Image Alt

Parduotuvė

  >    >  Uncategorized  >  Kaip rūpintis vaikučiu, gydomu naujagimių skyriuje

Kaip rūpintis vaikučiu, gydomu naujagimių skyriuje

11.00

Knyga skirta visiems tėveliams, jei gimdymas įvyko anksčiau laiko, gimė neišnešiotas naujagimis, ankstukas. Naujagimio raida, vystymasis, gydymas, būklės, priežiūra ligoninėje ir namuose.

Liko 5

Kiekis
Produkto kodas: Ketvirtadienį Kategorija:

Aprašymas

Inga Warren ir Cherry Bond knyga neišnešiotų naujagimių tėvams ,,Kaip rūpintis vaikučiu, gydomu naujagimių skyriuje“ (išversta į lietuvių kalbą). Naudodamiesi knygoje pateikta medžiaga, tėveliai žingsnelis po žingsnelio išmoksta neišnešiotam naujagimiui gyvybiškai svarbios priežiūros ir slaugos, kad galėtų padėti savo vaikui nuo pirmųjų dienų iki tol, kol jis bus pasirengęs vykti namo. 

Knygą rekomenduoja Lietuvos neonatologijos asociacija.

APIE AUTORES

Inga Warren ir Cherry Bond drauge jau daugiau kaip 50 metų skleidžia informaciją šeimoms apie neišnešiotų ir sergančių kūdikių slaugos principus. Jos dalyvauja mokslinėje veikloje, rašo knygas, publikuoja straipsnius ir moko su naujagimiais dirbantį personalą visame pasaulyje. Inga yra ergoterapeutė, NIDCAP* instruktorė, Jungtinės Karalystės NIDCAP centro direktorė.

Cherry yra naujagimių slaugytoja ir Tarptautinės kūdikių masažo asociacijos (IAIM)** instruktorė. NIDCAP – Individualizuota naujagimių vystymosi priežiūros ir vertinimo programa (angl. Newborn Individualized Developmental Care and Assessment Program). Jos taikymo tikslas – padėti suprasti, kaip komunikuoja naujagimiai ir kaip būti išradingiems ir jautriems, kad suprastume, ką jie nori pasakyti.

NIDCAP centras organizuoja pažangius mokymus naujagimių specialistams. www.nidcap.org IAIM – Tarptautinė kūdikių masažo asociacija (www.iaim.net) – yra parengusi ypač vertingų mokymų standartų, turinčių tarptautinius sertifikatus. Tėvai yra laikomi ekspertais, o kūdikiai – mokytojais. Instruktoriai yra tėvų ir kūdikių bendravimo per švelnų prisilietimą tarpininkai.

 

 

Knygą išleido asociacija „Padedu Augti“, teikianti emocinę pagalbą, internetines mamų savanorių ir šeimos gydytojų konsultacias neišnešiotų kūdikių šeimoms ir jų artimiesiems. www.padeduaugti.lt

 

 

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.