b

Nėštumo kalendorius

  >  Kraitelis   >  Kūdikio metrikai – staigmena tėvams!
Metrikas_kudikio

Kūdikio metrikai – staigmena tėvams!

PIRMASIS VAIKUČIO DOKUMENTAS

„Kūdikio metrikas“ – tai pirmasis vaikučio dokumentas. O jame – svarbiausi gimimo duomenys. Neabejojame, kad mamos ir vidury nakties pakeltos juos pasakytų mintinai!

ATSISPAUSDINK. 3 idėjos kaip panaudoti “Kūdikio metrikus”

Kviečiame atsispausdinti specialiai mūsų besilaukiančioms skaitytojoms kurtus ir dovanojamus metrikus.

Štai net trys idėjos, kaip galima panaudoti “Kūdikio metrikus”:

  1. Įklijuoti į jūsų “Nėštumo kalendorių” ar “Kūdikio dienoraštį” ar asmeninę užrašų knygą ar dienoraštį, nuotraukų albumą kaip įšskirtinį prisiminimą.
  2. Tikime, kad šie unikalūs kūdikio metrikai gali įnešti žaismingumo interjerui, virsti paveikslu, puošti jūsų vaiko kambarį, sieną virš lovelės, knygų lentyną ir pan.
  3. “Kūdikio metrikai” taip pat gali tapti šaunia staigmena, atminimo dovana arba sveikinimo atviruku artimiesiems, laukiantiems ir besidžiaugiantiems gimusiu naujagimiu .

Failai atsispausdinimui:

Su flamingu

Su drambliuku

Su barsuku

Su banginuku

Su voverytėmis

Su bitute

Su oro balionu

Su gerve

Su sniegena

Su zyle

PIRMOJI NUOTRAUKA

Pirmosiomis naujagimio būtinai užfiksuokite vaikučio pirštukus, kojytes, miego pozą, nevalingą šypsį, palyginkite šeimos narių delniukus

Metrikas_lapiukas

SVARBIEJI DUOMENYS

Kokie gi tie svarbieji duomenys? Gimimo vieta, data, laikas, ūgis, svoris ir pirmoji nuotrauka! Pasižymėti šiuos duomenis įprasta nuo seno. Pratęskite savo šeimos tradiciją!

GRAŽUS PRISIMINIMAS

Staigmena „Kūdikio dienoraščio“ skaitytojoms –  leidiniuose specialūs užrašų puslapiai – kūdikio metriką. Iškirptas ir įrėmintas „Kūdikio metrikas“ taps vaiko kambario puošmena ir smagia interjero detale.

JŪSŲ ISTORIJA

Visi žinome, kad ne kilogramai ir ne apimtys yra svarbiausia. Tęskite ir pildykite gražiausius prisiminimus, užrašykite įstabiausius jausmus, kurie jus aplankė įsimintiną gimimo dieną. Džiaukitės akimirkomis, pirmaisiais kartais ir tegul šis metrikas būna jūsų gražios šeimos istorijos pradžia!

Už kūdikio metrikų paveikslus dėkojame Aurelijai iš HIPPOART, kuriančiai asmeninius metrikus naujagimiams, vardinius lipdukus ir puikiausias rankų darbo dekoracijas jūsų šventėms!

Komentarai