Image Alt

Nida Vildžiūnaitė

  >  Nida Vildžiūnaitė

Nida

Projekto įkūrėja

info@nestumokalendorius.lt

+370 620 85208

From New York

marthahamilton

Download resume

Sveiki, esu Nida – leidinių „Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ sumanytoja ir leidėja. Taip jau nutiko, kad labiausiai save pažinau per motinystę, jau aštuoniolika metų tobulėju ir augu kartu su savo vaikais, esu triskart mama. Nuo 2008 m. vykdau būtent tėvams skirtą verslą – leidžiu atmintinių leidinius „Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“, o nuo 2015 m. kartu su savanoriais, partneriais ir bendraautoriais įgyvendiname socialinius projektus “šešėlinėse” motinystės srityje.

„Bet juk visada svarbiausia yra ne tai, kas surašyta būtiniausių daiktų sąrašuose, o tai, ko reikia būtent šiai mamai ar tam tėčiui, konkrečiam vaikui.“

Jaučiu didelį pasitenkinimą stebėdama besilaukiančias moteris ir kūdikio susilaukusias šeimas. Pirmieji kartai yra neįtikėtinai galingi, o kūdikio gimimas – visada stebuklas. Ir tas stebuklas matomas žmonių žvilgsniuose, rankose, žodžiuose, judesiuose. Jis įkvepia, jis keičia. Suteikia motyvacijos kurti savitą motinystės ir tėvystės kelią, pasikliauti savimi ir artimaisiais, tikėti savo vaikais.

Visus darbo metus esu laiminga, pasirinkusi šį veiklos kelią – būti gidu pakeliui į motinystę. Pasirengimas tėvystei, tapimas mama yra svarbus laikas, todėl norisi prisidėti, kad šis intensyvus virsmas būtų tausojantis ir taptų palankus, auginantis.

Socialiniai projektai

GIMDYVĖS KREPŠELIS UKRAINA
2022

Nemokamas gimdyvės ir naujagimio rinkinys Ukrainos moterims.

MAMA MUMS RŪPI
2019

Pogimdyminės depresijos prevencijai.

„Lietuvai 100 – Sveikas, mažyli“
2018

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

„Kūdikio metrikas“
2016

Staigmena tėvams - tai pirmasis vaikučio dokumentas.

LAIMINGI MŪSŲ NAMAI
nuo 2015

Kalėdinis paramos projektas.

NĖŠTUMO KALENDORIUS, KŪDIKIO DIENORAŠTIS
nuo 2008

Atmintinių leidiniai tėvams