b

Nėštumo kalendorius

  >  Kraitelis   >  WELEDOS PRODUKTAI NĖŠTUMO LAIKOTARPIUI, KŪDIKIUI IR MAŽYLIUI

WELEDOS PRODUKTAI NĖŠTUMO LAIKOTARPIUI, KŪDIKIUI IR MAŽYLIUI

Net jei kosmetikos sudėtis niekada neatrodė verta dėmesio tema, nėštumo metu ima rūpėti, ar tai, ką tepu ant savo odos, nepakenks mano mažyliui. Kūdikio laukimas ir jo gimimas visas mus paskatina atidžiau skaityti etiketes, o jei to nedarėme iki šiol, bent jau imti ir užmesti į jas akį.

WELEDA – tas prekės ženklas, kurio produktus naudodama savo mažyliui galite būti rami. Juose nėra sintetinių dažiklių, konservantų, kvapų, naftos produktų ir kitų kenksmingų sudedamųjų dalių. Visi augalai, naudojami kosmetikai gaminti, renkami tik iš sertifikuotų ekologinių bei biodinaminių ūkių ir kontroliuojamų laukinių augalų rinkimo vietų. Kai kūdikiui gimus pasaulis apsiverčia aukštyn kojomis ir tiesiog mokotės būti mama, bent šiuo klausimu – ką tepti ir kuo jį prausti – galite nebesirūpinti!

„WELEDA“ SĖKMĖS FAKTORIUS IR IŠTIKIMYBĖ VERTYBĖMS

WELEDA – KOKYBĖ, TVARUMAS, ATSAKOMYBĖ IR APDOVANOJIMAI

nuo_strijuNėštumo metu jūsų kūnui reikia papildomos priežiūros, kad jaustumėtės gerai ir galėtumėte mėgautis šia natūralia būsena. Masažo aliejus nuo strijų, pagamintas tik iš natūralių medžiagų, saugo ir puoselėja jūsų besikeičiantį kūną. Saldžiųjų migdolų aliejus, vitamino E kupinas kviečių gemalų aliejus, ekologiškų arnikų ekstraktas neleidžia susidaryti strijoms, o prabangūs rožių, nerolio (karčiavaisių citrinmedžių žiedų), miramedžių, bosvelijų aliejai suteikia subtilų aromatą. Tai gryna, natūrali priemonė, harmoningai veikianti su jūsų kūnu šiuo ypatingu metu. Padeda išvengti strijų, regimai didina odos elastingumą ir glotnumą, palaiko odos drėgmės pusiausvyrą. Sertifikuota natūrali odos priežiūros priemonė, sukurta kartu su patyrusiais akušeriais ir farmacininkais, patikrinta dermatologų. Sudėtyje nėra sintetinių kvapų, dažiklių, konservantų ar žaliavų iš mineralinių alyvų.

Ar galite patikėti, kad pirmasis WELEDOS kūdikių ir vaikų linijos produktas – vaikiškas kūno aliejus su medetkomis – buvo sukurtas beveik prieš šešiasdešimt metų? Ir jis vis dar populiarus iki šiol! Priežastis paprasta, bet esminė – WELEDA pagarbiai žiūri į žmogų ir aplinką, saugo gamtos biologinę įvairovę, kuria tokius produktus, kurie sužadintų paties žmogaus organizmo gydomąsias galias. Rūpinimasis, kaip pasaulis gyvens po daug metų, ir griežtas požiūris į kokybę lėmė, kad dar ir šiandien rankose galime laikyti tokio vaikiško kūno aliejaus su medetkomis ar kremo indelį, kokį savo mažyliams naudojo pokario Vakarų Europos mamos.

VERTA PASISTENGTI IR STRIJŲ IŠVENGTI

Šiandieninis WELEDOS kūdikių ir vaikų produktų asortimentas yra labai platus: rasime įvairios konsistensijos priemonių maudynėms, nuo užpakaliuko iššutimo saugančių kremų, apsauginį kremą nuo vėjo ir šalčio, labai praverčiantį lietuvišką žiemą. O kur dar dantų gelis, tinkamas naudoti išdygus pirmajam dantukui, kūno pieneliai ir aliejai? Platus pasirinkimas kiekvieno poreikiams ir pomėgiams.

 

PAGIRIAMASIS ŽODIS  MEDETKAI

Prieš apžvelgiant kiekvieną gaminį atidžiau, verta tarti pagiriamąjį žodį ryškiajai ir gyvybingajai medetkai. Tai svarbiausias WELEDOS kūdikių ir vaikų kūno priežiūros priemonėms gaminti naudojamas augalas. Sakoma, kad medetkos savyje sujungia vandens ir ugnies elementus, nes jų drėgmės pilnuose lapuose ir stiebuose yra šildomųjų, aromatingų medžiagų. Jų žiedai, varijuojantys nuo ryškaus geltonumo iki raudono spindesio, sugeria daug šviesos ir šilumos. Vaistinė medetka yra gijimą skatinantis ir regeneracinių galių turintis augalas – veikliosios medžiagos aktyviai kovoja su uždegimu, skatina naujų audinių formavimąsi, saugo odą nuo išorinio aplinkos poveikio. Dėl raminanųjų ir tonizuojamųjų ypatybių medetkos ypač tinka švelniai naujagimių ir mažų vaikų odelei prižiūrėti. Juk mažylio oda dar „nemoka“ prisitaikyti prie staigių temperatūros pokyčių. WELEDOS priemonės – lyg švelni pagalba ją pridengiant, šildant, raminant, bet kartu ir mokant atsparumo.

LINIJA KŪDIKIAMS

kosmetika)kudikiams

WELEDA CALENDULA

Maudynėms vonioje skirtos kelios priemonės – pienelis mažiausiesiems, užtenka į vonelę įlašinti kelis lašus, nereikia net trinti paties kūdikio odos. Augesniam kūdikiui puikiai tinka kelių labai malonių kvapų prausikliai „du viename“ – patogu, kad lengvai išmuilinsite plaukučius (nedirgina akių!) ir jautrią kūno odelę.

Kuriam gi mažyliui nepasitaiko jo amžiui itin „rimtos“ problemos – užpakaliuko iššutimo? Tai gali nutikti tiek daugkartines, tiek vienkartines sauskelnes dėvintiems kūdikiams. Dviejų rūšių kremai nuo iššutimo (su cinku ir medetkomis arba su svilarožėmis) – tikra greitoji pagalba.

 

Kūdikiams ir vaikams skirtų veido kremų taip pat kelių rūšių – su medetkomis, su svilarožėmis ir itin riebus, skirtas vėjo ir šalčio gairinamam veidukui. Gera žinia į alergijas linkusių mažylių tėvams – pabandykite kremą su svilarožėmis. Jis turėtų tikti ir jūsų mažyliams, nes kurtas galvojant apie itin jautrią, alergišką odelę.

Pieninių dantų gelis su medetkomis padės suformuoti kasdienį dantukų valymosi įprotį į antrąją metukų pusę persiritusiam kūdikiui.

Mažyliams skirtų kūno priežiūros priemonių pasirinkimas didelis – išrankiausia mama tikrai ras tinkamiausią pagal konsistensiją (kremas, pienelis, aliejus) ir pagal kvapą (medetkų arba svilarožių gaminiai, bekvapis medetkų aliejus).

Su medetkų dvelksmu sumišęs jūsų mažylio kvapas po vakarinių maudynių vonioje, jauki prietema kambaryje, kai glaudžiate jį prie savęs migdydama – kas dar gyvenime gali būti mieliau?

 

 

Nuotraukos @www.ivy.li, @Nėštumokalendorius
Tekstas Elzės Gerdvilienės @Nėštumokalendorius, VŠĮ „Mediapressa“, © naudoti tik gavus raštišką sutikimą.

 

 

Komentarai