Image Alt

Apie mus

  >  Apie mus

„Nėštumo kalendorius“ –
socialinė edukacinė platforma

„NĖŠTUMO KALENDORIUS“ – SOCIALINIS VERSLAS IR PLATFORMA, KURIANTI BEI JUNGIANTI EDUKACINIUS, VISUOMENINIUS BEI PARAMOS PROJEKTUS.
➤ MŪSŲ MISIJA – suprasti šiuolaikinių mamų, tėčių, šeimų lūkesčius, jų poreikius. Matyti problemas, analizuoti priežastis ir jas spręsti. Kurti pokytį šalyje, kad motinystė ir tėvystė augintų, teigiamai prisidėtų prie savirealizacijos visose gyvenimo srityse. ➤ LEIDYBINIAI PROJEKTAI vykdomi tikslu suteikti tėvams reikalingos informacijos ir juos palaikyti. ➤ SOCIALINIAI PROJEKTAI. Kuriamos iniciatyvos, socialiniai projektai „šešėlinės motinystės“ srityse, stokojančiose asmeninio, visuomeninio ir valstybinio dėmesio. Tai aktualios ir svarbios motinystės ir tėvystės problemos: depresija po gimdymo, smurtas artimoje aplinkoje, lygios galimybės šeimoje, vyrų įsitraukimas į vaiko auginimą ir kitos. ➤ Skatiname visus prisijungti prie „Nėštumo kalendoriaus“ iniciatyvos, investuoti į pokytį Lietuvoje ir drauge veikti moterų bei šeimų gerovės srityje! TOLIAU SKAITYKITE → Apie mus rašo → Leidiniai → Mūsų artimiausi tikslai

Apie mus rašo

Tris sūnus auginanti socialinių projektų sumanytoja Nida: motinystė duoda tiek, kiek imi

Pogimdyvinės depresijos prevencijos projekto autorės: kartais užtenka paklausti – kaip jautiesi?

Nida ir Asta: Būkime atidesni mamai po gimdymo.

Verslo, motinystės ir savanorystės darna.

Kiekviena motinystė pražysta savaip.

Motinystės pradžios stereotipai laukia kaip šunys – tik tampi mama ir tave visi pradeda vertinti.

„Mama mums rūpi“ – socialinis projektas, skirtas pogimdyminės depresijos prevencijai.

Nidos Vildžiūnaitės iniciatyvos, darančios gera: „Smagu kurti stebuklo jausmą“.

Nida Vildžiūnaitė: visi esame laisvi gyventi taip, kaip norime.

„Laimingi mūsų namai“ remia Vilniaus moterų namus – prie to galite prisidėti ir jūs!

Kalėdinis atvirukas LAIMINGI MŪSŲ NAMAI

Sukūrė atvirukus, skatinančius verslo partnerius sveikinti socialiai atsakingai.

Atvirukai LAIMINGI MŪSŲ NAMAI – sėkmingas socialinio verslo projektas.

Leidiniai

Nėštumo kalendorius

Periodinis leidinys nėščiosioms

Spausdintas informacinis atmintinių ir planavimo leidinys besilaukiančioms moterims. Leidžiamas nuo 2008 m., nemokamai platinamas didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Įteikimas nėščiajai (įrašant ją į nėščiųjų įskaitą) pas gydytojus ginekologus ar akušerius valstybinėse ir privačiose gydymo įstaigose.

Platinimo vietos

Užsakymas į namus

Atsisiųsti el. versiją

kudikio-dienorastis-pavasaris

Kūdikio dienoraštis

Periodinis leidinys tėvams

Spausdintas informacinis atmintinių ir patarimų leidinys tėvams, susilaukusiems kūdikio. Aktualūs Lietuvos specialistų straipsniai, kūdikio raidos, priežiūros, lavinimo patarimai. Leidžiamas nuo 2010 m., nemokamai platinamas  Lietuvos gimdymo namuose.

Platinimo vietos

Užsakymas į namus

Atsisiųsti el. versiją

Mūsų artimiausi tikslai

„Nėštumo kalendoriaus“ leidinio plėtra į kitus miestus

Šiuo metu leidinys nemokamai periodiškai platinamas 6 miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Marijampolėje, Mažeikiuose. Visuose kituose regionuose ar kitoje šalyje gyvenančios nėščiosios leidinį gali užsisakyti e. parduotuvėje.

Siekiame, šie leidiniai taptų dar prieinami. 2021 m. numatyta plėtra į Šiaulių bei Alytaus miestus. Kviečiame suinteresuotus atstovus kreiptis dėl planuojame vėlesnę plėtrą į kitus regionus.

2021 m. projektas plečiasi ir į kitus kanalus

Jau sukurta „YouTube“ paskyra, kurioje savo žiniomis ir patirtimi dalijasi profesionalai: akušeriai, psichologai, gydytojai ir kt. Taip pat šiame kanale bus skiriama nemažai dėmesio stereotipams laužyti ir lyčių lygybei su „Kalba SUPER tėtis“ bei „Aktyvi mama“ projektais, kurių tikslas – skirti daugiau dėmesio tėčių emocinei būsenai, skatinti didesnį jų įsitraukimą į šeimos gyvenimą ir padėti mamoms nepamesti savęs motinystėje, išvengti kaltės jausmo skiriant dėmesio savo pačios poreikiams bei išsaugoti profesines ambicijas ir tikslus, jeigu tokių buvo iki susilaukiant vaikų. Taip pat įžengėme į „LinkedIn“ tinklą, aktyviai dalijamės socialinio verslo užkulisiais instagram socialiniame tinkle IG/NestumoKalendorius.

Skatiname savanoriškas veiklas ir kviečiame savanorystei.

Savanoriška veikla siekiama suteikti naudos visuomenei ir kiekvienam jos nariui atskirai. Kviečiame terminuotai ir ilgalaikei savanorystei, suteikiame galimybę susipažinti su „Nėštumo kalendoriaus” projektais ir veiklomis iš arti ir prisidėti prie jų įgyvendinimo, drauge kurti ir įgyvendinti idėjas.

➤ Turime parengę užduočių ir veiklų savanoriams, susipažinkite ir pasirinkite jums tinkamą. Rašykite mums e. paštu info@nestumokalendorius.lt. „Dėl savanoriškų darbų”. Džiaugiamės, jei nusprentėte skirti savo asmeninį laiką jos atlikimui. Ačiū!

 

 

 

 

 

Renginiai, mokymai ir seminarai

Pradedame organizuoti gyvus užsiėmimus mažai aptariamomis temomis, kuriomis informacijos niekada nebus per daug. Taip pat norėtume šiuos užsiėmimus orientuoti ne tik į mamas, bet ir aktyviai įtraukti tėčius, bei burti kitus bendruomenės narius. Tikime, kad vaikelio atėjimas – tai ne moters, bet visos šeimos džiaugsmas, rūpestis bei atsakomybė, o didelė dalis problemų yra bendruomenės ir visos šalies reikalas.

2021 m. numatyti mokymai depresijos po gimdymo tema, mokymai ir vieši renginiai Šiaulių, Ukmergės miestuose.

Gretutinių iniciatyvų vystymas

Šiuo metu „Nėštumo kalendorius“ vykdo šiuos socialinius projektus: pogimdyminės depresijos visuomeninis projektas „Mama mums rūpi“, smurto artimoje aplinkoje šventinis paramos projektas „Laimingi mūsų namai“ ir kitus. Plačiau rasite skiltyje PROJEKTAI.