b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  „NĖŠTUMO KALENDORIUS“ – ATMINTINIŲ LEIDINYS NĖŠČIOSIOMS. 2020 vasara
Nestumo-kalendorius

„NĖŠTUMO KALENDORIUS“ – ATMINTINIŲ LEIDINYS NĖŠČIOSIOMS. 2020 vasara

„Nėštumo kalendorius“ – tai nemokamas periodinis atmintinių ir planavimo leidinys nėščiosioms, su meile ruošta dovana specialiai jums, besilaukiančiosios Lietuvoje!

2020 m. vasaros tiražas džiugina skaniu, ryškiu vyšnių piešiniu! Viršelius pagal mūsų užsakymą tapo Viktorija iš Ką nor’s gražaus. Tai autoriniai rankų darbo piešiniai, už juos labai dėkojame!

KĄ SVARBU ŽINOTI APIE „NĖŠTUMO KALENDORIŲ“?

 1. Vienas leidinys skirtas visam nėštumo laikui. Jei turite ankstesnį savo “Nėštumo kalendorių”, jį naudokite visą nėštumą.
 2. Turinys nuolat kuriamas, papildomas, keičiamas, visada naujas viršelis, tačiau pagrindinės atmintinės ir temos yra nekeičiamos. Vasaros numerį pavartyti galite čia (e.formatu), o užsisakyti popierinį kviečiame e. parduotuvėje.
 3. Nauji leidinių tiražai spausdinami kas sezoną: pavasarį, vasarą, rudenį bei žiemą ir dovanojamos pastojusioms moterims. Plačiau skaitykite “Kur gauti „Nėštumo kalendorių“ ir „Kūdikio dienoraštį“, 2020 m.

ATMINTINĖS „NĖŠTUMO KALENDORIUJE“

nestumo-liemenele

Kiekvieną nėštumo mėnesį daugelis moterų jaučiasi panašiai, joms kyla panašių klausimų, todėl „Nėštumo kalendoriuje“ rasite informacijos apie daugybę dalykų. O taip pat – palaikymą ir supratimą, didžiausius linkėjimus nuo visos komandos!

 • svarbių patarimų būsimoms mamoms,
 • tikslingų klausimų ir užduočių rengiantis tėvystei,
 • aktualių nėštumo temų,
 • specialistų įžvalgų,
 • veiklų, pasirengimo klausimynus,
 • užrašus planavimui,
 • pirkinių sąrašų, mokymų rekomendacijas,
 • lenteles-atmintukus.

NAUJAUSIOS TEMOS „NĖŠTUMO KALENDORIUJE“

Svarbią informaciją, padėsiančią aiškiau suprasti nėščiųjų priežiūros tvarką Lietuvoje, atliekamus rekomenduojamus tyrimus, organizmo pokyčius, pavojingus simptomus ir būkles viso nėštumo metu, atidų pasirengimą gimdymui ir daug kitų atmintinių rasite specialiai „Nėštumo kalendoriui“ parengtose atmintinėse. O kaipgi be kūdikio kraitelio ir gimdyvės krepšelio sąrašų? Jiems skyrėme daug laiko ir dėmesingai paruošėme būtiniausių ir rekomenduojamų daiktų sąrašus.

 • NAUJIENA, parengta pagal skaitytojos pasiūlymą! Erika iš Vilniaus, rekomenduodama „Nėštumo kalendorių“, kaip naudingą žurnalą, kuriame galima rasti daug informacijos vienoje vietoje, taip pat rašė „Pasigedau nėštumo mėnesių lentelės su vaisiaus dydžiais”. Ačiū už idėją! Jūsų dėmesiui – informatyvi nėštumo savaičių, mėnesių, trimestrų lentelė-atmintinė su asociatyviais augančio kūdikio dydžiu, prilyginant juos vaisiams, uogoms ir daržovėms. Šią idėją panaudojome tobulinant “Nėštumo veiklų planuoklio” dizainą popieriniame leidinyje.
 • NAUJIENA! DĖMESINGUMAS LAUKIANTIS. Apie įsiklausymą, midfulness tėvystėje su Gabriele Germanavičiene,
 • NAUJIENA! Nėščiųjų muzikinis ugdymas su prof. Lolita Jolanta Navickiene
 • 9-ių mėnesių nėštumo eigos kalendorius,
 • 40-ies savaičių vaikelio vystymosi kalendorius,
 • nėščiosios organizmo pokyčių aprašymai,
 • kūno priežiūros, judėjimo, mitybos patarimai,
 • medicinos priežiūra Lietuvoje,
 • svarbūs emocinės savijautos požymiai,
 • savipagalbos būdai,
 • NAUJIENA! „Kitos mamos žinutė“.
3 daugiausiai skaitomi straipsniai:

GIMDYVĖS KREPŠELIS – KĄ VEŽTIS Į GIMDYMO NAMUS?

Dovanos visiems pirkėjams e. parduotuvėje

PINIGINĖS IŠMOKOS TĖVAMS SUSILAUKUS VAIKO 2020 M.

3 praktiškos temos:

Kodėl pykina ir ką daryti?

NĖŠTUMO PRIEŽIŪRA. NĖŠČIŲJŲ SVEIKATOS TIKRINIMAS LIETUVOJE

KAIP IR KOKIĄ PASIRINKTI LIEMENĖLĘ?

10 naujausių straipsnių svetainėje:
 1. Odos pokyčiai nėštumo metu, saulė ir padidėjęs melanino kiekis
 2. Kūdikių ir vaikų apsauga nuo saulės
 3. KOJŲ VENŲ VARIKOZĖS PROFILAKTIKA NĖŠTUMO METU. ASMENINĖ MIGLĖS PATIRTIS
 4. GIMDYMĄ LENGVINANTYS KVĖPAVIMO PRATIMAI – Diafragminės paremties metodas
 5. Pirmieji kūdikio dantukai: ką reikėtų žinoti?
 6. 5 mitai apie nėščiųjų muzikinis ugdymą ir bendravimo su vaikeliu svarbą
 7. Mindfulness. Dėmesingumo valandėlės laukiantis su psichologe Gabriele Germanavičiene
 8. APIE VYRESNIUS VAIKUS ŠEIMOJE su specialiste Vilma Petrikiene
 9. Sveikas ir protingas vaikas: svarbiausi veiksniai. Su specialiste Vitalija Grecevičiene
 10. Ką reiškia būti gimdymui pasiruošus
Noriu su jumis draugauti ir atvirauti. Laiškais tai daryti lengiau ..

Laiškais bendrauti kviečia projekto vadovė Nida: “Kartą per mėnesį naujienlaiškį jums rašysiu aš, Nida. Esu šių leidinių idėjos sumanytoja, jau beveik 12 metų jais gyvenu 🙂 Laiškuose noriu jums rašyti apie tai, ko dažnai nedrįstu viešai: tai aktualijos Lietuvoje, motinystės moters saviraiškos temos, medicinos įstaigų užkulisiai, mūsų verslo “paslaptys”. Taip pat labai mielai pasidalinsiu savo atradimais, padariusiais man įspūdį. Tai gali būti knyga, straipsnis, citata, produktas, vieta, žmogus, arba jų visų mixas. Pasaulis toks įvairus ir nepaliauja stebinti!

Kodėl nusprendžiau susirašinėti? Mane labai nustebino moterys, rašiusios karantino metu. Tuo sunkiuoju laikotarpiu, kai visi sunkumai buvo įsprausti mažoje namų aplinkoje, o politiniai sprendimai dar labiau apsunkino būsimų mamų ir gimdyvių būsenas. Jūs man rašėte apie viską, bet buvote labai drąsios, tikėjote savimi, demonstravote nuostabų pasitikėjimą partneriu! Su pagarba medikams, bet taip pat ir sau, gynėte savo poreikius, žinojote, kas jums tinka labiausiai. Aš buvau laiminga, matydama jus tokias ryžtingas moteris. Nekantrauju draugauti!”

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Kaip žinote, leidinius remia ir nemokamą platinimą užtikrina socialiai atsakingi juridiniai asmenys, atsakingi gamintojai, nėščiųjų ir kūdikių prekių atstovai. Juos visus matysite leidinių reklamoje ar youtube temoje. Dažnai sulaukiame dovanų savo skaitytojams, jos tikrai džiugina! APIE ĮVAIRIAUSIAS DOVANĖLES IR STAIGMENAS IR NAUJAS GALIMYBES išgirdite pirmieji, jei prenumeruosite NAUJIENLAIŠKĮ.

KUR GAUTI „NĖŠTUMO KALENDORIŲ“?

Kur dalijamas nemokamas atmintinių leidinys arba kaip jį užsisakyti į namus, skaitykite čia. O kaip paprastai ir greitai galite paremti mūsų socialinę edukacinę iniciatyvą rasite čia.

Komentarai