Image Alt

Apie mus

  >  Apie mus

„Nėštumo kalendorius“ –
socialinė edukacinė platforma

„Nėštumo kalendorius“ – socialinė edukacinė iniciatyva. Periodiniai informaciniai leidiniai tėvams nuo 2008 m. bei visuomeniniai socialiniai projektai.
Stengiamės suprasti šiuolaikinių moterų, būsimų mamų, tėčių, šeimų lūkesčius, poreikius bei problemas. Mūsų misija – suteikti tėvams reikalingos informacijos ir juos palaikyti. Leidžiame nemokamai dovanojamus (įteikiami medicinos įstaigose) informacinius atmintinių leidinius ir vykdome socialinius projektus srityse, stokojančiose visuomeninio ir valstybinio dėmesio: lygios galimybės šeimoje, vyrų įsitraukimas, smurtas artimoje aplinkoje, depresija po gimdymo ir kt.
Skatiname visus prisijungti prie „Nėštumo kalendoriaus“ iniciatyvos, investuoti į pokytį Lietuvoje ir drauge veikti moterų bei šeimų gerovės srityje!

Apie mus rašo

Nida ir Asta: Būkime atidesni mamai po gimdymo.

Verslo, motinystės ir savanorystės darna.

Kiekviena motinystė pražysta savaip.

Motinystės pradžios stereotipai laukia kaip šunys – tik tampi mama ir tave visi pradeda vertinti.

„Mama mums rūpi“ – socialinis projektas, skirtas pogimdyminės depresijos prevencijai.

Nidos Vildžiūnaitės iniciatyvos, darančios gera: „Smagu kurti stebuklo jausmą“.

Nida Vildžiūnaitė: visi esame laisvi gyventi taip, kaip norime.

„Laimingi mūsų namai“ remia Vilniaus moterų namus – prie to galite prisidėti ir jūs!

Kalėdinis atvirukas LAIMINGI MŪSŲ NAMAI

Sukūrė atvirukus, skatinančius verslo partnerius sveikinti socialiai atsakingai.

Atvirukai LAIMINGI MŪSŲ NAMAI – sėkmingas socialinio verslo projektas.

Leidiniai

nestumo kalendorius

Nėštumo kalendorius

Periodinis leidinys nėščiosioms

Spausdintas informacinis atmintinių ir planavimo leidinys besilaukiančioms moterims. Leidžiamas nuo 2008 m., nemokamai platinamas  didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Įteikimas nėščiajai (įrašant ją į nėščiųjų įskaitą) pas gydytojus ginekologus ar akušerius valstybinėse ir privačiose gydymo įstaigose.

Platinimo vietos

Užsakymas į namus

Atsisiųsti el. versiją

Kudikio-dienorastis-2020

Kūdikio dienoraštis

Periodinis leidinys tėvams

Spausdintas informacinis atmintinių ir patarimų leidinys tėvams, susilaukusiems kūdikio. Leidžamas nuo 2010 m., nemokamai platinamas  Lietuvos gimdymo namuose.

Platinimo vietos

Užsakymas į namus

Atsisiųsti el. versiją

Mūsų artimiausi tikslai

„Nėštumo kalendoriaus“ leidinio plėtra į kitus miestus

Šiuo metu leidinys nemokamai platinamas 5 didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Marijampolėje. Visų kitų rajonų nėščiosios leidinį gali užsisakyti į namus padengdamos siuntimo išlaidas.

Siekiame, šie leidiniai taptų prieinami ir Šiaulių bei Alytaus nėščiosioms ir planuojame vėlesnę plėtrą į kitus regionus.

2020 m. projektas plečiasi ir į kitus kanalus

Jau sukurta „YouTube“ paskyra, kurioje savo žiniomis ir patirtimi dalijasi profesionalai: akušeriai, psichologai, gydytojai ir kt. Taip pat šiame kanale bus skiriama nemažai dėmesio stereotipams laužyti ir lyčių lygybei su „Kalba SUPER tėtis“ bei „Aktyvi mama“ projektais, kurių tikslas – skirti daugiau dėmesio tėčių emocinei būsenai, skatinti didesnį jų įsitraukimą į šeimos gyvenimą ir padėti mamoms nepamesti savęs motinystėje, išvengti kaltės jausmo skiriant dėmesio savo pačios poreikiams bei išsaugoti profesines ambicijas ir tikslus, jeigu tokių buvo iki susilaukiant vaikų.

Taip pat šiais metais įžengėme į „LinkedIn“ tinklą

Jame dalijamės kitokiu, labiau organizacinę veiklos pusę atspindinčiu turiniu. Šio kanalo tikslas – parodyti, kaip veikia socialinis verslas, dalytis informacija apie iniciatyvos augimą, skleisti informaciją apie mūsų partnerius.

Renginiai, mokymai ir seminarai

Norime pradėti organizuoti gyvus užsiėmimus mažai aptariamomis temomis, kuriomis informacijos niekada nebus per daug. Taip pat norėtume šiuos užsiėmimus orientuoti ne tik į mamas, bet ir aktyviai įtraukti tėčius, nes tikime, kad vaikelio atėjimas – tai ne moters, bet visos šeimos džiaugsmas, rūpestis bei atsakomybė.

Gretutinių iniciatyvų vystymas

Šiuo metu „Nėštumo kalendorius“ vykdo šiuos socialinius projektus: pogimdyminės depresijos visuomeninis projektas „Mama mums rūpi“, smurto artimoje aplinkoje šventinis paramos projektas „Laimingi mūsų namai“ ir kitus. Plačiau rasite skiltyje PROJEKTAI.