
„NĖŠTUMO KALENDORIUS“ – ATMINTINIŲ LEIDINYS NĖŠČIOSIOMS. 2020 m. ruduo
„Nėštumo kalendorius“ – tai nemokamas periodinis atmintinių ir planavimo leidinys nėščiosioms, su meile ruošta dovana specialiai jums!
2020 m. rudens tiražas džiugina sodriu, ryškiu vynuogių piešiniu! Viršelius pagal mūsų užsakymą tapo Viktorija iš Ką nor’s gražaus. Tai autoriniai rankų darbo piešiniai, už juos labai dėkojame!
KĄ SVARBU ŽINOTI APIE „NĖŠTUMO KALENDORIŲ“?
- Vienas leidinys yra skirtas visam nėštumo laikui. Jei turite ankstesnį savo „Nėštumo kalendorių“, jį naudokite visą nėštumą.
- Nauji leidinių tiražai spausdinami 4 kartus per metus: pavasarį, vasarą, rudenį bei žiemą ir dovanojami besilaukiančioms moterims.
- Turinys nuolat po truputį atnaujinamas, papildomas, yra kuriamas naujas viršelis, o pagrindinės atmintinės rengiamos pagal informaciją, kuri išlieka aktuali ne vienus metus, todėl jos nekeičiame.
- Kur dalijamas nemokamas atmintinių leidinys arba kaip jį užsisakyti į namus, skaitykite čia. O kaip paprastai ir greitai galite paremti „Nėštumo kalendoriaus“ leidybą, veiklas ir iniciatyvą, rasite čia.
- Naujausią rudens numerį pavartyti galite čia (e.formatu), o užsisakyti popierinį kviečiame e. parduotuvėje.
ATMINTINĖS „NĖŠTUMO KALENDORIUJE“
Kiekvieną nėštumo mėnesį daugelis moterų jaučiasi panašiai, joms kyla panašių klausimų, todėl „Nėštumo kalendoriuje“ rasite informacijos apie daugybę dalykų. Taip pat stengiamės jus palaikyti morališkai, suprasti ir siunčiame didžiausius linkėjimus nuo visos komandos!
- Svarbūs patarimai būsimoms mamoms
- Tikslingų klausimai ir užduotys rengiantis tėvystei
- Aktualios nėštumo temos
- Specialistų įžvalgos
- Veiklų, pasirengimo klausimynai
- Užrašai planavimui
- Pirkinių sąrašai, mokymų rekomendacijos
- Lentelės-atmintukai
TEMOS „NĖŠTUMO KALENDORIUJE“
Svarbią informaciją, padėsiančią aiškiau suprasti nėščiųjų priežiūros tvarką Lietuvoje, atliekamus rekomenduojamus tyrimus, organizmo pokyčius, pavojingus simptomus ir būkles viso nėštumo metu, atidų pasirengimą gimdymui ir daug kitų atmintinių rasite specialiai „Nėštumo kalendoriui“ parengtose atmintinėse. O kaipgi be kūdikio kraitelio ir gimdyvės krepšelio sąrašų? Jiems skyrėme daug laiko ir dėmesingai paruošėme būtiniausių ir rekomenduojamų daiktų sąrašus.
- 9-ių mėnesių nėštumo eigos kalendorius
- 40-ies savaičių vaikelio vystymosi kalendorius
- Nėščiosios organizmo pokyčių aprašymai
- Kūno priežiūros, judėjimo, mitybos patarimai
- Medicinos priežiūra Lietuvoje
- Svarbūs emocinės savijautos požymiai
- Savigalbos būdai
NAUJIENOS
- Stebėjimo lentelė „Nėštumo kalendoriuje“. Ji sukurta naudingiems ir geriems įpročiams skatinti. Tikime, kad nuoseklus kelių mėnesių kai kurių įpročių stebėjimas padės lengviau pasiekti specialistų rekomenduojamus tikslus dėl suvartojamo vandens kiekio, daržovių įvairovės mityboje, kasdienio fizinio aktyvumo, pomėgių, tobulėjimo bei tik sau skirto malonaus laiko.
PRINT. Lentelę rasite naujausiuose leidin iuose, o atsispausdinti galime čia.
Šio sezono naujiena parengta kartu su skaitytojomis! Kartą per mėnesį su skaitytojais pasitariame dėl naujovių leidiniuose: kartu renkame viršelius, spalvas, naujus skyrelius, temas ir kt. Kviečiame prisijungti ir jus, registruotis galite čia https://nestumokalendorius.lt/naujienlaiskis.
2. Naujausias YOUTUBE įrašas apie MAGNĮ.
Magnis užtikrina tinkamas nervų, vidaus organų, širdies ir kraujagyslių bei skeletoraumenų sistemų funkcijas. Tačiau kaip žinoti, ar netrūksta mūsų organizmui magnio? Kaip pasirūpinti, kad pakankamai magnio gautume kasdien su maistu bei kaip užtikrinti, kad magnio trūkumas nepaveiks nėštumo? Galiausiai – kur kreiptis ir ką daryti, jeigu įtariate, kad jums gali trūkti magnio? Į šiuos klausimus atsako gydytoja dietologė Dalia Vaikevičiūtė bei savo patirtimi bei puikiu salotų receptu dalinasi jau trečio vaikelio besilaukianti Vilma Sirvydienė iš „Smart Food Living“. Daugiau gydytojos dietologės patarimų: https://bit.ly/2CeQK8g Daugiau Smart Food Living sveikų receptų: https://bit.ly/2ZyOTnR.
3. Naujausias pokalbis tinklalaidėje „Kalba mamos“ apie pogimdyminės depresijos projektą „Mama mums rūpi“. Kviečiame paklausyti, su kokiais iššūkiais susiduria mamos, kaip nuo projekto idėjos prieiname prie projekto, kokie išsūkiai tyko, kokios asmeninės patirtys įsipina kūryboje, kaip visa tai skatina nerti gilyn ir stiebtis aukštyn, kokių turime tikslų ir lūkesčių visos Lietuvos mastu. Straipsnis 15min.lt
10 naujausių straipsnių svetainėje:
- Kaip stiprinti partnerystę?
- Kokie turi būti pirmieji batukai
- Ką reikia žinoti apie magnį ir jo trūkumą
- Naujagimiams palankios ligoninės
- Miegojimo ypatumai trečiajame nėštumo trimestre
- Kodėl mums ima trūkti magnio? Iš kokių simptomų galima įtarti magnio trūkumą?
- Ruošiantis motinystei. Pedagoginis dvasingumas ir dorinis aktyvumas.
- Lietuvos specialistų atmintinės nėščiosioms
- DEPRESIJA PO GIMDYMO. Kaip atpažinti?
- Mindfulness. Dėmesingumo valandėlės laukiantis su psichologe Gabriele Germanavičiene
3 praktiškos temos:
NĖŠTUMO PRIEŽIŪRA. NĖŠČIŲJŲ SVEIKATOS TIKRINIMAS LIETUVOJE
KAIP IR KOKIĄ PASIRINKTI LIEMENĖLĘ?
DEPRESIJA PO GIMDYMO. Kaip atpažinti?
3 populiariausi visų laikų straipsniai:
GIMDYVĖS KREPŠELIS – KĄ VEŽTIS Į GIMDYMO NAMUS?