b

Nėštumo kalendorius

  >  Kraitelis   >  WELEDA – KOKYBĖ, TVARUMAS, ATSAKOMYBĖ IR APDOVANOJIMAI
Weleda_kokybe

WELEDA – KOKYBĖ, TVARUMAS, ATSAKOMYBĖ IR APDOVANOJIMAI

Visais laikais WELEDA kėlė ir kelia itin aukštus reikalavimus savo gaminių kokybei. Įsigydami WELEDOS produktą galime būti tikri, kad kosmetikos sudėtyje nėra sintetinių dažiklių, konservantų, kvapų, genetiškai modifikuotų organizmų, silikonų, parafino ar kitų naftos produktų, sintetinių riebalų. Žaliavai naudojami tik sertifikuotuose ekologiniuose arba biodinaminiuose ūkiuose, kontroliuojamose laukinių augalų rinkimo vietose augantys augalai, o testuojant gaminius niekuomet neatliekami bandymai su gyvūnais.

 

Kokybė svarbi visame produkto kelyje – nuo žaliavų įsigijimo ir gaminimo iki išpilstymo į pakuotes ir gaminio pateikimo vartotojui.

 

Bendrovė skaidriai deklaruoja visų gaminių sudėtį, todėl gali pasiūlyti kosmetikos priemonių net veganams. Tai tie produktai, kurių sudėtyje nėra bičių vaško, lanolino, ožkų pieno ir laktozės. Kitokių gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių WELEDA kosmetikai gaminti apskritai nenaudoja.

 

EKOLOGINIAI IR BIODINAMINIAI SODAI

Weleda medetkos

Esmine WELEDOS verslo kultūros dalimi nuo pat įmonės įkūrimo iki šių dienų išliko vaistinių augalų, kurie vėliau naudojami produktams gaminti, sodų veisimas. Didžiausias vaistinių augalų sodas šiuo metu veši Vokietijoje. Derlingi mažesni sodai puoselėjami Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Olandijoje, taip pat už Europos ribų – Brazilijoje, Argentinoje ir Naujojoje Zelandijoje.

 

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Įmonės socialiai atsakinga – savo kasdienius veiksmus derina su Jungtinių Tautų Organizacijos 2015 m. priimtais tvarios veiklos tikslais (The Sustainable Development Goals). Šie tikslai – tai pasaulio geresnės ir tvaresnės ateities pagrindas. Kuo daugiau didžiųjų verslo atstovų bendradarbiaus šioje srityje, tuo lengviau bus gyventi pasaulyje visiems.

 

TVARUMAS

Ypač atsakingas WELEDOS požiūris į tvarumą. Tvarumas jaučiamas visose veiklos srityse – ir vykdant sąžiningą prekybą, ir biodinamiškai auginant augalus, ir padedant darbuotojams tobulėti.

Atsižvelgiant į tai, kad pasaulio gyventojų skaičius didėja, o gamtinių išteklių kiekis tik senka, šis prekės ženklas daro viską, kad užtikrintų tinkamą kiekvieno žmogaus gyvenimą šiandien, nepakenkiant ateities kartų poreikiams.

Juk tokia ir buvo pagrindinė įmonės pradininko, antroposofo R. Stainerio, mintis. Remdamasi šiomis idėjomis, WELEDA saugo ir gerbia aplinką ir jos biologinę įvairovę, sąžiningai elgiasi su darbuotojais, partneriais, bendruomenėmis, tinkamai su jais atsiskaito, vysto etišką, vertę kuriančią, o ne ją mažinančią ekonomiką.

 

 

APDOVANOJIMAI 2019

Tokie griežti ir sąžiningi veiklos principai rinkoje pastebimi ir vertinami – kasmet WELEDOS produktai laimi net kelias dešimtis tarptautinių pasaulyje pripažintų apdovanojimų.

 

Beauty Shortlist Mama & Baby Awards 2019, Kūdikių ir vaikų produktų linija,

Weleda_vaikams

Skin Food produktų linija, tarpvietės aliejus, Kids 2in1 šampūnas ir prausiklis Happy Orange ir kt.

weleda_apdovanojimai

Image Beauty Awards 2019 (Skin Food lūpų balzamas),

lupu_balzamas_Weleda

The Beauty Shortlist Awards 2019 Skin Food (lūpų balzamas, vėsinamasis gelis su arnikomis, kreminis prausiklis su levandomis ir kt.),

WELEDA_kokybe

Beauty Bible Awards 2019 (kreminis prausiklis su laukinėmis rožėmis, rožių lūpų balzamas) ir dar daug kitų.

 

 

Nuotraukos @weleda.lt, @Nėštumokalendorius

Tekstas Elzės Gerdvilienės @Nėštumokalendorius, VŠĮ „Mediapressa“, © naudoti tik gavus raštišką sutikimą.

Komentarai