Image Alt

Parduotuvė

  >    >  Visos prekės  >  Kūdikio dienoraštis. 2021 žiema

Kūdikio dienoraštis. 2021 žiema

0.004.99

„Kūdikio dienoraštis“ – atmintinių ir patarimų knygelė moteriai po gimdymo bei tėvams, auginantiems kūdikį.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Atmintinių leidinys tėvams, susilaukusiems naujagimio ir auginantiems kūdikį. Parengti aktualūs straipsniai bei profesionalūs patarimai apie kūdikio kasdienę priežiūrą, sveikatinimą, išsamiai ir nuosekliai pateikti patarimai, stebėjimo bei lavinimo sistema. Visa tai padės suprasti jūsų vaiko raidą, patenkinti individualius jo poreikius ir padėti jam augti.

TEMOS

  • Periodas po gimdymo.
  • Moters organizmas.
  • Emocinė ir fizinė savijauta.
  • Naujagimio priežiūra.
  • Kūdikio raida.
  • Priežiūra.
  • Lavinimas.
  • Ugdymas.

Elektroninį leidinio variantą susipažinimui rasite čia.

KIEK KAINUOJA „KŪDIKIO DIENORAŠTIS“?

“Kūdikio dienoraštis” yra dar vienas nemokamas edukacinis leidinys (apie „Nėštumo kalendorių” skaitykit čia), dovanojamas moterims gimdymo namuose. Pernai metais tampome dar prieinamesni užsisakyti leidinius jau galima e. parduotuvėje www.nestumokalendorius.lt. Kiekvienas turite galimybę leidinį įsigyti nemokamai arba investuoti nedidelę sumą – padėti mums dar labiau tobulėti bei prisidėti prie pokyčių šalyje!

✿ Nemokami leidiniai – edukacinė ir socialinė iniciatyva. Veikiame su misija suteikti tėvams reikalingos informacijos bei juos palaikyti. Tam, kad nuostabios ir kartu labai sudėtingos, iššūkių kupinos motinystės ir tėvystės patirtys augintų, o ne atvirkščiai. Tam, kad nauji iššūkiai įkvėptų, stiprintų ir suteiktų jėgų.

✿  Siekiame, kad visi turėtų galimybių gilintis, įsiklausyti ir pasirinkti sau tinkamiausius tėvystės, auklėjimo ir gyvenimo su vaikais metodus, drąsiai ir jautriai kurtų savo unikalų, asmeninį gyvenimą su vaikais. Asmeninė motinystė (tėvystė) – tai jums tinkamiausias motinystės (tėvystės) metodas. Jis ne tobulas, bet atspindintis būtent jūsų asmeninį, jūsų šeimos supratimą, gebėjimus, troškimus, siekius ir tikslus. Tinkantis jūsų gyvenimo ritmui, atspindintis galimybes, kurias įtakoja ne vien tik norai, bet ir įvairios aplinkybės. Asmeninė motinystė (tėvystė) yra kintanti, prisitaikanti, auganti kartu su jumis!

✿ TAPK INVESTUOTOJU Į ŠEIMŲ GEROVĘ LIETUVOJE, SKIRDAMAS VISAI NEDIDELĘ SUMĄ. Norime suprasti šiuolaikinių tėvų lūkesčius bei poreikius. Siekiame prisidėti prie to, kad motinystė bei tėvystė taptų startu į dar laimingesnį gyvenimą, pilną įkvėpimo ir pasitikėjimo, o iškilę iššūkiai mokytų, stiprintų bei suteiktų ryžto! Nuolat vykdome socialinius projektus tose srityse, kuriose moterys, šeimos ir vaikai kenčia, patiria sunkumų, jaučia atskirtį, nesulaukia deramo valstybės dėmesio. Plačiau apie mūsų socialines ir edukacines visuomenines veiklas mamų, vaikų ir šeimų labui skaitykite čia:  KODĖL „NĖŠTUMO KALENDORIUI“ SVARBI JŪSŲ PARAMA. ❤ Turite galimybę pasirinkti kainą už “Kūdikio dienoraštį” 0.99, 1.99 ar 4.99 euro. Tai yra jūsų asmeninis indėlis į būsimų mamų, būsimų tėvų, šeimų ir vaikų gerovę. AČIŪ – drauge demonstruojame socialinę ir pilietinę atsakomybę, prisidedame prie to, kad Lietuvoje gyventi mums būtų gera! 

KAIP SIUNČIAMI LEIDINIAI

APIE LEIDINĮ

Dydis: 176 x 160 mm.
Psl. skaičius: 92 p.
Tiražas: 2020 žiema, 5000 vnt.
Leidėjas: Vyr. Redaktorė Nida Vildžiūnaitė, VšĮ „Mediapressa“, viršelio dizainas „Ką nors gražaus“.
Autoriai ir konsultantai: moters savijautos po gimdymo temas – akušerė Dovilė Vilkė ir Agnė Škudienė žindymo konsultantė Ieva Girdvainienė; psichologės Eglė LukinaitėVaičiurgienė ir Beatričė Liutikaitė, www.naturalimotinyste.lt; kineziterapeutė Skaistė Marcinkutė www.armslikemoms.com; dietologė Barbora Jarašūnė; vaikų ir kūdikių kineziterapeutė Laura Staubergaitė www.vsic.lt; cheminių medžiagų ekspertai „Baltijos aplinkos forumas“, edukologė Jovita Starkutė, www.familyacademy.lt ir kiti.

Papildoma informacija

Paramos dydis

Be paramos, 0.99 eur, 1.99 eur, 4.99 eur