Apie mus

20181009_170254

„Nėštumo kalendoriaus“ įkūrėja 

 

Sveiki. Mano vardas Nida, esu „Nėštumo kalendoriaus“ ir „Kūdikio dienoraščio“ sumanytoja ir leidėja. Taip jau nutiko, kad labiausiai save pažinau per motinystę, augau kartu su vaikais, jau daugiau nei dešimtmetį vykdau verslą būtent moterims, kurios tampa mamomis. Jaučiu didelį pasitenkinimą stebėdama pirmą kart besilaukiančias moteris ir šeimas, kuriose gimsta vaikas. Pirmi kartai yra neįtikėtinai galingi, o vaiko gimimas – visada stebuklas. Ir tas stebuklas matomas žmonių žvilgsniuose, rankose, žodžiuose, judesiuose. Jis įkvepia, suteikia stiprybės ir prasmės gyventi, tobulėjant bei kuriant savo unikalų tėvystės ir motinystės kelią.

 

Esu mamų, mamelių, ir net supermamyčių mylėtoja. Jos visos man – motinos, aiškiai matau jų bendrystę, galingą ir neįtikėtinai vieningą, visa apimančią, per amžius gyvuojančią jėgą. Tai ne žodžiai, net ne apsikabinimai ar palaikymas. Tai tarsi paslaptis ar kur tai tūnanti galia, kuri išskleidžia galingus sparnus kiekvienoje iš mūsų, lyg šulinys, kviečiantis nerti gilyn, žadantis stebuklą ir atsakymą į bet kurį klausimą.

 

Visus darbo su leidiniai metus esu laiminga, pasirinkusi šį veiklos kelią. Man labai malonu būti gidu pakeliui į motinystę. Moto, kuriuos vadovaujuosi, rengdama „Nėštumo kalendorių“ ir „Kūdikio dienoraštį“ – KIEKVIENAS ŽMOGUS RANDA SAVO KELIUS, O DABAR DARO TAIP, KAIP GALI. TIEK KIEK NORI. Motinystės ir tėvystės pradžia yra intensyvus tobulėjimo laikas, naujas mokymasis, krūvos šaltinių, knygų, daugybė informacijos, naujos patirtys bei transformacijos. Labai svarbus laikas. Norisi sakyti, kad jį tikrai reikia tinkamai išnaudoti, bet dar svarbiau yra ne tai, kas tinkama, o tai, ko reikai būtent šiai mamai ar tam tėčiu, konkrečiam vaikui. Todėl nurodinėti, kas yra svarbiausia ir reikalingiausia man iš tiesų nepatinka. Todėl nemokamose atmintinių knygose itin vengiu radikalių mokymų, fanatizmo bei demagogijos. Tikiu savalaikiu kiekvieno žmogaus asmeniniu tobulėjimu, motyvacijos galia, bet ne primestiniu suaugusio žmogau auklėjimu. Sėkmės mums visiemes, linkiu laimės!

KOMANDA

Ilgus metus leidinį padeda leisti laisvai samdomi bei nuolatiniai įmonės darbuotojai. Šiuo metu dirba ši komanda: REDAGUOTOJA ERIKA, TEKSTŲ RENGĖJA ELZĖ, DAILININKĖ VIKTORIJA, DIZAINERĖ DOMANTĖ, MAKETUOTOJA DOVILĖ, PLATINTOJAS MARIUS.

Taip pat konsultuoja patikima įvairių specialistų komanda: Akušerė Agnė Škudienė, akušerė Dovilė Kalinauskaitė, žindymo konsultantė Ieva Gidvainienė, psichologė Sigita Valevičienė, dietologė Barbora Jarašiūnė, kineziterapeutė Viktorija Aleknavičienė, cheminių medžiagų ekspertė Laura Stančė, kineziterapeutė Laura Staubergaitė ir kiti.

pregnant-woman-expecting-a-girl-BMK5QRF

VEIKLA – KOKYBIŠKI PERIODINIAI NEMOKAMI LEIDINIAI

 

„Nėštumo kalendorius“ – spausdintas atmintinių leidinys besilaukiančioms moterims. Leidžiamas ir nemokamai platinamas nuo 2008 m. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje. Įteikimas nėščiajai (įrašant ją į nėščiųjų įskaitą) pas gydytojus ginekologus ar akušerius valstybinėse ir privačiose gydymo įstaigose.Shape​

„Nėštumo kalendorių“ (spausdintą leidinį) galima užsisakykite trumpąja žinute:

„Nėštumo kalendorių“ UŽSISAKYTI SMS žinute. „NKSMS Vardas Pavardė, Gatvė, 55-5, Miestas“. Siųsti trumpuoju numeriu 1398. Kaina 1,50 €.

 

“Kūdikio dienoraštis” – nemokamas atmintinių leidinys tėvams, auginantiems kūdikį. Leidžamas ir nemokamai platinamas nuo 2010 m. Lietuvos gimdymo namuose.

„Kūdikio dienoraščio“ (spausdintą leidinį) užsisakymas trumpąja žinute:ShapeShape​

„KŪDIKIO DIENORAŠTĮ“ UŽSAKYTI SMS žinute. „KDSMS Vardas Pavardė, Gatvė, 55-5, Miestas“. Siųsti trumpuoju numeriu 1398. Kaina 1,50 €.

REKLAMA LEIDINIUOSE

„Nėštumo kalendoriuje“ bei „Kūdikio dienoraštyje“ pristatome auditorijai aktualius gaminius, prekės ženklus bei informaciją. Dėl reklamos kreiptis info @mediapressa.lt ar kitais kontaktais.

 

ĮMONĖ.

  • Leidėjas „Mediapressa“ – viešoji įstaiga, kurios pagrindiniai tikslai, nurodyti įmonės įstatuose yra šie:
  • Kurti kokybiškus, naudingus, informatyvius ir atsakingo turinio spaudos leidinius, interneto tinklalapius, tinklaraščius, socialinių tinklų paskyras ir kitas priemones informacinei sklaidai, įvairioms vartotojų grupėms;
  • Nemokamai platinti informaciją tikslingoms auditorijoms; jau sukurtus autorinius kūrinius;
  • Užmegzti ryšius ir bendradarbiauti su įvairiais Lietuvos ir užsienio šalių lektoriais, kūrėjais, leidėjais, kurie galėtų teikti naudingą, profesionalią informaciją, reikalingą ir sunkiau pasiekiamą per įprastas informavimo priemones; Platinti jau sukurtus autorinius kūrinius;
  • Viešinti ne pelno siekiančias, tiesioginę (informacinę, finansinę, materialinę) paramą teikiančias organizacijas bei paramos ir kitas programas;
  • Įgyvendinti labdaros bei paramos, rėmimo programas;
  • Organizuoti papildomą konsultacinę, komercinę, ūkinę veiklą, kuri padėtų įgyvendinti pagrindinius įstaigos tikslus;

 

Daugiau www.nestumokalendorius.lt/kontaktai