Image Alt

Milda

  >  Milda

Milda

„Laimingi Mūsų Namai“ savanorė

Man teko išvysti stebuklą! Taip, tikrai!

Nida susilaukė pirmagimio porą metų anksčiau už mane ir, nors tuomet apie vaikus net minčių neturėjau, man ji buvo Tobulos Motinos pavyzdys: kantrybės, atsidavimo ir begalinės meilės derinys.

Ar tai ir yra mano minėtas stebuklas? Beveik! Būtent šios moters galvoje gimė stebuklinga mintis. Nida sumąstė kurti leidinį nėštukėms. Ne brošiūrėlę apie maitinimą ir ne reklaminę sauskelnių skrajutę, bet visą Mamos ir Kūdikio gyvenimus sujungiantį žinių lobyną. Negana, kad norėjo pasiekti kiekvieną Lietuvos mamą, bet užsibrėžė tikslą šį leidinį mamoms dovanoti!

Be galo džiaugiuosi galėjusi prisidėti prie svajonės virsmo realybe. Kaip žinia, startavome praeitos didžiosios krizės metu. „Projektas įdomus, vertingas, ir auditorija išties tobula, – skamba įmonės atstovo žodžiai. – Gal kitais metais?“ Didžiuojuosi Nida, kad tokia sunki pradžia jos neišgąsdino, o priešingai – suteikė jėgų judėti pirmyn! Ir patys matome, kaip plačiai išsivystė „Nėštumo kalendoriaus“ idėja, kokius tolesnius projektus „pagimdė“.

Ne kartą ir ne dešimtį teko lipti gydymo įstaigos laiptais, netgi su dukryte pilvelyje, kad dar dažais kvepiantys leidiniai pasiektų Moterų skyrius. Neįtikėtini atsiliepimai iš gydytojų ir begalinis džiaugsmas moterų akyse vartant leidinį atperka visą vargą ir skirtą laiką.

Nors NK partnerių paieška ir platinimu užsiima kiti, bet jis visada bus mano širdyje.

Šiuo metu esu tęstinio socialinio projekto „Laimingi Mūsų Namai“ ambasadorė. Skleidžiu žinią apie Lietuvos autorių projektui dovanotus darbus, jų virsmą atvirukais. Draugus ar vos kartą sutiktuosius raginu prisiminti artimą ir padėti smurtą artimoje aplinkoje patiriančioms Moterims.

„Vienas atvirukas = du geri darbai“ – taip skamba radijas artėjant didžiosioms metų šventėms.

Apima jaudulys, kai renkuosi elektroninį atviruką savo klientams prieš šv. Kalėdas ar Mamos dienos proga. Nekantriai suraitau sveikinimą ant LMN popierinio atviruko šeimai, kuriai padėjau įsigyti svajonių namus, ir skubu siųsti, kad tai būtų pirmasis tikras laiškas.

Tikiu šia idėja, todėl ir dalinuosi! Žinau, kad visi surinkti pinigai nukeliaus geram tikslui!