b

Rėmėjai

  >  Rėmėjai

Rėmėjai ir konsultantai

Dėkojame savo draugams, konsultantams ir rėmėjams! Leidiniai yra leidžiami savarankiškai, be valstybės, savivaldybės ar fondų finansavimo, todėl Jūsų pagalba yra būtina ir reikšminga, siekiant tęsti ir užtikrinti, kad projekto plėtra, informacinių leidinių leidyba būtų sklandi, o aktuali informacija nuolat atnaujinama.

Jūs galite prisidėti prie „Nėštumo kalendoriaus“ projekto!

„Nėštumo kalendorius“ – socialinė edukacinė platforma, jau ilgiau nei 11 metų veikianti su misija suteikti tėvams reikalingos informacijos ir juos palaikyti. Tam, kad tėvystės bei motinystės pradžia taptų teigiama, patirtys – auginančios!

AČIŪ – drauge demonstruojame socialinę ir pilietinę atsakomybę, prisidedame prie to, kad Lietuvoje tėvams būtų gera!

 • Jūsų pagalba reikšminga, siekiant tęsti ir užtikrinti, kad informacinių leidinių leidyba būtų sklandi, o aktuali informacija nuolat atnaujinama.
 • Jūs prisidėsite prie plėtros į kitus Lietuvos regionus, kad nemokama informacija pasiektų regione gyvenančias besilaukiančias moteris, kurioms paskaitų bei mokymų gausa nėra tokia plati, kokia yra didžiuosiuose miestuose.
 • Jūs remsite socialinius projektus tose srityse, kuriose mamos, vaikai ir šeimos tampa pažeidžiami ir stokoja valstybės bei visuomenės paramos.
Ką gali kiekvienas arba kaip palaikyti ir prisidėti prie „Nėštumo kalendoriaus“ plėtros ir kūrimo?
 • Dalintis asmenine patirtimi! Kviečiame jau mamas palaikyti pirmąkart mamas, dalyvaujant projekte “Kitos mamos žinutė“.
 • Kviečiame tėčius, aktyviai įsitraukusius į vaiko laukimą, tėvystės mokymus, kūdikio priežiūrą, dalintis savo patirtimis ir nusiteikimu projekte “Kalba tėtis“.

Remdami „Nėštumo kalendorių“ Jūs demonstruojate socialinę atsakomybę ir prisidedate prie edukacinės misijos Lietuvoje. Ačiū!

Kaip galime draugauti ir kartu veikti?
 • Pasiūlyti nėščiajai, būsimai mamai ar tėčiui užsisakytio savo “Nėštumo kalendorių” bei “Kūdikio dienoraštį”.
 • Dalytis reklaminiu skelbimu apie „Nėštumo kalendoriaus“ projektą savo svetainėje ar kitaip prisidėti prie sklaidos ir viešinimo.
 • Tapti leidinių platinimo atstovu savo mieste  – leidiniai įstaigoms.
 • Prisidėti kuriant profesionalų turinį (straipsnių rašymas, interviu, vertimai, vaizdo medžiaga, dizainas).
Kaip galite paremti? Kviečiame tapti rėmėjais.
 • Vaizdo įrašų turinio rėmėjai „YouTube“ kanale.
 • Išsipirkti reklamos plotą leidiniuose „Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“.
 • Skirti paramą pervedant pinigų mūsų socialiniams projektams vystyti.
 • Jei esate fizinis asmuo, finansiškai paremti galite skirdami 1,2 % GPM, tapdami „Patreonu“, apsipirkdami e. parduotuvėje.

Dėl rėmimo sąlygų susisiekime el. paštu ar kitais kontaktais. Kursime aktualų turinį teksto, video, produkto ar produkto forma. Sudarysime efektyviausią reklamos variantą, pristatysime Jūsų paslaugas ir veiklas itin tikslingai būsimų mamų ir tėvų, auginančių kūdikius, auditorijai.

Ačiū visiems!

Padėkos rėmėjams ir konsultantams

Dėkojame draugams ir rėmėjams 9MĖNESIAI.LT už lojalumą bei pasitikėjimą! UAB „Stegus“ tapo pirmaisiais video turinio rėmėjais ir koronaviruso karantino metu skyrė „Nėštumo kalendoriui” finansinę paramą žindymo temos vystymui. Ačiū!

Specializuota parduotuvė būsimoms mamoms, www.9menesiai.lt, Ogmios miestas, Verkių g. 29, Vilnius

Didžiuojamės jumis!

Dėkojame ilgamečiams rėmėjams WELEDA ir jos atstovams Lietuvoje UAB „Berner Lietuva“.

WELEDA – tai pasaulyje pirmaujanti sertifikuotos natūralios kosmetikos ir antroposofinių vaistinių preparatų gamintoja, demonstruojanti socialinę atsakomybę bei atsakingą požiūrį tvarumą. Didžiuojamės jumis!

Dėkojame rėmėjams SEBAMED ir jos atstovams Lietuvoje UAB „Berner Lietuva“.

SEBAMED produkcijos asortimentas yra labai platus ir pritaikytas naudoti visoms amžiaus grupėms – nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų iki senatvės. SEBAMED produkcija Lietuvoje vartojama jau 16 metų! Tai įrodo, jog ši kosmetika yra įvertinta ir vertinama tiek vartotojų, tiek specialistų tarpe. Didžiuojamės jumis!