b

Mėnesio laiškas

  >  Mėnesio laiškas

Atviriau, nei viešoje erdvėje. Taip kartą per mėnesį jums rašysiu aš, Nida. Esu šių leidinių idėjos sumanytoja, jau beveik 12 metų jais gyvenu ♥. Jau seniai rūpi pasikalbėti su jumis.

nida-nestumokalendorius

KODĖL NUSPRENDŽIAU SUSIRAŠINĖTI

Jau beveik metus svarsčiau apie įvairias bendravimo formas: forumus, susitikimus, nuotolinės paskaitos, video įrašus… Visos jos atrodė ne tokios tinkamos, pernelyg įpareigojančios ar per mažai asmeniškos. Tada įvyko karantinas ir visą pavasarį bendravau su skaitytojomis labai intensyviai. Mane taip nustebino moterys, rašiusios karantino metu. Tuo sunkiuoju laikotarpiu, kai visi sunkumai buvo įsprausti mažoje namų aplinkoje, o politiniai sprendimai dar labiau apsunkino būsimų mamų ir gimdyvių būsenas. Jūs man rašėte apie viską, bet buvote labai drąsios, tikėjote savimi, demonstravote nuostabų pasitikėjimą partneriu, gebėjote išlikti pozityvios! Su pagarba medikams, bet taip pat ir sau, gynėte savo poreikius, žinojote, kas tinka ir kas yra reikalinga jums ir jūsų šeimai. Aš buvau laiminga, matydama tokias ryžtingas moteris. Supratau, kad esate mano ideali, trokštama auditorija!

ŠIEK TIEK ŽEMIAU GALIT ĮRAŠYTI SAVO EL. PAŠTĄ

Apie ką rašau laiškuose? Bendrauti su pirmąkart mamomis ir jau seniau mamomis, visai dar ne mamomis man patinka. Gaunu patvirtinimų, kad gebu klausyti ir girdėti, nuraminti, įkvėpti, padrąsinti. Todėl, kad aš esu moterų mylėtoja. Tai gali patvirtinti visi mano artimi žmonės ir socialinės veiklos, kuriomis stengiuosi rūpintis moterų gerove. Ypač tų, kurios yra motinystėje. Yra daug nuostabių žmonių, kuriuos sutinku, yra sudėtingų temų, kurias gerai išmanau, yra įvairiausių aktualijų, kurias seku ir noriu apie jas kalbėti asmeniškai laiškuose. Taip pat mielai pasidalinsiu verslo niuansais, leidybos (tai, ko viešai neskelbiame) užkulisiais, smagiais įvykiais ir pakviesiu dalyvauti leidinių kūrime. O dar mano pačios kasdienybė šeimoje, knygos, kurios žeria patarimus ir įkvėpimus! Taip pat labai mielai pasidalinsiu atradimais, padariusiais man įspūdį. Tai gali būti istorija, straipsnis, citata, nuomonė, produktas, vieta arba jų visų “mixas”.

NAUJIENLAIŠKIS PILDOSI SMAGIAIS DALYKAIS!

✿ Nuolat vyksta “Nėštumo kalendoriaus” viršelio rinkimai. Ačiū už balsus ir naujas idėjas. Kaip žinia, šiuo metu “Nėštumo kalendorių” viršelius puošia vaisiai, uogos ir daržovės. Idėja kilo iš nėštumo savaičių kalendoriuko “Kaip auga mažiukas”, kuriame kieviena nėštumo savaitė prilyginama būtent uogai, vaisiui ar daržovei, artimiausiam tuo metu augančio kūdikio dydžiui.

✿ Dėmesio, nuo šiol kiekviename naujienlaiškyje sulauksite mini interviu su įdomiais žmonėmis, viešais asmenimis ar tėvais, vykdančiais įdomias veiklas arba su mamyste/tėvyste susijusius verslus. Klausimai ne tipiniai, o labai drąsūs, smagūs arba tokie, kurie man laaaabai rūpi 🙂

✿ Sakityta knyga, gauta pamoka ar aplankiusios mintys ir man patikusi citata.

Gyvenimas, kuriant “Nėštumo kalendorių” ir “Kūdikio dienoraštį” yra toks įvairus ir nepaliauja stebinti! Ar norėtum būti jame? Mielai mielai tave kviečiu!

.

Ir, žinoma, – dovanos! Dažnai lepiname dovanėlėmis savo skaitytojas. Tai mūsų ištikimų draugų ir rėmėjų įsteigti prizai, dovanėlės, staigmenos ir siurprizai! Visą vasarą ypatingi prizai naujienlaiškio prenumeratoriams!

Kiekvieną savaitę atsitiktiniu būdu išrinksime laimėtoją ir ją apdovanosime “Naujoji Ringuva” įsteigtais nuostabiais prizais-naujienomis! Jus, laimėtojas informuosime asmeniškai ir, jei sutiksite (asmeninius duomenis gerbiame ir saugome), visą sąrašą skelbiame čia, žemiau.

Laimėtojų sąrašas:

  1. Birželio 28 d. Julija Bulanova, Klaipėda
  2. Liepos 5 d. Giedrė V.
  3. Liepos 12 d. Simona, Vilnius
  4. Liepos 19 d. Marija, Vilnius
  5. Liepos 26 d. Vilma, Vilnius
  6. Rugpjūčio 2 d. Augustė, Zarasai
  7. Rugpjūčio 9 d. Liepa, Vilnius
  8. Rugpjūčio 16 d. Viktorija, Klaipėda
  9. Rugpjūčio 23 d. Karina
  10. Rugpjūčio 30 d. Monika, Kelmė

NAUJOJI RINGUVA, naujienos jums dovanų!

Ringuva-balance
http://ringuva.lt/
ringuva-balance
http://ringuva.lt/