b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  Kur gauti „Nėštumo kalendorių“ ir „Kūdikio dienoraštį“

Kur gauti „Nėštumo kalendorių“ ir „Kūdikio dienoraštį“

„Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ 15 metų leidžiami, daugiau nei 200 sveikatos priežiūros įstaigų platinami, atsakingo turinio leidiniai nėščiosioms ir tėvams, susilaukusiems kūdikio. Sukurti kaip atmintinių leidiniai ir patarėjai, periodiškai leidžiami nuo 2008-ųjų metų. Žemiau rasite informaciją apie tai, kur leidinius gauti nemokamai arba kaip juos užsisakyti.

„Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ – atmintinių leidinys nėščiosioms ir tėvams

Nuo 2008 m. platinami „Nėštumo kalendoriai“ ir „Kūdikio dienoraščiai“ nuolat atnaujinami konsultuojantis su psichikos sveikatos ir medicinos specialistais. Orientuojamės ne tik į organizmo pokyčius, fizinį pasirengimą gimdymui, kūdikio priežiūrą, bet ir į emocinę mamų sveikatą bei partnerystės ryšių stiprinimą šeimoje. Kūdikio atėjimas – tai daug naujų žinių ir pasirengimo reikalaujantis gyvenimo etapas naujiems tėvams. Edukaciniai nemokami leidiniai nuo pat pirmųjų nėštumo mėnesių yra tikri pagalbininkai, kurie padeda sekti pokyčius bei suteikia atsakymus į dažniausius klausimus apie nėštumo ir kūdikio auginimo kelionę.

  • 15 m. nepertraukiamai
  • 4 k/metus
  • Daugiau nei 200 įstaigų

Knygelėse Lietuvos psichikos sveikatos ir medicinos specialistai dalijasi naujausia informacija, kuri aktuali šiuolaikiškiems tėvams. Ne tik apie kūdikio kasdienę priežiūrą, sveikatinimą, bet ir apie moters sveikatą, emocinius iššūkius bei santykius partnerystėje.

Platinimo vietų sąrašas

Tai pilietinės visuomenės iniciatyva kuriami ir leidžiami leidiniai, nemokamai dalijami būsimiems tėvams poliklinikose ir gimdymo namuose visoje Lietuvoje.

Čia pateikiamas tų gydymo įstaigų sąrašas, kuriose dalijamas „Nėštumo kalendorius“ ar „Kūdikio dienoraštis“.

Kaip elgtis, jei leidinuko negavote?
  • Pasitikrinkite aukščiau pateiktame sąraše, ar jūsų gydytojas platina „Nėštumo kalendorių“.
  • Pasiteiraukite ir paprašykite jums skirto leidinio.
  • Jei įstaigoje leidiniai neplatinami, pakviestite juos užsisakyti nemokamai.
  • Jei leidinio įstaigoje nebėra (baigėsi), ar norėtumėt jį turėti greičiau, nei lankysitės pas gydytoją, kviečiame užsisakyti leidinius į namus e. parduotuvėje. ➡️ Užsisakyti popierinį leidinį ir prisidėti prie nemokamos nėščiųjų ir besilaukiančių tėvų edukacijos, mamų ir šeimų psichikos sveikatos gerinimo projektų.
  • Jei Jums dėl finansinių ar kitokių priežasčių sudėtinga užsisakyti leidinį el. parduotuvėje, parašykite el.paštu info @nestumokalendorius.lt

Švietimas, informavimas, patikrinti faktai, profesionalų patirtis – tikime, kad tai svarbu tėvų bendruomenėms ir prisideda prie emociškai sveikesnės ir brandesnės visuomenės.

Draugaukime ir bendraukime socialiniuose tinkluose!

Facebook „Nėštumo kalendorius“ – naujienos nėštumo ritmu. Smagiai ir atsakingai!

Instagram‘e daugiau asmeninių projekto vadovės pastebėjimų, minčių ir kūrybinio gyvenimo su “Nėštumo kalendoriumi”.

Komentarai