Image Alt

Parduotuvė

  >    >  Leidinys  >  Nėštumo kalendorius. 2021 ruduo

Nėštumo kalendorius. 2021 ruduo

0.004.99

Nėštumo kalendorius – edukacinis atmintinių leidinys nėščiosioms ir būsimiems tėvams. Spausdinamas ir dovanojamas sveikatos įstaigose (poliklinikose, medicinos centruose pas ginekologus, akušeres) jau 13 metų!

Leidiniai leidžiami savarankiškai, be valstybės, savivaldybės ar fondų finansavimo. Dėkojame, jei prisidedate, skirdami simbolinę paramą!

Išvalyti
Produkto kodas: NK Kategorija: Žyma:

Aprašymas

„Nėštumo kalendorius“ – tai periodinis leidinys, atmintinių knyga nėščiosioms. Projektas, gimęs iš asmeninės iniciatyvos, yra dovanojamas mamoms jau daugelį metų. Juo norime pradžiuginti naujas mamas, jas nuraminti ir įkvėpti. Todėl atmintinėse – ne tik medicininė informacija, bet ir dėmesys ramiam, emociškai saugiam, maloniam nėštumui, santykiams partnerystėje, gimdymo laukimui ir pasirengimui tėvystei.

„Nėštumo kalendorius“ nėra periodinis žurnalas. Vienas leidinys skirtas visam nėštumo laikui: nuo pastojimo iki gimimo ir šiek tiek daugiau. Elektroninį leidinio variantą susipažinimui pavartyti galite čia.

Kiekviena moteris, kiekvienas nėštumas, kiekvienas gimdymas bei gimimas, tarpusavio santykiai, šeimos modeliai yra skirtingi. Tai – jūsų unikali motinystės kelionė, itin reikšminga jūsų gyvenimo dalis. Labai skatiname “knygines” ir teorines žinias derinti sau, atsirinkti dėmesingai ir su meile savo asmeninei istorijai ir poreikiams. Kiekvieną nėštumo mėnesį daugelis moterų patiria ir tam tikrų nėštumui būdingų dalykų, panašių fiziologinių pokyčių, joms kyla panašių klausimų, todėl „Nėštumo kalendoriuje“ rasite

 • aktualių nėštumo temų,
 • emocinių patarimų būsimoms mamoms,
 • organizmo ir pokyčių aprašymus,
 • geresnės savijautos ir dėmesingumo pratimus,
 • kūdikio augimo kalendorių
 • tikslingų klausimų ir užduočių rengiantis tėvystei,
 • specialistų įžvalgų,
 • veiklų, pasirengimo klausimynus,
 • pirkinių sąrašus,
 • palaikymo žinutes,
 • stebėjimo lenteles.
KIEK KAINUOJA „NĖŠTUMO KALENDORIUS“?

✿ Turite galimybę leidinį įsigyti nemokamai arba skirti nedidelę sumą ir tokiu būdu prisidėti prie mūsų veiklų bei gauti įvairių mamoms ir kūdikaims skirtų priemonių (mėginukai, mini gaminiai) pabandymui.

Galite patys pasirinkti kainą už “Nėštumo kalendorių” – 0.99, 1.99 ar 4.99 euro. Tai yra jūsų asmeninis indėlis į būsimų mamų, būsimų tėvų, šeimų ir vaikų gerovę.

Labai vertiname skiriamą paramą, esam dėkingi ir laimingi, jausdami jūsų palaikymą!

Už leidinius surinktus pinigus skiriame leidinių tobulinimui ir naujų projektų auginimui.

APIE “NĖŠTUMO KALENDORIŲ”

✿ „Nėštumo kalendorius“ – edukacinė iniciatyva ir socialinis verslas, veikiantis su misija kurti pokytį Lietuvoje geresnei motinystei.

Nuolat vykdome socialinius projektus tose srityse, kuriose moterys, šeimos ir vaikai kenčia, patiria sunkumų, jaučia atskirtį, nesulaukia deramo valstybės dėmesio.

AČIŪ – drauge demonstruojame socialinę ir pilietinę atsakomybę, prisidedame prie to, kad Lietuvoje gyventi ir kurti šeimas būtų gera!

KAIP SIUNČIAMI LEIDINIAI
 • Rūpinamės vieni kitais! Po užsakymo apmokėjimo „Nėštumo kalendorius“, „Kūdikio dienoraštis“ siunčiamas „iš paštomato į paštomatą“, siekiant išvengti žmogiškojo rankų kontakto, koronaviruso plitimo metu.
 • Naudojamės LP EXPRESS paštomatų paslauga. Visus duomenis suvesti prašysime vykdant užsakymą bei jį apmokant. Jeigu jums reiktų kitokio pristatymo būdo, parašykite, visada surandame tinkamą variantą leidinių persiuntimui.
 • Daugiau sąlygų rasite „Prekių pirkimo ir grąžinimo taisyklės“.
 • Tikimės, kad atmintinių leidinys jus nudžiugins, suteiks žinių ir bus naudingas. Mielai laukiame atsiliepimų (juos saugome IG paskyroje, skyrelyje “Atsiliepimai”).

 

FB@NestumoKalendorius
IG@Nestumokalendorius

Dydis: 167 x 160 mm.
Puslapių skaičius: 100 p.
Tiražas: 2021 ruduo, 5000 vnt.
Leidėjas: vyr. redaktorė Nida Vildžiūnaitė, VšĮ „Mediapressa“, viršelio dizainas „Ką nors gražaus“.

Daugiau apie leidybą ir kūrybą dalinamės FB, IG. 

 

 

Papildoma informacija

Svoris 0.15 kg
Išmatavimai 168 × 160 cm
Paramos dydis

Be paramos, 0.99 eur, 1.99 eur, 4.99 eur