Image Alt

Parduotuvė

  >    >  Visos prekės  >  Kūdikio dienoraštis. 2021 vasara

Kūdikio dienoraštis. 2021 vasara

0.004.99

„Kūdikio dienoraštis“ – atmintinių ir patarimų knygelė moteriai po gimdymo bei tėvams, auginantiems kūdikį.

Išvalyti
Produkto kodas: KD Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Atmintinių leidinys tėvams, susilaukusiems naujagimio ir auginantiems kūdikį. Parengti aktualūs straipsniai bei profesionalūs patarimai apie kūdikio kasdienę priežiūrą, sveikatinimą, išsamiai ir nuosekliai pateikti patarimai, stebėjimo bei lavinimo užduotėlės ir žaidimai. Visa tai padės suprasti jūsų vaiko raidą, atpažinti ir patenkinti individualius jo poreikius ir padėti jums augti drauge.

TEMOS

  • Periodas po gimdymo.
  • Moters organizmas.
  • Emocinė ir fizinė savijauta.
  • Partnerystė ir santykiai.
  • Naujagimio priežiūra.
  • Kūdikio raida.
  • Priežiūra.
  • Lavinimas.
  • Ugdymas.

Elektroninį leidinio variantą susipažinimui rasite čia.

KIEK KAINUOJA „KŪDIKIO DIENORAŠTIS“?

“Kūdikio dienoraštis” yra dar vienas nemokamas edukacinis leidinys, dovanojamas moterims gimdymo namuose. Praeitais metais tampome dar prieinamesni užsisakyti leidinius jau galima e. parduotuvėje www.nestumokalendorius.lt. Kiekvienas turite galimybę leidinį įsigyti nemokamai arba investuoti nedidelę sumą – padėti mums dar labiau tobulėti bei prisidėti prie pokyčių šalyje. Labai vertiname jūsų skiriamą paramą ir priimame su dėkingumu kaip didžiausią palaikymą, ačiū!

✿ Nemokami leidiniai – edukacinis ir socialinis verslas, kilęs iš asmeninės iniciatyos bei troškimo prisidėti prie geresnės mamų ir šeimų situacijos Lietuvoje. Veikiame su misija suteikti tėvams reikalingos informacijos bei juos palaikyti. Tam, kad nuostabios ir kartu labai sudėtingos, iššūkių kupinos motinystės ir tėvystės patirtys augintų, o ne atvirkščiai. Tam, kad nauji iššūkiai įkvėptų, stiprintų ir suteiktų jėgų.

✿  Siekiame, kad visi turėtų galimybių gilintis, įsiklausyti ir pasirinkti sau tinkamiausius tėvystės, auklėjimo ir gyvenimo su vaikais metodus, drąsiai ir jautriai kurtų savo unikalų, asmeninį gyvenimą su vaikais. Asmeninė motinystė (tėvystė) – tai jums tinkamiausias motinystės (tėvystės) metodas. Jis ne tobulas, bet atspindintis būtent jūsų asmeninį, jūsų šeimos supratimą, gebėjimus, troškimus, siekius ir tikslus. Tinkantis jūsų gyvenimo ritmui, atspindintis galimybes, kurias įtakoja ne vien tik norai, bet ir įvairios aplinkybės. Asmeninė motinystė (tėvystė) yra kintanti, prisitaikanti, auganti kartu su jumis!

✿ TAPK INVESTUOTOJU Į ŠEIMŲ GEROVĘ LIETUVOJE, SKIRDAMAS VISAI NEDIDELĘ SUMĄ. Norime suprasti šiuolaikinių tėvų lūkesčius bei poreikius. Siekiame prisidėti prie to, kad motinystė bei tėvystė taptų startu į dar laimingesnį gyvenimą, pilną įkvėpimo ir pasitikėjimo, o iškilę iššūkiai mokytų, stiprintų bei suteiktų ryžto! Nuolat vykdome socialinius projektus tose srityse, kuriose moterys, šeimos ir vaikai kenčia, patiria sunkumų, jaučia atskirtį, nesulaukia deramo valstybės dėmesio. Plačiau apie mūsų socialines ir edukacines visuomenines veiklas mamų, vaikų ir šeimų labui skaitykite čia:  KODĖL „NĖŠTUMO KALENDORIUI“ SVARBI JŪSŲ PARAMA. ❤ Turite galimybę pasirinkti kainą už “Kūdikio dienoraštį” 0.99, 1.99 ar 4.99 euro. Tai yra jūsų asmeninis indėlis į būsimų mamų, būsimų tėvų, šeimų ir vaikų gerovę. AČIŪ, drauge veikime, kad Lietuvoje gyventi mums būtų gera! 

KAIP SIUNČIAMI LEIDINIAI

APIE LEIDINĮ

Dydis: 176 x 160 mm.
Psl. skaičius: 92 p.
Tiražas: 2021 vasara, 5000 vnt.
Leidėjas: Vyr. Redaktorė Nida Vildžiūnaitė, VšĮ „Mediapressa“, viršelio dizainas „Ką nors gražaus“.
Autoriai ir konsultantai: moters savijautos po gimdymo temas – akušerė Dovilė Vilkė ir Agnė Škudienė žindymo konsultantė Ieva Girdvainienė, www.gandrolizdas.lt; psichologės Vilma Petrikienė, www.esusalia.lt; Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė ir Beatričė Liutikaitė, www.naturalimotinyste.lt; kineziterapeutė Skaistė Marcinkutė www.armslikemoms.com; dietologė Barbora Jarašūnė; vaikų ir kūdikių kineziterapeutė Laura Staubergaitė, www.vsic.lt; cheminių medžiagų ekspertai „Baltijos aplinkos forumas“, edukologė Jovita Starkutė, www.familyacademy.lt ir kiti.

Papildoma informacija

Paramos dydis

Be paramos, 0.99 eur, 1.99 eur, 4.99 eur

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Jums taip pat gali patikti…