Nestumokalendoriaus-remejai

Rėmėjai

  >  Rėmėjai

Rėmėjai ir konsultantai

Dėkojame savo draugams, konsultantams ir rėmėjams! Tariame AČIŪ – drauge demonstruojame socialinę ir pilietinę atsakomybę, prisidedame prie to, kad Lietuvoje tėvams būtų gera gyventi, kurit šeimas, auginti vaikus! Leidiniai yra leidžiami savarankiškai, be valstybės, savivaldybės ar fondų finansavimo, todėl Jūsų pagalba yra būtina ir reikšminga, siekiant tęsti ir užtikrinti, kad informacinių leidinių leidyba būtų sklandi, o socialiniai projektai nuolat augtų.

Jūs galite prisidėti prie „Nėštumo kalendoriaus“ projekto!

„Nėštumo kalendorius“ – socialinė edukacinė iniciatyva, jau ilgiau nei 12 metų veikianti su misija suteikti tėvams reikalingos informacijos ir juos palaikyti. Tam, kad tėvystės bei motinystės pradžia taptų teigiama, patirtys – auginančios!

Jūsų investicija – tai reikšmingas indėlis į kokybišką motinystės pokytį šalyje:

 • Jūsų pagalba reikšminga, siekiant nepertraukaimo tęstinumo.
 • Investuodami į “Nėštumo kalendoriaus”Jūs prisidėsite prie plėtros į kitus Lietuvos regionus, kad nemokama informacija pasiektų regione gyvenančias besilaukiančias moteris, kurioms paskaitų bei mokymų gausa nėra tokia plati, kokia yra didžiuosiuose miestuose.
 • Prisidėdami ir remdami socialinius projektus, Jūs investuojate į tiesioginį poveikį srityse, kuriose mamos, vaikai ir šeimos tampa pažeidžiami ir stokoja valstybės bei visuomenės paramos.

VEIKIME DRAUGE!

Ką gali kiekvienas arba kaip palaikyti ir prisidėti prie „Nėštumo kalendoriaus“ plėtros ir kūrimo?
 • Dalintis asmenine patirtimi! Kviečiame jau mamas palaikyti pirmąkart mamas, dalyvaujant projekte “Kitos mamos žinutė“.
 • Kviečiame tėčius, aktyviai įsitraukusius į vaiko laukimą, tėvystės mokymus, kūdikio priežiūrą, dalintis savo patirtimis ir nusiteikimu projekte “Kalba tėtis“.
 • Savanorystės pagrindu prisidėti kuriant profesionalų turinį leidiniams ir projektams (straipsnių rašymas, interviu, vertimai, filmavimas, vaizdo medžiagos montavimas bei animavimas, dizaino darbai).

Remdami „Nėštumo kalendorių“ Jūs demonstruojate socialinę atsakomybę ir prisidedate prie edukacinės misijos Lietuvoje. Ačiū!

Kaip galime draugauti ir kartu veikti?
 • Pasiūlyti nėščiajai, būsimai mamai ar tėčiui užsisakyti savo “Nėštumo kalendorių” bei “Kūdikio dienoraštį”.
 • Įsigyti ir dovanoti informacinius leidinius renginiuose, mokymuose bei privačiose šventėse.
 • Dalytis žinia apie „Nėštumo kalendoriaus“ projektą savo svetainėje ar kitaip prisidėti prie sklaidos ir viešinimo.
 • Tapti leidinių platinimo atstovu savo mieste  – leidiniai įstaigoms.
Kaip galite paremti? Kviečiame tapti rėmėjais.
 • Išsipirkti reklamos plotą leidiniuose „Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“.
 • Tapti vaizdo įrašų turinio rėmėju „YouTube“ kanale.
 • Skirti paramą pervedant pinigų mūsų socialiniams projektams vystyti.
 • Jei esate fizinis asmuo, finansiškai paremti galite skirdami 1,2 % GPM, apsipirkdami e. parduotuvėje (galima skirti paramą).

Dėl rėmimo sąlygų susisiekime el. paštu ar kitais kontaktais. Kursime aktualų turinį teksto, video forma. Jūsų paslaugas ir veiklas itin tikslingai pristatysime būsimų mamų ir tėvų, auginančių kūdikius, auditorijai.

Ačiū visiems!

Padėkos rėmėjams ir konsultantams

Ačiū rėmėjams “RIMI Lietuva” už demonstruojamą socialinę atsakomybę ir dėkui už socialinių ir edukacinių leidinių tėvams ilgametį finansavimą.

RIMI – mažmeninės prekybos atstovas Baltijos šalyse. RIMI nuolat palaiko aukštus parduotuvių įrangos standartus, asortimento įvairovę ir kokybę, gerą aptarnavimą, dėmesį visuomenei ir darbuotojams. Savo komunikacija ir kitomis iniciatyvomis motyvuoja visus priimti geresnius sprendimus, kuriančius geresnę ateitį.

Dėkojame „Jordan Lietuva“ už finansinę paramą, skirtą „Kūdikio dienoraščio“ – atmintinių leidinio tėvams – leidybai bei plėtrai.

Jordan – burnos higienos prekinis ženklas iš Skandinavijos. Jordan tikslas – pasiūlyti tai, kas labiausiai tinka jums ir jūsų vaikams, nes nėra vienodų dantų! Jordan – Jūsų sveikai ir gaiviai šypsenai!

Dėkojame draugams „Gandro lizdas“ už profesionalias konsultacijas, rengiant straipsnius atmintinių leidiniuose ir kuriant turinį YOUTUBE kanale žindymo temomis. Ačiū jums už bendradarbiavimą ir draugystę!

„Gandro lizdas“ – tai tėvystės pradžiamokslio mokykla. Tai vieta, kurioje dirbančius specialistus vienija bendras tikslas – kuo greičiau ir tiksliau padėti kūdikio besilaukiančiai ar jau susilaukusiai šeimai ir užtikrinti profesionalų pagalbą namuose.

Dėkojame draugams ir rėmėjams 9MĖNESIAI.LT už lojalumą bei pasitikėjimą! UAB „Stegus“ tapo pirmaisiais video turinio rėmėjais ir koronaviruso karantino metu skyrė „Nėštumo kalendoriui” finansinę paramą žindymo temos vystymui. Ačiū!

Specializuota parduotuvė būsimoms mamoms, www.9menesiai.lt, Ogmios miestas, Verkių g. 29, Vilnius

Didžiuojamės jumis!

Dėkojame ilgamečiams rėmėjams WELEDA ir jos atstovams Lietuvoje UAB „Berner Lietuva“.

WELEDA – tai pasaulyje pirmaujanti sertifikuotos natūralios kosmetikos ir antroposofinių vaistinių preparatų gamintoja, demonstruojanti socialinę atsakomybę bei atsakingą požiūrį tvarumą. Didžiuojamės jumis!

Dėkojame rėmėjams SEBAMED ir jos atstovams Lietuvoje UAB „Berner Lietuva“.

SEBAMED produkcijos asortimentas yra labai platus ir pritaikytas naudoti visoms amžiaus grupėms – nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų iki senatvės. SEBAMED produkcija Lietuvoje vartojama jau 16 metų! Tai įrodo, jog ši kosmetika yra įvertinta ir vertinama tiek vartotojų, tiek specialistų tarpe. Didžiuojamės jumis!