b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  „NĖŠTUMO KALENDORIUS“ – ATMINTINIŲ LEIDINYS NĖŠČIOSIOMS. 2021 m. žiema
Nestumo_kalendorius

„NĖŠTUMO KALENDORIUS“ – ATMINTINIŲ LEIDINYS NĖŠČIOSIOMS. 2021 m. žiema

„Nėštumo kalendorius“ – tai nemokamas periodinis atmintinių ir planavimo leidinys nėščiosioms, su meile ruošta dovana specialiai jums!

2021 m. žiemos tiražas džiugina gaiviu, ryškiu apelsinų piešiniu, primena mums šventinį kalėdų laiką! Viršelius pagal mūsų užsakymą tapo Viktorija iš Ką nor’s gražaus. Tai autoriniai rankų darbo piešiniai, už juos labai dėkojame!

KĄ SVARBU ŽINOTI APIE „NĖŠTUMO KALENDORIŲ“?
 1. Vienas leidinys yra skirtas visam nėštumo laikui. Jei turite ankstesnį savo „Nėštumo kalendorių“, jį naudokite visą nėštumą.
 2. Nauji leidinių tiražai spausdinami 4 kartus per metus: pavasarį, vasarą, rudenį bei žiemą ir dovanojami besilaukiančioms moterims.
 3. Turinys nuolat po truputį atnaujinamas, papildomas, yra kuriamas naujas viršelis, o pagrindinės atmintinės rengiamos pagal informaciją, kuri išlieka aktuali ne vienus metus, todėl jos nekeičiame.
 4. Kur dalijamas nemokamas atmintinių leidinys arba kaip jį užsisakyti į namus, skaitykite čia. O kaip paprastai ir greitai galite paremti „Nėštumo kalendoriaus“ leidybą, veiklas ir iniciatyvą, rasite čia.
 5. Naujausią rudens numerį pavartyti galite čia (e.formatu), o užsisakyti popierinį kviečiame e. parduotuvėje (iki gruodžio 24-osios dėl karantino užsisakyti prekių nebus galima).
ATMINTINĖS „NĖŠTUMO KALENDORIUJE“

Kiekvieną nėštumo mėnesį daugelis moterų jaučiasi panašiai, joms kyla panašių klausimų, todėl „Nėštumo kalendoriuje“ rasite informacijos apie daugybę dalykų. Taip pat stengiamės jus palaikyti morališkai, suprasti ir siunčiame didžiausius linkėjimus nuo visos komandos!

 • Svarbūs patarimai būsimoms mamoms
 • Tikslingų klausimai ir užduotys rengiantis tėvystei
 • Aktualios nėštumo temos
 • Specialistų įžvalgos
 • Veiklų, pasirengimo klausimynai
 • Užrašai planavimui
 • Pirkinių sąrašai, mokymų rekomendacijos
 • Lentelės-atmintukai
TEMOS „NĖŠTUMO KALENDORIUJE“

Svarbią informaciją, padėsiančią aiškiau suprasti nėščiųjų priežiūros tvarką Lietuvoje, atliekamus rekomenduojamus tyrimus, organizmo pokyčius, pavojingus simptomus ir būkles viso nėštumo metu, atidų pasirengimą gimdymui ir daug kitų atmintinių rasite specialiai „Nėštumo kalendoriui“ parengtose atmintinėse. O kaipgi be kūdikio kraitelio ir gimdyvės krepšelio sąrašų? Jiems skyrėme daug laiko ir dėmesingai paruošėme būtiniausių ir rekomenduojamų daiktų sąrašus.

 • 9-ių mėnesių nėštumo eigos kalendorius
 • 40-ies savaičių vaikelio vystymosi kalendorius
 • Nėščiosios organizmo pokyčių aprašymai
 • Kūno priežiūros, judėjimo, mitybos patarimai
 • Medicinos priežiūra Lietuvoje
 • Svarbūs emocinės savijautos požymiai
 • Savigalbos būdai

NAUJIENOS

Nestumo_kalendorius
 1. Daugiau mėnesių metinio kalendoriaus puslapyje, kuriame kviečiame žymėtis Jūsų nėštumo savaites, pastojimo laiką bei numatytą gimdymo datą. Kalendoriuje nuo šios net 15 kalendorinių mėnesių. Dėkojame mielai mūsų skaitytojai, besilaukiančiai Gustei, kuri pranešė, kad “pritrūko” mėnesio. Kad taip nenutiktų ir kitoms, patobulinome šį svarbų užrašų puslapį.

2. Mini dienoraštis ir stebėjimo lentelė kiekvieną nėštumo mėnesį. Kviečiame nors trumpai apžvelgti prabėgusį nėštumo laiką, užfiksuoti malonius įvykusius dalykus. Tai padės pozityviai nusiteikti, sumažinti nerimą. Jei ką ir gali konktroliuoti be streso – tai naudingus ir gerus įpročus. Tikime, kad nuoseklus kelių mėnesių kai kurių įpročių stebėjimas padės lengviau pasiekti specialistų rekomenduojamus tikslus nėštumo metu (ir ne tik) dėl suvartojamo vandens kiekio, daržovių įvairovės mityboje, kasdienio fizinio aktyvumo bei tik sau skirto malonaus laiko.

3. Naujausias YOUTUBE įrašas apie ŽINDYMO LIEMENĖLES. Liemenėlė maitinimui yra svarbus nėščiosios ir gimdyvės pirkinys. Jau paskutinį nėštumo trimestrą rekomenduojama pasiruošti žindymui – įsigyti liemenėles, kurių prireiks iš karto po gimdymo. Agnė Petraitienė, būsima mama domisi ir pateikia specialistei klausimus apie tai, ♥ kada pradėti domėtis apie liemenėles, jei laukiesi, ♥ kokia turi būti nėščiosios ir žindyvės liemenėlė, ♥ kuo jos skiriasi bei kiek ir kada jų patariama įsigyti? Lina Steponavičienė, specializuotos nėščiųjų parduotuvės www.9menesiai.lt įkūrėja ir savininkė atsako į nėščiosios klausimus apie maitinimo liemenėles bei primena, kodėl svarbu yra tinkamai parinkta liemenėlė, kuo skiriasi liemenėlė, dėvima pirmąjį mėnesį po gimdymo, nuo liemenėlės, kuri gali būti dėvima vėliau viso žindymo laikotarpiu.

4. Naujausias interviu „Lietuvos rytas“ svetainėje apie motinsytę ir projektus “Tris sūnus auginanti socialinių projektų sumanytoja Nida: motinystė duoda tiek, kiek imi“.

Kartą per mėnesį prenumeratoriams siunčiamas redaktorės naujienlaiškis. Kviečiame prisijungti ir jus, registruotis galite čia https://nestumokalendorius.lt/naujienlaiskis.

10 naujausių straipsnių svetainėje:

 1. Gimdymas. Apie gimdymo skausmą ir jo malšinimą
 2. Naujas automobilinių kėdučių standartas
 3. Santykiai susilaukus vaikelio
 4. Vaikeliu rūpinasi abu – mama ir tėtis: kaip įtraukti partnerį
 5. Kaip stiprinti partnerystę?
 6. Nėštumas: 10 pilvo skausmo priežasčių, kurių negalima ignoruoti
 7. Ką reikia žinoti apie magnį ir jo trūkumą
 8. Naujagimiams palankios ligoninės
 9. Miegojimo ypatumai trečiajame nėštumo trimestre
 10. Kodėl mums ima trūkti magnio? Iš kokių simptomų galima įtarti magnio trūkumą?

3 praktiškos temos:

NĖŠTUMO PRIEŽIŪRA. NĖŠČIŲJŲ SVEIKATOS TIKRINIMAS LIETUVOJE

Kada važiuoti į gimdymo namus?

Nėštumas: 10 pilvo skausmo priežasčių, kurių negalima ignoruoti

3 populiariausi visų laikų straipsniai:

GIMDYVĖS KREPŠELIS – KĄ VEŽTIS Į GIMDYMO NAMUS?

SOS nėštumo metu. Pavojingi simptomai ir būklės.

PINIGINĖS IŠMOKOS TĖVAMS SUSILAUKUS VAIKO 2020 M.

KITAS MŪSŲ LEIDINYS – „KŪDIKIO DIENORAŠTIS“, apie skaitykite čia

„KŪDIKIO DIENORAŠTIS“– atmintinių leidinys tėvams. 2021 m. žiema

Komentarai