Image Alt

Parduotuvė

  >    >  Leidinys  >  Kūdikio dienoraštis 2024

Kūdikio dienoraštis 2024

7.0011.00

Pasaulis pasikeitė, vos priglaudėte prie krūtinės mažą rausvą kamuolėlį. Naujas žmogus jūsų gyvenime pakeičia rutiną, gyvenimo tempą, o su gimdymu susiję hormoniniai ir fiziniai pokyčiai – emocinę ir psichinę jauseną. Skiriame šį leidinį tiems, kurių akys didelės – susilaukusiems naujagimio ir auginantiems kūdikį.

 

„Kūdikio dienoraštis“ – tai nevyriausybinė socialinė iniciatyva, kuri subalansuota jums, bet, tikime, prisidės prie didesnių pokyčių visuomenėje. Leidinį rengia nevyriausybinė organizacija, jis platinamas nemokamai tėvams gimdymo namuose visoje Lietuvoje.

 

Užsisakydami „Kūdikio dienoraštį“ el. parduotuvėje prisidedate prie nemokamos nėščiųjų ir besilaukiančių tėvų edukacijos, mamų ir šeimų psichikos sveikatos gerinimo projektų.

 

 

Išvalyti
Produkto kodas: KD Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Knygelėje Lietuvos psichikos sveikatos ir medicinos specialistai dalijasi naujausia informacija, kuri aktuali šiuolaikiškiems tėvams. Ne tik apie kūdikio kasdienę priežiūrą, sveikatinimą, bet ir apie moters sveikatą, emocinius iššūkius bei santykius partnerystėje.

 

Ką rasite KŪDIKIO DIENORAŠTYJE?

 

Periodas po gimdymo

Moters organizmo atsistatymas

 

Emocinė savijauta ir psichikos sveikata

Depresijos po gimdymo prevencija

Partnerystė ir santykiai

 

Naujagimio priežiūra

Kūdikio raida

Priežiūra, lavinimas, ugdymas ir kt.

 

 

Elektroninį variantą pavartyti galite čia Kūdikio dienoraštis.

 

 

APIE LEIDINĮ

 

FB@NestumoKalendorius

IG@Nestumokalendorius

 

Dydis: 176 x 160 mm.

Psl. skaičius: 92 p.

Tiražas: 2024 m. pavasaris

 

Leidėjas: vyr. redaktorė Nida Vildžiūnaitė, VšĮ „Mediapressa“, viršelio dizainas kurtas „Ką nors Gražaus“, leidinį atnaujino ir maketavo Dovilė Alseikaitė ir Rita Dūdėnė.

Papildoma informacija

Svoris 0.15 kg
Išmatavimai 168 × 160 cm
Paramos dydis

11 Eur. skiriu mamų emocinės sveikatos projektams, 7 Eur. skiriu mamų emocinės sveikatos projektams, 9 Eur. skiriu mamų emocinės sveikatos projektams