Nestumokalendoriaus-remejai

Bendrakūriai ir rėmėjai

  >  Bendrakūriai ir rėmėjai

Kūrėjai ir rėmėjai

Dėkojame kūrėjams, konsultantams ir rėmėjams! Tariame AČIŪ – drauge buriame edukuojančią bendruomenę ir demonstruojame socialinę ir pilietinę atsakomybę, prisidedame prie to, kad Lietuvoje tėvams būtų gera gyventi, kurit šeimas, auginti vaikus! Leidiniai yra leidžiami savarankiškai, be valstybės, savivaldybės ar fondų finansavimo, todėl Jūsų pagalba yra būtina ir reikšminga, siekiant tęsti ir užtikrinti, kad informacinių leidinių leidyba būtų sklandi, o socialiniai projektai nuolat augtų.

Jūs galite prisidėti prie „Nėštumo kalendoriaus“ projekto!

„Nėštumo kalendorius“ – socialinė edukacinė iniciatyva, jau 15 metų veikianti su misija suteikti tėvams reikalingos informacijos ir juos palaikyti. Edukacija tėvams, prie kurios gyvavimo prisideda daugelis.

KŪRĖJAI. Atsakingo turinio kūrimą užtikrinantys specialistai ir mokslininkai, matydami didelę švietimo prasmę, dažnai įsitraukia neatlygintinai, todėl edukacinius leidinius galime kurti savarankiškai ir daugiau prisidėti prie tėvų gerovės.

TĖVAI IR SPECIALISTAI. Prie leidinių gyvavimo savanoriškai prisideda daug tėvų ir specialistų, matančių didelę tėvų švietimo prasmę.

VERSLAI. „Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ leidžiami 4 k./metus. Jie platinami nemokamai – iš dalies – dėl partnerių paramos. Jūs irgi galite prisidėti.

Kaip prisidėti prie „Nėštumo kalendoriaus“ kūrimo?

Leidiniai „Nėštumo kalendorius“ (NK) ir „Kūdikio dienoraštis“ (KD) – unikalūs ir nuolat keičiasi, kad atitiktų šiuolaikinių tėvų lūkesčius, atsakytų į opiausius klausimus. Jie vertingi dėl medikų ir įvairių sričių specialistų pasisakymų svarbiomis temomis – nuo vaikų mitybos, judėjimo iki to, kaip susigyventi su diabetu ar kt. ligomis.

 

NK ir KD traukia dėmesį ir yra vertinami dėl turinio. Tai jų stiprybė, nepamainoma vertė. Žinome, kad aplink mus yra ne vienas prasmingo turinio kūrėjas. Kviečiame specialistus, kurie norėtų prisidėti savo žiniomis prie šių socialinių projektų.

 

NK ir KD galimybės jums:

 • adaptuoti ir padovanoti savo turinį smalsiems tėvams;
 • rekomenduoti temą, mokslo ir švietimo naujienų;
 • kartu kurti naują, unikalią informacijos idėją, kuri pristatytų šiuolaikinius tėvystės modelius;
 • pristatyti jūsų prekę ar paslaugą Lietuvos tėvams reklamos, interviu, atmintinės forma;
 • įsitraukti prie vizualinės leidinių išvaizdos ir dizaino tobulinimo;
 • jūsų kūrybinės idėjos, kurias galėtume vystyti kaip savarankišką projektą.
6 būdai, kaip galite remti be pinigų ☄
 1. „Nėštumo kalendorių” bei „Kūdikio dienoraštį” REKOMENDUOKITE kitai mamai;
 2. PAPASAKOKITE apie leidinius sveikatos specialistams (akušerėms, šeimos gydytojams, slaugytojoms ir kt.) – jie gali užsakyti leidinius įstaigai;
 3. Jei vykdote veiklas tėvystės srityje, DOVANOKITE informacinius leidinius renginiuose, mokymuose bei privačiose šventėse.
 4. Pabūkite savanoriu – 4 kartus per metus PLATINKITE leidinius savo miesto įstaigose.
 5. Sekite naujienas socialiniuose tinkluose ir PRISIJUNKITE prie vienkartinių projektų.
 6. Paremti galite skirdami jūsų 1,2 % GPM.
Kaip tapti verslo rėmėjais?

Mums, „Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ leidėjams, būtent verslai padeda plačiau skleisti žinią apie emocinę pagalbą mamoms, subalansuotą ir specialistų patvirtintą informaciją apie nėštumą. Verslai pristato tikslinei tėvų auditorijai jų gyvenimą lengvinančias priemones ir paslaugas. Kiekviename gyvenimo etape norime patikrintų, veikiančių sprendimų.

 

Galimi bendradarbiavimo variantai:

 • reklama leidinyje
 • reklama, sukuriant produktą – informacinę atmintinę
 • produkto mėginukų platinamas tėvams
 • renginių rėmimas pinigais ir produktais

Faktai:

 • „Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ leidžiami 4 k./metus
 • 20 tūkst. egz. tiražas
 • leidžiami 15 m.
 • platinami nemokamai poliklinikose ir gimdymo namuose visoje Lietuvoje
 • leidėjas – VšĮ „Mediapressa“

 

Jūs irgi galite prisidėti. Kviečiu sąmoningus, į socialinius ir edukacinius projektus orientuotus verslus remti leidinių gyvavimą. Tėvų švietimas – tai emociškai sveikesnės ir darnesnės visuomenės kūrimas.

 

Jei norite susipažinti, pasikalbėti dėl galimo bendradarbiavimo, bendraukime.

Nida, info@nestumokalendorius.lt

Gerieji pavyzdžiai

Gimdyvės krepšelis UKRAINA

Nemokamas gimdyvės ir naujagimio rinkinys Ukrainos moterims, kurios atvyko į Lietuvą karo pradžioje, čia laukėsi ar pagimdė vaikutį. Logotipą kūrė “Nėštumo kalendoriaus” šeoimos narė abiturientė Eva, prekių surinkime savanoriavo Simona. Verslo partneriai ir visi žmonės skyrė paramą pinigais ir daiktais. Suformuoti rinkiniai buvo išdalinti gimdymo namams.

nestumokalendorius.lt/gimdyves-krepselis-ukraina

Kitos mamos žinutė

Tai Instagram projektas, vienijantis akyvias mamas. Skirtas palaikyti besilaukiančią moterį ar pirmą kart mamą. Tikri, nuoširdūs Lietuvos mamų patarimai kitai mamai. Asmeniškai išgyventi patyrimai, surašyti iš visos širdies. Tarsi žinutę rašytų savo seseriai ar artimai draugei.

KALĖDINIS PARAMOS ATVIRUKAS

Savanorystės pagrindu susikūrusi iniciatyva prieš smurtą artimoje aplinkoje, kurios tikslas – skatinti netoleruoti smurto, prisidėti prie žmogaus teisių įtvirtinimo, specializuotos pagalbos teikimo žinomumo ir inicijuoti pokyčius visuomenėje, kad Lietuvoje galėtume gyventi saugūs ir laimingi.

https://www.facebook.com/LaimingiMusuNamai

ŽINDYMO SĖKMEI

Projektas bendradarbiaujant su Vilniaus Gimdymo Namais. Parengtos atmintinės-atvirutės ir dalijamos šių gimdymo namų pacientėms: „Pirmoji žindymo savaitė“, „Ką žinoti apie žindymą“, „Kaip užtikrinti žindymo sėkmę“, „Pagaba esant žindymo sunkumams“ su svarbia informacija, faktais ir žiniomis apie žindymą – kad maitinimo krūtimi pradžia būtų sklandi ir sėkminga.

Atmintinių rinkinys „Pirmoji žindymo savaitė“

Kūdikio metrikai – staigmena tėvams!

„Kūdikio metrikas“ – tai pirmasis vaikučio dokumentas. O jame – svarbiausi gimimo duomenys. Neabejojame, kad mamos ir vidury nakties pakeltos juos pasakytų mintinai! Sukurtos su dizainere Aurelija, tėvams dovanotos beveik dvejus metus.

kudikio-metrikai-staigmena-tevams

 „Lietuvai 100 – Sveikas, mažyli“ 

Švęsdami Lietuvos valstybingumo šimtmetį, kartu su asociacija “Padedu augti” bei “Suomiškas ugdymas” 2018 m. apkeliavome Lietuvą su nacionaliniu projektu „Lietuvai 100 – Sveikas, mažyli“. Buvo malonu aplankyti gimdymo namus, platinančius mūsų nemokamą periodinių atmintinių leidinį tėvams „Kūdikio dienoraštis“, ir įteikti nuostabių dovanų šimtmečio mažyliams – trispalvių kojinaičių!

https://www.facebook.com/SveikasMazyli

Padėkos rėmėjams

Dėkojame rėmėjams UAB “Jungent Lietuva” už investavimą į socialinių ir edukacinių leidinių tėvams leidybą. UAB “Jungent Lietuva” yra išskirtinių tarptautinių prekių ženklų atstovavė Baltijos šalių rinkose. Tik aukščiausios kokybės produktai, pirmaujantys prekių ženklai, kurie yra gerai žinomi ne tik Baltijos šalyse, bet ir visame pasaulyje.

Džiaugiamės susipažinę su PONN, Water Wipes bei SMUSHIE produkcija, kurią rekomenduojame būtimiems ir jau tėvams ir ne tik!

Dėkojame rėmėjams prekės ženklui „BALANCE“ ir AB „Naujoji Ringuva” už ilgalaikį bendradabiavimą bei pasitikėjimą! Ačiū investuojantiems į „Nėštumo kalendoriaus” informacinį projektą bei kuriamą socialinį pokytį Lietuvoje.

AB „ Naujoji Ringuva “ yra viena didžiausių švaros prekių gamintojų Lietuvoje, įkurta 1920 m. Gamina skalbiamuosius ir tualetinius muilus, dušo želė, šampūnus, skystus muilus, skalbiklius, pramonei skirtus valymo produktus. Gaminamą produkciją parduodame Lietuvoje su gerai žinomais prekiniais ženklais: SMILĖ, TINDI, BALANCE, RINGUVA ir kt. Apjungdami sukauptą patirtį ir modernias technologijas siekia kurti ir tiekti pažangius ir efektyvius švaros produktus, kurie padarytų švarą paprastai ir lengvai pasiekiamą.

Bendrovė yra susikūrusi gražiame Lietuvos regione, ant Nevėžio kranto, tęsia ilgą ir garbingą švaros prekių gaminimo istoriją, puoselėja tradicijas ir pažangių technologijų pagalba kuria gamtos įkvėptas, natūralias, žmogui ir aplinkai draugiškas švaros priemones.

Didžiuojamės jumis!

Dėkojame ivestuojantiems į “Nėštumo kalendoriaus” informacinį projektą bei kuriamą socialinį pokytį Lietuvoje! Ačiū rėmėjams, gerai žinomiems prekės ženklams BELLA, Bella Baby Happy, SENI ir UAB „TZMO Lietuva” už ilgalaikę draugystę bei pasitikėjimą!

TZMO yra vieni didžiausių Europoje medicinos gaminių, higienos priemonių ir kosmetikos produktų gamintojai ir tiekėjai pasaulinei rinkai. Turi daugiametę patirtį bei šiuolaikines gamybos technologijas, kurių dėka teikia aukščiausios kokybės produktus. Jų dėka gyvenimas tampa lengvesnis, patogesnis ir saugesnis. Organizacijos kultūros pagrindą sudaro inovacijos, atsakomybė ir patirtis.

Rūpindamiesi žmogaus higiena ir sveikata, nepamiršta ir mus supančio pasaulio ir natūralios aplinkos. Gaminių egzistavimo ciklas valdomas taip, kad kiekviename jų gamybos, pardavimo, eksploatacijos ir tiekimo etape potenciali grėsmė natūraliai aplinkai būtų minimali. 2011 m. vasario mėnesį apdovanoti statulėlę Draugystė su Aplinka, kuri įteikiama nacionaliniame Ekologijos konkurse bei diplomą Produktas, vertas rekomendacijos, kuris buvo įteiktas organinės medvilnės gaminiams BELLA Cotton BIO.

Didžiuojamės jumis!

Dėkojame draugams ir rėmėjams prekės ženklui „Agetis“ ir Medochemie Limited Atstovybei Lietuvoje už lojalumą bei pasitikėjimą! Ačiū investuojantiems į „Nėštumo kalendoriaus” informacinį projektą bei kuriamą socialinį pokytį Lietuvoje.

„Agetis“ yra firminių sveikatos priedų, tokių kaip: vitaminai ir mineralai, vaistažolės ir maisto papildai, gamintojai. Prekinis ženklas „Agetis“, senovės graikų doriečių tarmėje reiškiantis „Lyderį“, įkūnija siekį bei viziją tapti viena iš pirmaujančių maisto papildų gamintojų pasaulyje, teikiančių veiksmingus, saugius ir aukštos kokybės produktus.

Produktai yra gaminami naudojant aukščiausios kokybės žaliavas. Nuodugniai ištirtas jų grynumas, efektyvumas; žaliavose nesama jokių kenksmingų teršalų, siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus. AGETIS specializacija apima sveikatos priedus ir maisto papildus, dėl juose esančios maistinės vertės teikiančius naudą sveikatai. Produktai yra moksliškai patvirtinti ir rekomenduojami medicinos profesionalų bei mitybos srities mokslininkų, kurių moksliniai atradimai grindžiami nuodugniais tyrinėjimais bei reikšminga moksline literatūra. AGETIS skiria ypatingą dėmesį švietimui ir mokslinės informacijos tikslumui. Dėl šios priežasties įdiegė naujus etiškos reklamos standartus, grindžiamus produktų linijos medicininės naudos demonstravimu pasitelkiant mokslinius įrodymus. Kiekvienas produktas yra sukurtas sekant naujausias mitybos mokslo gaires bei atsižvelgiant į žmogaus kūno poreikius ir į jaunesniojo bei vyresniojo amžiaus vyrų ir moterų gyvenimo būdą.

Didžiuojamės jumis!

Dėkojame ilgamečiams rėmėjams BERLIN-CHEMIE ir jos atstovams Lietuvoje UAB „Berlin Chemie Menarini Baltic“. Ačiū investuojantiems į „Nėštumo kalendoriaus” informacinį projektą bei kuriamą socialinį pokytį Lietuvoje.

BERLIN-CHEMIE kuria, gamina ir parduoda farmacinius produktus. „Berlin-Chemie AG“ yra dinamiškai auganti, gilių tradicijų, kosmopolitiška bendrovė. Priklausančios organizacijos veikia gamyklose daugiau nei 30 Europos ir Azijos šalių. Iš viso mūsų bendrovėje dirba daugiau nei 70 tautybių žmonių.

UAB „Berlin Chemie Menarini Baltic“ filialas veikia Lietuvoje BERLIN-CHEMIE, MENARINI Group dukterinės įmonės vardu. MENARINI Group jau daugelį metų pirmauja Italijos farmacijos rinkoje. Įsteigta 1886 metais ir savo pagrindinę buveinę įkūrusi Florencijoje, MENARINI bendrovė buvo vystoma iš kartos į kartą, kad taptų globalia, savininko vadovaujama farmacijos bendrove. Bendrovės siekiai įgalina sėkmingą produktų naudojimą, kad suteiktų pasitenkinimą pacientams visame pasaulyje. MENARINI Group turi aukštą veiksmingo ir patikimo partnerio reputaciją visame pasaulyje naujų vaistų kūrime ir perteikiant mokslinį įžvalgumą.

Didžiuojamės jumis!

Ačiū rėmėjams “RIMI Lietuva” už demonstruojamą socialinę atsakomybę ir dėkui už socialinių ir edukacinių leidinių tėvams ilgametį finansavimą.

RIMI – mažmeninės prekybos atstovas Baltijos šalyse. RIMI nuolat palaiko aukštus parduotuvių įrangos standartus, asortimento įvairovę ir kokybę, gerą aptarnavimą, dėmesį visuomenei ir darbuotojams. Savo komunikacija ir kitomis iniciatyvomis motyvuoja visus priimti geresnius sprendimus, kuriančius geresnę ateitį.

Dėkojame „Jordan Lietuva“ už finansinę paramą, skirtą „Kūdikio dienoraščio“ – atmintinių leidinio tėvams – leidybai bei plėtrai.

Jordan – burnos higienos prekinis ženklas iš Skandinavijos. Jordan tikslas – pasiūlyti tai, kas labiausiai tinka jums ir jūsų vaikams, nes nėra vienodų dantų! Jordan – Jūsų sveikai ir gaiviai šypsenai!

Dėkojame draugams „Gandro lizdas“ už profesionalias konsultacijas, rengiant straipsnius atmintinių leidiniuose ir kuriant turinį YOUTUBE kanale žindymo temomis. Ačiū jums už bendradarbiavimą ir draugystę!

„Gandro lizdas“ – tai tėvystės pradžiamokslio mokykla. Tai vieta, kurioje dirbančius specialistus vienija bendras tikslas – kuo greičiau ir tiksliau padėti kūdikio besilaukiančiai ar jau susilaukusiai šeimai ir užtikrinti profesionalų pagalbą namuose.

Dėkojame draugams ir rėmėjams 9MĖNESIAI.LT už lojalumą bei pasitikėjimą! UAB „Stegus“ tapo pirmaisiais video turinio rėmėjais ir koronaviruso karantino metu skyrė „Nėštumo kalendoriui” finansinę paramą žindymo temos vystymui. Ačiū!

Specializuota parduotuvė būsimoms mamoms, www.9menesiai.lt, Ogmios miestas, Verkių g. 29, Vilnius

Didžiuojamės jumis!

Dėkojame ilgamečiams rėmėjams WELEDA ir jos atstovams Lietuvoje UAB „Berner Lietuva“.

WELEDA – tai pasaulyje pirmaujanti sertifikuotos natūralios kosmetikos ir antroposofinių vaistinių preparatų gamintoja, demonstruojanti socialinę atsakomybę bei atsakingą požiūrį tvarumą. Didžiuojamės jumis!

Dėkojame rėmėjams SEBAMED ir jos atstovams Lietuvoje UAB „Berner Lietuva“.

SEBAMED produkcijos asortimentas yra labai platus ir pritaikytas naudoti visoms amžiaus grupėms – nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų iki senatvės. SEBAMED produkcija Lietuvoje vartojama jau 16 metų! Tai įrodo, jog ši kosmetika yra įvertinta ir vertinama tiek vartotojų, tiek specialistų tarpe. Didžiuojamės jumis!