Nestumokalendoriaus-remejai

Rėmėjai

  >  Rėmėjai

Rėmėjai ir konsultantai

Dėkojame savo draugams, konsultantams ir rėmėjams! Tariame AČIŪ – drauge demonstruojame socialinę ir pilietinę atsakomybę, prisidedame prie to, kad Lietuvoje tėvams būtų gera gyventi, kurit šeimas, auginti vaikus! Leidiniai yra leidžiami savarankiškai, be valstybės, savivaldybės ar fondų finansavimo, todėl Jūsų pagalba yra būtina ir reikšminga, siekiant tęsti ir užtikrinti, kad informacinių leidinių leidyba būtų sklandi, o socialiniai projektai nuolat augtų.

Jūs galite prisidėti prie „Nėštumo kalendoriaus“ projekto!

„Nėštumo kalendorius“ – socialinė edukacinė iniciatyva, jau ilgiau nei 12 metų veikianti su misija suteikti tėvams reikalingos informacijos ir juos palaikyti. Tam, kad tėvystės bei motinystės pradžia taptų teigiama, patirtys – auginančios!

Jūsų investicija – tai reikšmingas indėlis į kokybišką pokytį Lietuvoje:

 • Investuodami į “Nėštumo kalendoriaus” veiklas Jūs prisidedate nemokamų atmintinių leidinių plėtros į kitus Lietuvos regionus. Svarbu, kad nemokama informacija pasiektų regione gyvenančias besilaukiančias moteris bei tėvus, kuriems paskaitų bei mokymų gausa nėra tokia plati, kokią matome didžiuosiuose miestuose.
 • Prisidėdami ir remdami socialinius projektus, skyrę laiko savanorystei, Jūs investuojate į tiesioginį poveikį tose srityse, kuriose mamos ir vaikai daugiausiai kenčia, nesulaukia pagalbos bei stokoja valstybės ir visuomenės paramos.
 • Jūsų parama ir pagalba reikšminga, siekiant nepertraukaimo veiklų tęstinumo. Ačiū!

VEIKIME DRAUGE!

Ką gali kiekvienas arba kaip palaikyti ir prisidėti prie „Nėštumo kalendoriaus“ plėtros ir kūrimo?
 • Raginame būsimas ir jau mamas, visas moteris skirti kokybiško laiko sau, kreiptis konsultacijai į specialistus, jei patiriate asmeninių sunkumų, kenčiate nuo depresijoso po gimdymo, patiriate smurtą namuose.

Klausimynas “Ar man depresija” ir paramos kontaktai

 • Kviečiame tėčius aktyviai įsitraukti į vaiko laukimą, tėvystės mokymus, kūdikio priežiūrą. Dalinkitės savo patirtimis ir nusiteikimu projekte “Kalba tėtis“.
 • Savanorystės pagrindu prisidėti kuriant profesionalų turinį leidiniams ir projektams (straipsnių rašymas, interviu, vertimai, filmavimas, vaizdo medžiagos montavimas bei animavimas, dizaino darbai).
 • Tapti savanoriu teminiuose socialiniuose projektuose “Mama mums rūpi“, “Laimingi mūsų namai“.

 

Lauksime jūsų laiškų el.paštu info@mediapressa.lt “Dėl savanorystės” ir pasiūlysime įvairių galimybių įsilieti į savanorystės veiklas.

Remdami „Nėštumo kalendorių“ – edukacinę ir socialinę platformą – Jūs demonstruojate asmeninę socialinę atsakomybę bei prisidedate prie edukacinės misijos Lietuvoje. Ačiū!

Kaip galime draugauti ir kartu veikti?
 • Užsisakyti savo „Nėštumo kalendorių” bei „Kūdikio dienoraštį” bei skirti jam paramą (tokią galimybę rasite e. parduotuvėje).
 • Jei vykdote veiklas tėvystės srityje, kviečiame įsigyti ir dovanoti informacinius leidinius renginiuose, mokymuose bei privačiose šventėse.
 • Įsigyti specialų RĖMĖJO RINKINĮ ir tokiu būdu skirti finansinę paramą.
 • Tapti ambasadoriumi ir dalintis žinia apie „Nėštumo kalendoriaus“ projektą bei jo vykdomus socialinius projektus savo svetainėje ar kitaip prisidėti prie sklaidos, viešinimo ir savanorystės.
 • Tapti leidinių platinimo atstovu savo mieste  – leidiniai įstaigoms.
Kaip galite paremti? Kviečiame tapti rėmėjais.

Jei esate verslo atstovas, siūlote prekes ir paslaugas tėvams, kviečiame investuoti į edukacinę ir socialinę „Nėštumo kalendoriaus“ platformą, siekiančią pokyčių Lietuvoje. Jau dabar jūs galite

 • Išpirkti reklamos plotą leidiniuose „Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ ir tokiu būdų prisidėti prie leidybos plėtros.
 • Tapti vaizdo įrašų turinio rėmėju „YouTube“ kanale jums aktualie tema.
 • Skirti finansinę ar kitą paramą (pvz., komunikacijos paslaugos, dizaino, viešinimo darbai) pervedant pinigų mūsų socialiniems projektams vystyti.
 • Užsakyti Kalėdinį skaitmeninį sveikinimą, skirtą jūsų klientams bei darbuotojams, partneriams pasveikinti http://www.laimingimusunamai.lt/atvirukai-verslui/
 • Įprasminti verslo dovanas, papuošus jas popieriniu paramos atviruku.
 • Jei esate fizinis asmuo, finansiškai paremti galite skirdami 1,2 % GPM; apsipirkdami e. parduotuvėje (galima skirti paramą), prisijungti prie savanoriškų veiklų.

Dėl rėmimo sąlygų susisiekime el. paštu ar kitais kontaktais. Kursime aktualų turinį teksto, video forma. Jūsų paslaugas ir veiklas itin tikslingai pristatysime būsimų mamų ir tėvų, auginančių kūdikius, auditorijai.

Ačiū visiems!

Padėkos rėmėjams ir konsultantams

Dėkojame rėmėjams UAB “Jungent Lietuva” už investavimą į socialinių ir edukacinių leidinių tėvams leidybą. UAB “Jungent Lietuva” yra išskirtinių tarptautinių prekių ženklų atstovavė Baltijos šalių rinkose. Tik aukščiausios kokybės produktai, pirmaujantys prekių ženklai, kurie yra gerai žinomi ne tik Baltijos šalyse, bet ir visame pasaulyje.

Džiaugiamės susipažinę su PONN, Water Wipes bei SMUSHIE produkcija, kurią rekomenduojame būtimiems ir jau tėvams ir ne tik!

Dėkojame rėmėjams prekės ženklui „BALANCE“ ir AB „Naujoji Ringuva” už ilgalaikį bendradabiavimą bei pasitikėjimą! Ačiū investuojantiems į „Nėštumo kalendoriaus” informacinį projektą bei kuriamą socialinį pokytį Lietuvoje.

AB „ Naujoji Ringuva “ yra viena didžiausių švaros prekių gamintojų Lietuvoje, įkurta 1920 m. Gamina skalbiamuosius ir tualetinius muilus, dušo želė, šampūnus, skystus muilus, skalbiklius, pramonei skirtus valymo produktus. Gaminamą produkciją parduodame Lietuvoje su gerai žinomais prekiniais ženklais: SMILĖ, TINDI, BALANCE, RINGUVA ir kt. Apjungdami sukauptą patirtį ir modernias technologijas siekia kurti ir tiekti pažangius ir efektyvius švaros produktus, kurie padarytų švarą paprastai ir lengvai pasiekiamą.

Bendrovė yra susikūrusi gražiame Lietuvos regione, ant Nevėžio kranto, tęsia ilgą ir garbingą švaros prekių gaminimo istoriją, puoselėja tradicijas ir pažangių technologijų pagalba kuria gamtos įkvėptas, natūralias, žmogui ir aplinkai draugiškas švaros priemones.

Didžiuojamės jumis!

Dėkojame ivestuojantiems į “Nėštumo kalendoriaus” informacinį projektą bei kuriamą socialinį pokytį Lietuvoje! Ačiū rėmėjams, gerai žinomiems prekės ženklams BELLA, Bella Baby Happy, SENI ir UAB „TZMO Lietuva” už ilgalaikę draugystę bei pasitikėjimą!

TZMO yra vieni didžiausių Europoje medicinos gaminių, higienos priemonių ir kosmetikos produktų gamintojai ir tiekėjai pasaulinei rinkai. Turi daugiametę patirtį bei šiuolaikines gamybos technologijas, kurių dėka teikia aukščiausios kokybės produktus. Jų dėka gyvenimas tampa lengvesnis, patogesnis ir saugesnis. Organizacijos kultūros pagrindą sudaro inovacijos, atsakomybė ir patirtis.

Rūpindamiesi žmogaus higiena ir sveikata, nepamiršta ir mus supančio pasaulio ir natūralios aplinkos. Gaminių egzistavimo ciklas valdomas taip, kad kiekviename jų gamybos, pardavimo, eksploatacijos ir tiekimo etape potenciali grėsmė natūraliai aplinkai būtų minimali. 2011 m. vasario mėnesį apdovanoti statulėlę Draugystė su Aplinka, kuri įteikiama nacionaliniame Ekologijos konkurse bei diplomą Produktas, vertas rekomendacijos, kuris buvo įteiktas organinės medvilnės gaminiams BELLA Cotton BIO.

Didžiuojamės jumis!

Dėkojame draugams ir rėmėjams prekės ženklui „Agetis“ ir Medochemie Limited Atstovybei Lietuvoje už lojalumą bei pasitikėjimą! Ačiū investuojantiems į „Nėštumo kalendoriaus” informacinį projektą bei kuriamą socialinį pokytį Lietuvoje.

„Agetis“ yra firminių sveikatos priedų, tokių kaip: vitaminai ir mineralai, vaistažolės ir maisto papildai, gamintojai. Prekinis ženklas „Agetis“, senovės graikų doriečių tarmėje reiškiantis „Lyderį“, įkūnija siekį bei viziją tapti viena iš pirmaujančių maisto papildų gamintojų pasaulyje, teikiančių veiksmingus, saugius ir aukštos kokybės produktus.

Produktai yra gaminami naudojant aukščiausios kokybės žaliavas. Nuodugniai ištirtas jų grynumas, efektyvumas; žaliavose nesama jokių kenksmingų teršalų, siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus. AGETIS specializacija apima sveikatos priedus ir maisto papildus, dėl juose esančios maistinės vertės teikiančius naudą sveikatai. Produktai yra moksliškai patvirtinti ir rekomenduojami medicinos profesionalų bei mitybos srities mokslininkų, kurių moksliniai atradimai grindžiami nuodugniais tyrinėjimais bei reikšminga moksline literatūra. AGETIS skiria ypatingą dėmesį švietimui ir mokslinės informacijos tikslumui. Dėl šios priežasties įdiegė naujus etiškos reklamos standartus, grindžiamus produktų linijos medicininės naudos demonstravimu pasitelkiant mokslinius įrodymus. Kiekvienas produktas yra sukurtas sekant naujausias mitybos mokslo gaires bei atsižvelgiant į žmogaus kūno poreikius ir į jaunesniojo bei vyresniojo amžiaus vyrų ir moterų gyvenimo būdą.

Didžiuojamės jumis!

Dėkojame ilgamečiams rėmėjams BERLIN-CHEMIE ir jos atstovams Lietuvoje UAB „Berlin Chemie Menarini Baltic“. Ačiū investuojantiems į „Nėštumo kalendoriaus” informacinį projektą bei kuriamą socialinį pokytį Lietuvoje.

BERLIN-CHEMIE kuria, gamina ir parduoda farmacinius produktus. „Berlin-Chemie AG“ yra dinamiškai auganti, gilių tradicijų, kosmopolitiška bendrovė. Priklausančios organizacijos veikia gamyklose daugiau nei 30 Europos ir Azijos šalių. Iš viso mūsų bendrovėje dirba daugiau nei 70 tautybių žmonių.

UAB „Berlin Chemie Menarini Baltic“ filialas veikia Lietuvoje BERLIN-CHEMIE, MENARINI Group dukterinės įmonės vardu. MENARINI Group jau daugelį metų pirmauja Italijos farmacijos rinkoje. Įsteigta 1886 metais ir savo pagrindinę buveinę įkūrusi Florencijoje, MENARINI bendrovė buvo vystoma iš kartos į kartą, kad taptų globalia, savininko vadovaujama farmacijos bendrove. Bendrovės siekiai įgalina sėkmingą produktų naudojimą, kad suteiktų pasitenkinimą pacientams visame pasaulyje. MENARINI Group turi aukštą veiksmingo ir patikimo partnerio reputaciją visame pasaulyje naujų vaistų kūrime ir perteikiant mokslinį įžvalgumą.

Didžiuojamės jumis!

Ačiū rėmėjams “RIMI Lietuva” už demonstruojamą socialinę atsakomybę ir dėkui už socialinių ir edukacinių leidinių tėvams ilgametį finansavimą.

RIMI – mažmeninės prekybos atstovas Baltijos šalyse. RIMI nuolat palaiko aukštus parduotuvių įrangos standartus, asortimento įvairovę ir kokybę, gerą aptarnavimą, dėmesį visuomenei ir darbuotojams. Savo komunikacija ir kitomis iniciatyvomis motyvuoja visus priimti geresnius sprendimus, kuriančius geresnę ateitį.

Dėkojame „Jordan Lietuva“ už finansinę paramą, skirtą „Kūdikio dienoraščio“ – atmintinių leidinio tėvams – leidybai bei plėtrai.

Jordan – burnos higienos prekinis ženklas iš Skandinavijos. Jordan tikslas – pasiūlyti tai, kas labiausiai tinka jums ir jūsų vaikams, nes nėra vienodų dantų! Jordan – Jūsų sveikai ir gaiviai šypsenai!

Dėkojame draugams „Gandro lizdas“ už profesionalias konsultacijas, rengiant straipsnius atmintinių leidiniuose ir kuriant turinį YOUTUBE kanale žindymo temomis. Ačiū jums už bendradarbiavimą ir draugystę!

„Gandro lizdas“ – tai tėvystės pradžiamokslio mokykla. Tai vieta, kurioje dirbančius specialistus vienija bendras tikslas – kuo greičiau ir tiksliau padėti kūdikio besilaukiančiai ar jau susilaukusiai šeimai ir užtikrinti profesionalų pagalbą namuose.

Dėkojame draugams ir rėmėjams 9MĖNESIAI.LT už lojalumą bei pasitikėjimą! UAB „Stegus“ tapo pirmaisiais video turinio rėmėjais ir koronaviruso karantino metu skyrė „Nėštumo kalendoriui” finansinę paramą žindymo temos vystymui. Ačiū!

Specializuota parduotuvė būsimoms mamoms, www.9menesiai.lt, Ogmios miestas, Verkių g. 29, Vilnius

Didžiuojamės jumis!

Dėkojame ilgamečiams rėmėjams WELEDA ir jos atstovams Lietuvoje UAB „Berner Lietuva“.

WELEDA – tai pasaulyje pirmaujanti sertifikuotos natūralios kosmetikos ir antroposofinių vaistinių preparatų gamintoja, demonstruojanti socialinę atsakomybę bei atsakingą požiūrį tvarumą. Didžiuojamės jumis!

Dėkojame rėmėjams SEBAMED ir jos atstovams Lietuvoje UAB „Berner Lietuva“.

SEBAMED produkcijos asortimentas yra labai platus ir pritaikytas naudoti visoms amžiaus grupėms – nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų iki senatvės. SEBAMED produkcija Lietuvoje vartojama jau 16 metų! Tai įrodo, jog ši kosmetika yra įvertinta ir vertinama tiek vartotojų, tiek specialistų tarpe. Didžiuojamės jumis!