b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  „KŪDIKIO DIENORAŠTIS“– atmintinių leidinys tėvams. 2020 pavasaris
kudikio-dienorastis

„KŪDIKIO DIENORAŠTIS“– atmintinių leidinys tėvams. 2020 pavasaris

„Kūdikio dienoraštis“ skirtas tėvams,  auginantiems kūdikį. Sukurtas kaip pagalbininkas, patarėjas bei dienoraštis, dovanojamas šeimoms gimdymo namuose. 

Elektroninį variantą pavartykite internetu KŪDIKIO DIENORAŠTIS.pdf. Jei leidinuko negavote gimdymo namuose, žemiau rasite informaciją, kaip užsakyti į namus.  

DĖMESIO, jei šis leidinio tiražas jau neaktualus dėl senesnės datos, informaciją apie naujausią KŪDIKIO DIENORAŠTĮ visad rasite e.parduotuvėje ir naujesniuose straipsniuose.

 

Viršelį piešė Viktorija iš Ką nor’s gražaus.  Ačiū už rankų darbą ir idėją – 9-eri balionai, simbolizuojantys tikrą gimimo šventę po laukimo mėnesių!

Koks jis, „Kūdikio dienoraštis”? 

Su Lietuvos specialistais kurtos raidos, priežiūros ir lavinimo atmintinės, skatinančios stebėti, pažinti individualią jūsų kūdikio raidą ir ugdyti saugų prieraišumą, atsiliepiant į augančio vaiko poreikius. Lavinimo užduotėlės ir žaidimai, saugi kūdikiui aplinka ir patarimai mankštelėms namuose bei pagalbinės priemonės žaidimams ir judėjimui, kad jūsų gyvenimas su kūdikių taptų smagus, o tarpusavio ryšys – glaudus. 

Naujausi straipsniai:

NAUJAGIMIO REFLEKSAI IR RAIDA SU SPECIALISTE NEUROLOGE VITALIJA GRESEVIČIENE

KŪDIKIO RAIDA. 12 PIRMŲJŲ MĖNESIŲ. SU NEUROLOGE VITALIJA GRESEVIČIENE

PIRMŲJŲ VAIKO METŲ MOTORINĖ RAIDA su specialiste Skaiste Marcinkute

PINIGINĖS IŠMOKOS TĖVAMS susilaukus vaiko 2020 m.

VAIKO VEDAMAS PRIMAITINIMAS ARBA BLW SU SPECIALISTE EGLE LYSOVIENE

GYVENIMAS SERGANT ATOPINIU DERMATITU

KOJINAITĖS NAUJAGIMIUI. NATŪRALI VILNA

Daugiau dėmesio moters savijautai po gimdymo

Leidinyje daug dėmesio skiriama pogimdyviniam periodui. Kodėl toks svarbus naujagimio ir mamos oda prie odos kontaktas, pirmasis žindymas? Ką reiškia vaikelio vertinimas pagal APGAR skalę? Kaip jaučiasi gimdyvė ir kaip galima palengvinti būseną po gimdymo? Kokios fizinės ir emocinės būklės rodo pogimdyvinės depresijos požymius, kad reikia kreiptis į gydytoją? 

Sėkminga žindymo pradžia

Straipsnių ciklas sėkmingai žindymo pradžiai.  Kartu su akušere–laktacijos konsultane Ieva Girdvainiene apžvelgėme aktualiausius ir dažniausiai kylančius klausimus apie žindymo pradžią: kas svarbiausia, norint sėkmingai žindyti; kiek pienuko gaminasi iš karto po gimdymo; kaip žinoti, ar pakanka pieno, ar vaikas alkanas; kaip gaminasi ir kaip keičiasi pienas, kad būtų užtikrinami būtiniausi naujagimio poreikiai? Aptartos dažniausios žindymo problemos ir ką daryti, iškilus žindymo sunkumams. 

„Kūdikio dienoraštis“ užsakymas į namus

DĖMESIO! Pasikeitusios siuntimo sąlygos karantino laikotarpiu!

Nuo 03.19 stabdomi „Kūdikio dienoraščių“ užsisakymai trumpąja SMS žinute. Šiuo metu kviečiame užsakymą pateikti tokiu būdu:

  1. Sumokėti už siuntimo paslaugą 2,50 € pervedant pinigus į įmonės sąskaitą.

VŠĮ „Mediapressa“, Swedbank sąskaita LT317300010109163007, suma 2,50 euro, pavedimo nurodyme: „Parama už Nėštumo kalendorių“ ar „Parama už Kūdikio dienoraštį“. Jei už leidinį galite mokėti daugiau, dėkojame už reikšmingą paramą!

2. Informuoti apie pavedimą iš užsakymą FB žinute

Lauksime žinute šių jūsų duomenų: Vardas ir Pavardė; Telefono numeris, Užsakomo leidinio pavadinimas (NK ar KD); Omniva paštomatas ir pavedimo data (jei pavedimas darytas iš sąskaitos, kuri ne jūsų vardu, prašau nurodyti).

 Staigmenos ir dovanėlės! 

„Kūdikio dienoraštį“ į namus gausite su mėginukais bei sveikinimo atviruką. 

 Kitas mūsų nemokamas leidinys yra skirtas besilaukiančioms moterims. Tai – „Nėštumo kalendorius„. Kviečiame susipažinti! 

KODĖL „NĖŠTUMO KALENDORIUI“ SVARBI JŪSŲ PARAMA?

Komentarai