvą

  1. VIENKARTINĖ BŪSIMŲ MAMŲ, TĖVŲ ASMENINĖ  PALAIKYMAS IR PARAMA. Jūs galite skirti paramą, užsakant leidinį į namus ir pasirinkti už jį sumokėti jums tinkamą sumą.  2,50 EUR kainuoja siuntimo paslauga, o likusi (didesnė, nei išlaidos) jūsų pervesta suma bus priimta kaip parama įmonės veikloms. Ačiū!
  2. PERIODINIS RĖMIMAS „PATREON“ FINANSAVIMO KANALE. kaip tapti „patreonu“: spausti „BECOME A PATREON“, pasirinkti skiriamą sumą (pvz. 2, 5, 10 eurų) , suvesti kortelės duomenis (labai panašiai ir greitai, lyg apsiperkant internetu).  Kaip tai veikia? Sistema automatiškai nuskaito jūsų nustatytą rėmimo sumą pirmąją mėnesio dieną. Rėmimo sumą galima didinti, mažinti, atsisakyti atskiru veiksmu.
  3. METINĖ ASMENS 1,2% GPM PARAMA. Kviečiame jus ir jūsų šeimos narius 1,2 % GPM paramą skirti „Nėštumo kalendoriui“ (įmonė VŠĮ „Mediapressa“ 301815733).  Jei pažįstate asmenį, kuris nežino kam skirti savo 1,2 % nuo GPM, rekomenduokite jam „Nėštumo kalendorių“. Ačiū!
  4. JURIDINIO ASMENS PARAMA. Kviečiame tapti rėmėju leidiniuose (užsakant reklamą) ar video projektuose (remiant video temą) ar tapti socialiai atsakingu ir skirti finansinę paramą veikloms vykdyti, pervedant jas į įmonės sąskaitą VŠĮ „Mediapressa“, Swedbank sąskaita LT317300010109163007, pavedimo nurodyme: „Parama“ (pasirašoma paramos teikimo sutartis, susisiekime info@mediapressa.lt ar kitais kontaktais). Ačiū!

 

Dėkojame už paramą ir palaikymą!

Nida Vildžiūnaitė, VšĮ „Mediapressa“ direktorė, leidybinių ir socialinių projektų vadovė.

 

 

Nėštumo kalendorius socialiniuose  tinkluose:

  • FACEBOOK. „Nėštumo kalendorius“ – naujienos nėštumo ritmu. Smagiai ir atsakingai!
  • INSTAGRAM. Informatyvios ir smagios atmintinės, nėščiųjų gyvenimo realijos, citatos apie šeimą, motinystę ir vaikus, anonsai ir kt.
  • LINKEDIN – dalijamės socialinio verslo subtilybėmis, sprendimais ir nuomonėmis.
  • YOUTUBE kanale – aktualios temos video formatu nėščiosioms bei tėvams, auginantiems kūdikius.
  • PATREON finansavimo kanale – specialios temos tik rėmėjams!