Image Alt

Laurita

  >  Laurita

Laurita

Savanorė-konsultantė rinkodaros ir kt. klausimais

Esu Laurita, 2021 m. pradžioje prisijungiau prie, mano manymu, labai prasmingų iniciatyvų „Nėštumo kalendorius“ ir „Mama mums rūpi“, kurios rūpinasi nėščiomis moterimis ir motinomis, suteikdamos žinių apie nėštumą, depresiją po gimdymo ir psichinę sveikatą. Taip pat prie iniciatyvos prieš smurtą artimoje aplinkoje „Laimingi mūsų namai“.

 

Manau, kad savanoryste grįsti projektai suteikia žmogui erdvės savirealizacijai, iš arčiau supažindina su opiomis visuomenės problemomis, suveda su įdomiais žmonėmis ir atveria galimybes kurti, veikti dėl bendros gerovės. Rekomenduoju pabandyti.

Aplanko ypatingai geras jausmas (gal tai karmos taškai grįžta), kai prisidedi prie visuomenei reikšmingų iniciatyvų, kai tiki, kad kuri pokytį ar griauni įsišaknijusius stereotipus, ypač tada, kai jauti, jog realiai gali įkvėpti žmones kalbėti, išdrįsti, keistis ir įveikti psichologinius barjerus.

 

Savanoriauti įdomu: dažniausiai dalinuosi sukaupta patirtimi iš profesinės srities ir konsultuoju rinkodaros klausimais, bet per tą laiką jau ir prie knygos leidybos, renginių organizavimo prisidėjau, o kartais imu ir padarau tik techninį darbą. It’s up to me.