b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  Kur gauti „Nėštumo kalendorių“ ir „Kūdikio dienoraštį“

Kur gauti „Nėštumo kalendorių“ ir „Kūdikio dienoraštį“

„Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ skirti tėvams,  besilaukiantiems ir auginantiems kūdikį. Sukurti kaip atmintinių leidiniai ir patarėjai, periodiškai leidžiami nuo 2008-ųjų metų. Žemiau rasite informaciją apie tai, kur leidinius gauti nemokamai arba kaip juos užsisakyti.

„NĖŠTUMO KALENDORIUS“ – ATMINTINIŲ LEIDINYS NĖŠČIOSIOMS.

Nestumo-kalendoriai
Platinimo vietų sąrašas

Besilaukiančioms moterims leidinys įteikiamas į rankas (reklaminių skrajučių krūvoje nerasite) Lietuvos didžiųjų miestų valstybinėse ir privačiose gydymo įstaigose. Pirmąjį nėštumo trimestrą, įrašydama jus, kaip pacientę, į nėščiųjų įskaitą, leidinuką jums įteiks prižiūrinti gydytoja ar akušerė, galbūt įstaigos administratorė. Vienas „Nėštumo kalendorius“ skirtas visam nėštumo laikui, nuo 1 iki 40 nėštumo savaitės, gimdymo laiką ir kraitelį.

Čia pateikiamas tų gydymo įstaigų sąrašas, kuriose dalijamas „Nėštumo kalendorius“.

Kaip elgtis, jei leidinuko negavote?

  • Pasitikrinkite aukščiau pateiktame sąraše, ar jūsų gydytojas platina „Nėštumo kalendorių“.
  • Pasiteiraukite ir paprašykite.
  • Jei leidinio įstaigoje nebėra, ar norėtumėt jį turėti greičiau, nei lankysitės pas gydytoją, kviečiame užsisakyti leidinį į namus e. parduotuvėje. ➡️ Užsisakyti popierinį leidinį.

Jei nerandate savo gydymo įstaigos pateiktame sąraše, rašykite mums šiais kontaktais, ačiū. 2021-aisiais metais yra numatyta plėtra į Mažeikius! Jei veikiate, dirbate, turite verslą su nėščiųjų ar kūdikių ir tėvų auditorija, kviečiame tapti oficialiu platinimo atstovu šiuose ar kituose Lietuvos miestuose (Šiauliai, Alytus) ir prisidėti prie socialinio projekto plėtros Lietuvoje, plačiau apie tai rasite straipsnyje “Nemokami leidiniai įstaigoms“.

„KŪDIKIO DIENORAŠTIS“– ATMINTINIŲ LEIDINYS TĖVAMS.

kudikio-dienorasciai
Platinimo vietų sąrašas

Moterims po gimdymo leidinys dovanojamas gimdymo namuose. Po gimdymo leidinuką jums įteiks prižiūrinti akušerė ar seselė. Vienas „Kūdikio dienoraštis“ skirtas visam kūdikystės laikui: nuo 1-ojo iki 12-ojo kūdikystės mėnesio ir atskiras skyrius apie pogimdyminį laikotarpį.

Čia pateikiamas tų gydymo įstaigų sąrašas, kuriose dalijamas „Kūdikio dienoraštis“.

Kaip elgtis, jei leidinuko negavote?
  • Pasitikrinkite aukščiau pateiktame sąraše, ar jūsų gimdymo namai platina „Kūdikio dienoraštį“.
  • Pasiteiraukite gimdymo namuose ir paprašykite kuo anksčiau, nes leidinyje parengėme informacijos, aktualios iš karto po gimdymo, patarimų žindymo pradžiai ir pan.
  • Jei leidinio įstaigoje nėra (apgailestaujame, kad ne visi gimdymo namai sutinka nemokamai dalinti informacinius leidinius savo pacientėms), ar norėtumėte jį įsigyti dar iki gimdymo, kviečiame užsisakyti leidinį į namus e. parduotuvėje. ➡️ Užsisakyti popierinį leidinį.

Daugiau informacijos apie leidinius rasite kategorijoje LEIDINIAI.

Draugaukime ir bendraukime socialiniuose tinkluose!
Facebook
„Nėštumo kalendorius“ – naujienos nėštumo ritmu. Smagiai ir atsakingai!

Instagram‘e daugiau asameninių projekto vadovės pastebėjimų, minčių ir kūrybinio gyvenimo su “Nėštumo kalendoriumi”.

Komentarai