Image Alt

Parduotuvė

  >    >  Leidinys  >  Kūdikio dienoraštis 2022

Kūdikio dienoraštis 2022

10.0025.00

Kūdikio dienoraštis – savarankiškai leidžiamas atmintinių leidinys tėvams, auginantiems kūdikius. Socialinė iniciatyva, skirta Lietuvos tėvų švietimui.

Nuo šiol ir Jūs galite prisidėti, kad edukaciniai leidiniai pasiektų kuo daugiau besilaukiančių moterų atokiausiuose Lietuvos regionuose.

Užsakykite leidinį sau – dovanosite leidinį kitai!

 

Išvalyti
Produkto kodas: KD - REMIU-1 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

„Kūdikio dienoraštis“ – atmintinių leidinys tėvams, auginantiems kūdikius. Socialinė iniciatyva, skirta Lietuvos tėvų švietimui.

UŽSAKYKITE LEIDINĮ SAU – DOVANOSITE LEIDINĮ KITAI

Užsisakydami „Kūdikio dienoraštį“ el. parduotuvėje prisidedate prie nemokamos nėščiųjų ir besilaukiančių tėvų edukacijos plėtros į Lietuvos regionus – kad kitas mūsų leidinys nėščiosioms – „Nėštumo kalendorius“ pasiektų nėščiąsias atokiausiuose Lietuvos kampeliuose.

Pasirinkite paramos sumą – 10, 15 ar 25 Eur, prisidėsite prie komunikacijos ir siuntimo išlaidų, o mes pasirūpinsime, kad 1, 3 ar 7  „Nėštumo kalendoriai“ būtų perduoti nėščiosioms regionuose, bendradarbiaujant su gydymo įstaigomis ir sveikatos specialistais. Kartu su leidiniu jus pasieks dovana, kurios vertė yra didesnė nei jūsų skirtas paramos dydis.

Galite sekti plėtros dienoraštį ir matyti kaip mums drauge sekasi su „Nėštumo kalendoriai“ regionuose ir aplikuoti į savanorių gretas.

KOKS JIS, “KŪDIKIO DIENORAŠTIS”?

Atmintinių leidinys tėvams, susilaukusiems naujagimio ir auginantiems kūdikį. Aktualūs straipsniai bei Lietuvos specialistų patarimai ne tik apie kūdikio kasdienę priežiūrą, sveikatinimą, bet ir apie moters sveikatą, emocinius iššūkius bei santykius partnerystėje.

TEMOS

  • Periodas po gimdymo
  • Moters organizmo atsistatymas
  • Emocinė savijauta
  • Partnerystė ir santykiai
  • Naujagimio priežiūra
  • Kūdikio raida
  • Priežiūra
  • Lavinimas
  • Ugdymas ir kt.

Elektroninį leidinio variantą susipažinimui rasite čia.

 

APIE LEIDINĮ

FB@NestumoKalendorius
IG@Nestumokalendorius

Dydis: 176 x 160 mm.
Psl. skaičius: 92 p.
Tiražas: 2022 m. ruduo

Spausdinamas 4 kartus per metus po 5000 vnt.
Leidėjas: Vyr. Redaktorė Nida Vildžiūnaitė, VšĮ „Mediapressa“, viršelio dizainas kurtas “Ką nors Gražaus”, leidinį atnaujino ir maketavo Dovilė Alseikaitė.

Papildoma informacija

Svoris 0.15 kg
Išmatavimai 168 × 160 cm
Paramos dydis

10 Eur: užsakau sau + dovanoju 1 NK mamai regione, 15 Eur: užsakau sau + dovanoju 3 NK mamoms regione, 25 Eur: užsakau sau + dovanoju 7 NK mamoms regione