Kur gauti “Nėštumo kalendorių”

Kur gauti “Nėštumo kalendorių”

„Nėštumo kalendorius“ – nemokamas periodinis atmintinių ir planavimo leidinys nėščiosioms.  Leidžiamas nuo 2008-ųjų ir dovanojamas nėščiosioms.  „Nėštumo kalendorių“ galite gauti:

  1. GYDYMO ĮSTAIGOJE
  2. NĖŠČIŲJŲ RENGINYJE
  3. UŽSISAKYTI Į NAMUS

„Nėštumo kalendoriaus leidinį e. formatu galima pavartyti čia.

 

 

1. GYDYMO ĮSTAIGOJE

Besilaukiančioms moterims leidinys įteikiamas į rankas (reklaminių skrajučių krūvoje nerasite) Lietuvos didžiųjų miestų valstybinėse ir privačiose gydymo įstaigose. Pirmąjį nėštumo trimestrą, įrašydama jus, kaip pacientę, į nėščiųjų įskaitą, leidinuką jums įteiks prižiūrintis gydytojas ar akušerė, galbūt įstaigos administratorė.

 

Kaip elgtis, jei leidinuko negavote?

  • Pasitikrinkite, ar jūsų gydytojas platina „Nėštumo kalendorių“ (sąrašas pateikiamas apačioje).
  • Pasiteiraukite ir paprašykite.
  • Jei leidinio įstaigoje nebėra, kviečiame užsisakyti trumpąja SMS žinute su pristatymu į namus.

 

Platinimo vietų sąrašas

Čia pateikiamas tų gydymo įstaigų sąrašas, kuriose dalijamas „Nėštumo kalendorius“.

 

Kodėl leidinio nėra jūsų mieste?

Šiuo metu „Nėštumo kalendorius“ platinamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Marijampolėje.

DĖMESIO! Šiuo metu vykdoma platinimo plėtra į Alytų ir Šiaulius. Laukiame susidomėjusių gydytojų, akušerių ir nėštumo mokyklėlių atstovų laiškų dėl platinimo galimybės bei sąlygų el. paštu info @nestumokalendorius.lt. Ačiū!

 

 

2. NĖŠČIŲJŲ RENGINYJE

Leidinį „Nėštumo kalendorius“ galite gauti nėščiosioms ir mamoms skirtuose renginiuose, seminaruose ar mokymuose. Dažniausiai tai būna dovana būsimai mamai ir dovanų rinkinukas nuo ištikimiausių mūsų rėmėjų!

„Nėštumo kalendorius“ dovanojamas „Akušerės A. Škudienės mokykloje“, taip pat kasmet dalijamas „Būsimų mamyčių šventėje“, vykstančioje Vilniaus miesto Rotušėje, apie dalyvavimą kituose renginiuose pranešame NK Instagram ar NK Facebook paskyrose.

 

 

3. UŽSISAKYTI Į NAMUS

„Nėštumo kalendorių“ galima užsisakyti ir trumpąja SMS žinute su pristatymu į namus. Pristatymas apmokestinamas 2,50 € siuntimo išlaidoms apmokėti. Užsakymas patvirtinamas trumpąja SMS žinute, leidinys išsiunčiamas per 2 darbo dienas, pinigai nuskaitomi iš telefono abonento sąskaitos. Adresatą leidinys pasiekia per 2–5 dienas, korespondencija įteikiama į rankas arba paliekamas pranešimas, kviečiantis siuntinį atsiimti pašto skyriuje.

 

 Informacija dėl užsakymo ir siuntimo išlaidų. Įmonė nekompensuoja siuntimo į namus, todėl užsakymo bei siuntimo paslaugų išlaidas apmoka užsakovas – trumposios SMS žinutės siuntėjas. Šiuo metu naudojamasi PAYSEROS paslaugomis, kurios įkainiai tokie: trumposios SMS žinutės kaina 2,50 Eur, atskaičius PVM ir PAYSEROS komisinį mokestį, mūsų įmonei pervedama 1,01 Eur nuo vieno mokėjimo. Paprasta nepirmenybinė pašto siunta (LIETUVOS PAŠTAS) kainuoja 0,78 Eur + PVM = 0,94 Eur; vokas 0,06 Eur. Jei mokėjimo būdas ar suma kelia sunkumų, prašome kreiptis FB žinute ar kitais kontaktais, jūsų „Nėštumo kalendorius“ būtinai jus pasieks!

 

 

Lauksime jūsų atsiliepimų, nuotraukų ir idėjų pasiūlymų. APKLAUSOJE tik trys klausimai, iš anksto dėkui. Kurkime kartu!

Su meile –

kūrybinė komanda

 

 

 

 

 

 

Rašyti komentarą