Image Alt

Parduotuvė

  >    >  Visos prekės  >  Nėštumo kalendorius. 2021 žiema

Nėštumo kalendorius. 2021 žiema

0.004.99

Nėštumo kalendorius – tai nemokamas edukacinis ir socialinis atmintinių leidinys nėščiosioms ir būsimiems tėvams.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija: Žyma:

Aprašymas

„Nėštumo kalendorius“ – tai periodinis leidinys, atmintinių knyga nėščiosioms. Vienas „Nėštumo kalendorius“ skirtas visam nėštumo laikui: nuo pastojimo iki naujagimio gimimo!

Kiekvieną nėštumo mėnesį daugelis moterų jaučiasi panašiai, joms kyla panašių klausimų, todėl „Nėštumo kalendoriuje“ rasite informacijos apie daugybę dalykų:

 • aktualių nėštumo temų,
 • svarbių patarimų būsimoms mamoms,
 • organizmo pokyčių ir kūdikio augimo kalendorių,
 • tikslingų klausimų ir užduočių rengiantis tėvystei,
 • specialistų įžvalgų,
 • veiklų, pasirengimo klausimynus,
 • pirkinių sąrašus,
 • mokymų rekomendacijas.

Elektroninį leidinio variantą susipažinimui rasite čia.

KIEK KAINUOJA „NĖŠTUMO KALENDORIUS“?

“Nėštumo kalendoriais” bei “Kūdikio dienoraščiai” nemokamai dovanojami pas gydytojus medicinos centruose bei gimdymo namuose. Užsisakyti leidinius galima e. parduotuvėje www.nestumokalendorius.lt. Turite galimybę leidinį įsigyti nemokamai arba investuoti nedidelę sumą bei tokiu būdu padėti mums dar labiau tobulėti ir prisidėti prie pokyčių šalyje!

✿ „Nėštumo kalendorius“ – edukacinė ir socialinė iniciatyva. Veikiame su misija suteikti tėvams reikalingos informacijos bei juos palaikyti. Tam, kad nuostabios ir kartu labai sudėtingos, iššūkių kupinos motinystės ir tėvystės patirtys augintų, o ne atvirkščiai. Tam, kad nauji iššūkiai įkvėptų, stiprintų ir suteiktų jėgų.

✿ Tikime, kad kiekvienas žino žinių poveikį, jaučia augimo prasmę. Siekiame, kad visi rastų laiko ir galimybių gilintis, įsiklausyti ir pasirinkti sau tinkamiausius metodus bei gebėtų kurti savo unikalų, asmeninį gyvenimą su vaikais. Asmeninė motinystė – tai jums tinkamiausias motinystės metodas. Jis ne tobulas, bet atspindintis būtent jūsų asmeninį, jūsų šeimos supratimą, gebėjimus, troškimus, siekius ir tikslus. Tinkantis jūsų gyvenimo ritmui, atspindintis galimybes, kurias įtakoja ne vien tik norai, bet ir įvairios aplinkybės. Asmeninė motinystė yra kintanti, prisitaikanti, auganti kartu su Jumis!

✿ TAPK INVESTUOTOJU Į ŠEIMŲ GEROVĘ LIETUVOJE, SKIRDAMAS VISAI NEDIDELĘ SUMĄ. Norime suprasti šiuolaikinių tėvų lūkesčius bei poreikius. Siekiame prisidėti prie to, kad motinystė bei tėvystė taptų startu į dar laimingesnį gyvenimą, pilną įkvėpimo ir pasitikėjimo, o iškilę iššūkiai mokytų, stiprintų bei suteiktų ryžto! Nuolat vykdome socialinius projektus tose srityse, kuriose moterys, šeimos ir vaikai kenčia, patiria sunkumų, jaučia atskirtį, nesulaukia deramo valstybės dėmesio. Plačiau apie mūsų socialines ir edukacines visuomenines veiklas mamų, vaikų ir šeimų labui skaitykite čia:  KODĖL „NĖŠTUMO KALENDORIUI“ SVARBI JŪSŲ PARAMA. ❤ Turite galimybę pasirinkti kainą už “Kūdikio dienoraštį” 0.99, 1.99 ar 4.99 euro. Tai yra jūsų asmeninis indėlis į būsimų mamų, būsimų tėvų, šeimų ir vaikų gerovę. Ačiū, kad esate kartu!

AČIŪ – drauge demonstruojame socialinę ir pilietinę atsakomybę, prisidedame prie to, kad Lietuvoje gyventi mums būtų gera!

 

KAIP SIUNČIAMI LEIDINIAI

 • Rūpinamės vieni kitais! Po užsakymo apmokėjimo „Nėštumo kalendorius“, „Kūdikio dienoraštis“ siunčiamas „iš paštomato į paštomatą“, siekiant išvengti žmogiškojo rankų kontakto, Koronaviruso plitimo metu.
 • Naudojamės LP EXPRESS paštomatų paslauga. Visus duomenis suvesti prašysime vykdant užsakymą bei jį apmokant.
 • Stengsimės jus pradžiuginti mūsų rėmėjų dovanėlėmis įvairiais produktų mėginukais, skirtais mamai, šeimai ir kūdikėliui.
 • Daugiau sąlygų rasite „Prekių pirkimo ir grąžinimo taisyklės“.
 • Tikimės, kad atmintinių leidinys jus nudžiugins, suteiks žinių ir bus naudingas. Mielai laukiame atsiliepimų (juos saugome IG paskyroje, highligth “Atsiiepimai”)!

FB@NestumoKalendorius
IG@Nestumokalendorius

Dydis: 167 x 160 mm.
Puslapių skaičius: 100 p.
Tiražas: 2020 žiema, 5000 vnt.
Leidėjas: vyr. redaktorė Nida Vildžiūnaitė, VšĮ „Mediapressa“, viršelio dizainas „Ką nors gražaus“.

 

 

Papildoma informacija

Paramos dydis

Be paramos, 0.99 eur, 1.99 eur, 4.99 eur