b

Prekių pirkimo ir grąžinimo taisyklės

  >  Prekių pirkimo ir grąžinimo taisyklės

PREKĖS

 • MŪSŲ PREKĖS. VšĮ „Mediapressa“ yra atmintinių leidinių „Nėštumo kalendorius“ bei „Kūdikio dienoraštis“, atvirukų, tėvams skirtų atmintinių ir informacinės medžiagos leidėjas. Tikimės, kad įsigytos prekės Jus pradžiugins ir bus naudingos. Stengiamės, kad jos būtų kokybiškos, aktualios ir gražios.
 • KITOS PREKĖS IR PASLAUGOS. Prekės ir paslaugos, kurias gaminame ir atliekame ne patys ir Jums siūlome įsigyti el. parduotuvėje, yra patikrintos, išbandytos bei rekomenduojamos. Joms taip pat galioja kokybės reikalavimai ir kitos pirkimo bei grąžinimo sąlygos.
 • ATSILIEPIMAS. Pasidaliję savo įžvalgomis prisidėsite prie leidinio kūrimo! 3 KLAUSIMŲ ANKETA https://bit.ly/34IOrV0 arba viešoje rekomendacijų skiltyje FB paskyroje https://bit.ly/2Kgd2qU. Ačiū už skirtą laiką!
  Dėkojame, jei apie kitus neatitikimus informuosite, ginčus spręsime drauge, laiku ir taikiai.

PIRKIMAS

 • PIRKIMAS. Norimas prekes po vieną įkelti į pirkinių krepšelį, paspaudus prekės aprašyme esantį mygtuką „Į krepšelį“.
 • KAINA IR PARAMA. Neįprasta, kad mūsų siūlomi firminiai leidiniai „Nėštumo kalendorius“ bei „Kūdikio dienoraštis“ yra nemokami. Toks yra socialinio verslo sprendimas – nemokamai pateikti būsimiems tėvams svarbią informaciją, juos palaikyti, edukuoti šeimas ir didinti jų pasirengimą tėvystei bei motinystei ir prisidėti prie visos šalies gerovės! Leidinius galite paremti suma nuo 0,00 iki 4,99 € ar daugiau. Kokios yra kitos paramos galimybės? Kviečiame skirti 1,2 proc. nuo savo GPM ar pasirinkti kitas paramos formas, aprašytas čia: https://nestumokalendorius.lt/remejai-2/
 • KREPŠELIS. Peržiūrėti pirkinių sąrašą, jį koreguoti galite patekę į krepšelį – paspaudę krepšelio ikoną dešiniajame viršutiniame lango kampe arba atsidariusiame krepšelio laukelyje paspaudę „Žiūrėti“.
 • KAIP APMOKĖTI. Jei pirkinių sąrašas Jus tenkina, spauskite „Tęsti atsiskaitymą“ ir pateikite prašomus duomenis: nurodykite savo vardą, pavardę, telefono numerį ir el. pašto adresą. Į paštomato adresui skirtą laukelį įrašykite Jums artimiausio ar tinkamiausio LP Express paštomato adresą.
 • ATSISKAITYMAS. Atsiskaitymas galimas per bet kurį banką. Apmokėjimas nukreipiamas per „Payseros“ el. bankininkystę. Norint atsiskaityti, Jums nebūtina turėti „Payseros“ sąskaitos.
 • SĄSKAITA FAKTŪRA. Jei perkate juridinio asmens vardu, įrašykite įmonės pavadinimą ir įmonės kodą bei PVM kodą (įmonės kodas ir PVM kodas rašomas vienoje eilutėje).

PRISTATYMAS

 • EL. PAŠTU. Skaitmeninės prekės siunčiamos nurodytu el. paštu per 4 darbo valandas nuo užsakymo gavimo ir apmokėjimo įvykdymo.
 • PAŠTOMATU. Užsisakius popierinius leidinius (atvirukus, skirtukus, knygas ir kitas popierines prekes), visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi užsakyme nurodytu LPExpress paštomatu. Pvz., Klaipėda, Taikos pr. 61 (Akropolis).
 • KAINA. Užsakymo pristatymo kaina yra 2,79 € visoje Lietuvoje.
 • VYKDYMAS. Užsakymai paštomatu išsiunčiami iš Vilniaus pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 18.30 val.
 • PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ. Mielai išsiųsime Jūsų pasirinktas prekes ir į užsienį. Kviečiame susisiekti su mumis el. paštu info@nestumokalendorius.lt ar FB žinute. Leidinių, atvirukų ir kitų popierinių gaminių užsakymai į užsienį pristatomi „Lietuvos paštu“ kaip registruoti laiškai ar siuntos, todėl užsakyme būtinai turite nurodyti šiuos duomenis: tikslų adresą ir pašto kodą, el. paštą. Jei užsakymo negalite apmokėti el. parduotuvės sistemoje, mielai kviečiame sumą pervesti į įmonės sąskaitą (VšĮ „Mediapressa“, „Swedbank“ sąskaita LT317300010109163007). Prašome sumokėti įmonei bent 10,00 €, pavedimo paskirtyje įrašius „Parama už Nėštumo kalendorių“, prašome informuoti apie atliktą pavedimą el. paštu info@nestumokalendorius.lt ar FB žinute. Didesnė pervesta suma su dėkingumu bus priimta kaip parama, kurios stokojame.
 • PRISTATYMO TRUKMĖ. Lietuvoje užsakymas pristatomas per 1–4 darbo dienas gavus apmokėjimą.

PREKIŲ KOKYBĖ IR GRĄŽINIMAS

 • VšĮ „Mediapressa“ atmintinių leidiniai „Nėštumo kalendorius“ bei „Kūdikio dienoraštis“ spausdinami ant plonesnio popieriaus (80 gsm), popieriaus rūšis yra sąmoningas ekologiškesnis pasirinkimas: jis nėra blizgus, nuotraukų ir grafinių elementų spalvingumas nėra ryškus. Jei leidinio tiražas turi tam tikrų ypatumų, jie nurodyti prekės apraše. Nekokybiškas leidinys laikomas mechaniškai pažeistas, sulamdytas, aplietas.
 • VšĮ „Mediapressa“ atvirukai spausdinami ant kartono popieriaus, yra vienpusiai, neatlenkiami.
 • Jei pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, prašome informuoti apie pažeidimą ar defektą bei atsiųsti jo nuotrauką arba papasakoti apie pažeidimą.
 • Pristatysime Jums naują prekę.
 • Pinigai už prekę, neįskaitant Jūsų už pristatymą sumokėtos sumos ir paramai skirtos sumos, grąžinami per 14 (keturiolika) dienų nuo Pirkėjo atsisakymo gavimo. Pinigai pirkėjui grąžinami pavedimu į nurodytą sąskaitą.

Į visus Jūsų klausimus dėl prekės grąžinimo mielai atsakysime el. paštu info@mediapressa.lt ar kitais kontaktais. Ačiū!