Image Alt

Milda-Elžbieta

  >  Milda-Elžbieta

Milda Elžbieta

Plėtros koordinatorė

Kodėl prisijungiau prie “Nėštumo kalendoriaus” veiklų?

Į mano rankas visai netikėtai pakliuvo NK ir KD leidiniai. Iš pirmo žvilgsnio NK man sukėlė jaukumo ir šiltumo jausmus. Pagalvojau, kad moteriai turėtų būti be galo miela gauti NK, kuriame atsakoma nėščiajai į pagrindinius probleminius klausimus nėštumo metu. O gi paskui seka informacijos tęstinumas – susilaukusiai mažylio – KD, kuris yra visas kūdikio priežiūros ir auginimo ABC.

Nustebino, kad leidiniai skatina moteris pažvelgti į save, savo emocijas bei jausmus.

Taip jau gyvenimo aplinkybės susiklostė, kad teko pažinti ir projektų iniciatorę Nidą. Iš pirmojo pokalbio gatvėje, supratau, kad ji yra reikli, energinga, jautri, pozityvi asmenybė, su kuria galime be perstojo kalbėti mums abiems aktualiais klausimais – moterų sveikata ir gerovė, psichologija.
Pajutome, kad abi galime mokytis viena iš kitos. Pajutome, kad abi galime nuveikti didžius darbus dėl Lietuvos nėščiųjų ir tėvų edukacijos.

Pajutome, kad abi turime idėjų ir įrankių, kuriais galime pasidalinti.

Džiaugiuosi, galėdama savo žinias ir patirtis panaudoti, prisidedant prie tėvų švietimo ir organizacijos stiprinimo bendradarbiaujant su partneriais ir rėmėjais, dirbant su leidinių plėtra ir organizacijos savanoriais.