h

Parduotuvė

  >    >  Visos prekės  >  Kūdikio dienoraštis. 2020 pavasaris

Kūdikio dienoraštis. 2020 pavasaris

0.004.99

„Kūdikio dienoraštis“ – atmintinių ir patarimų knygelė moteriai po gimdymo ir tėvams, auginantiems kūdikį.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Kokybiškas leidinys, aktualūs straipsniai bei profesionalūs patarimai apie kūdikio kasdienę priežiūrą, sveikatinimą. Čia išsamiai ir nuosekliai pateikti patarimai, stebėjimo bei lavinimo sistema padės suprasti vaiko raidą, patenkinti individualius jo poreikius ir padėti jam augti. Kūdikio raidos, priežiūros ir lavinimo ypatumai padės įsiklausyti į save ir kūdikėlį, paskatins ir suteiks pasitikėjimo.

TEMOS

  • Periodas po gimdymo.
  • Moters organizmas.
  • Emocinė ir fizinė savijauta.
  • Naujagimio priežiūra.
  • Kūdikio raida.
  • Priežiūra.
  • Lavinimas.
  • Ugdymas.

Plačiau skaitykite „KŪDIKIO DIENORAŠTIS“– atmintinių leidinys tėvams. 2020 pavasaris. Čia rasite elektroninį leidinio variantą susipažinimui.

KIEK KAINUOJA „KŪDIKIO DIENORAŠTIS“

Tai socialinė edukacinė iniciatyva, veikianti su misija suteikti būsimoms mamoms ir būsimiems tėvams reikalingos informacijos bei juos palaikyti. Suprasti šiuolaikinių būsimų tėvų lūkesčius, poreikius bei problemas. Paskatinti visus, veikiančius šioje srityje, būti supratingais, tapti palaikančiais vardan visų mūsų gerovės, kuriant šeimas bei auginant vaikus.

Štai kodėl pats leidinys Jums nekainuoja. Jei pasirinksite kainą 0.99, 1.99 ar 4.99 euro – su dėkingumu priisime kaip paramą, kurios stokojame. Plačiau apie mūsų socialines ir edukacines visuomenines veiklas bei jų tikslus ir plėtros planus skaitykite čia:  KODĖL „NĖŠTUMO KALENDORIUI“ SVARBI JŪSŲ PARAMA?

APIE LEIDINĮ

Dydis: 176 x 160 mm.
Psl. skaičius: 92 p.
Tiražas: 2020 pavasaris
Leidėjas: Vyr. Redaktorė Nida Vildžiūnaitė, VšĮ „Mediapressa“, viršelio dizainas „Ką nors gražaus“.
Autoriai ir konsultantai: moters savijautos po gimdymo temas – akušerė Dovilė Vilkė ir Agnė Škudienė žindymo konsultantė Ieva Girdvainienė; kineziterapeutė Skaistė Marcinkutė www.armslikemoms.com; dietologė Barbora Jarašūnė; vaikų ir kūdikių kineziterapeutė Laura Staubergaitė www.vsic.lt; psichologė Jūratė Baltuškienė, „Tėvų linija“; cheminių medžiagų ekspertai „Baltijos aplinkos forumas“ ir kiti.

Papildoma informacija

Paramos dydis

Be paramos, 0.99 eur, 1.99 eur, 4.99 eur