b

Nėštumo kalendorius

  >  Šeima   >  KAIP PADĖTI VAIKUI ATSISKLEISTI? „HUMAN DESIGN“ SISTEMOS METODAI su specialiste Edita Žaliene

KAIP PADĖTI VAIKUI ATSISKLEISTI? „HUMAN DESIGN“ SISTEMOS METODAI su specialiste Edita Žaliene

JŪSŲ VAIKAS YRA UNIKALUS

Kiekvienas vaikas gimsta unikalus ir su unikaliu gyvenimo tikslu. Ateina įgyti patirties ir išreikšti savęs, savo unikalumo. Jis turi įgimtą, vidinį sprendimų priėmimo autoritetą, dėl kurio sugeba priimti teisingus sprendimus ir judėti teisinga kryptimi. Tėvų vaidmuo – padėti vaikui išlikti tokiam, koks jis yra, ir atsiskleisti. Dažnai tai yra rimtas iššūkis tėvams, nes jų prigimtis kitokia, suaugę dažnai gyvena prisitaikydami prie sociumo normų, požiūrio, negirdi, neklauso savo vidinio autoriteto, nes vadovaujasi protu.

KAIP PADĖTI VAIKUI ATSISKLEISTI?

Vaiko prigimtis atsiskleidžia lengvai ir korektiškai, kai tėvai neprimeta savų „normų“ ir neverčia pateisinti savų ar visuomenės lūkesčių. Kai tėvai suvokia vaiko unikalumą ir jo poreikius nevertindami „gerai – blogai“ ir nebando to keisti, o leidžia vaikui būti savimi. Dažnai mamos stumia vaiką eiti pirmam susipažinti, pabendrauti. Tai visuomenės mandagumo, socialumo „norma“. Bet, atsižvelgiant į žmogaus tipą ir prigimtį, tai tinka ne kiekvienam. Vieni vaikai sutverti inicijuoti žaidimus ir bendravimą, o kitiems svarbu būti pakviestiems ir išlaukti vidinio impulso prisijungti. Todėl būti vienam ir „skaičiuoti varnas“ kai kuriems vaikams gali būti geriau nei žaisti neturint vidinio noro. Prigimtis vadovauja ir miegui, ir maistui, ir mokymuisi. Vieni vaikai prieš miegą turi išsidūkti, išeikvoti visą savo energiją, todėl konkretus miego laikas jiems netinka! Kitiems priešingai, svarbu eiti miegoti konkrečiu laiku. Tretiems svarbu pabūti vieniems prieš miegą. Lygiai tas pats su mityba. Vieni kokybiškai suvirškina tik valgydami atvėsusį maistą, kiti – tik valgydami po vieną produktą paeiliui, tretiems reikia valgyti tyloje ir pan.

HUMAN DESIGN
www.humandesign.lt

„Human Design“ sistema padeda sąmoningiau pažinti save, savo vaikus, suvokti ir gerbti skirtingas prigimtis bei mėgautis unikaliais santykiais.

FB: HumanDesignLT, +37069990083

KOKS TĖVŲ VAIDMUO?

„Human Design“ sistema turi savitą požiūrį į vaikų auklėjimą. Tėvų vaidmuo yra lydėti vaiką jo unikalioje kelionėje. Padėti vaikui nenuklysti nuo savo prigimties ir padėti ją atskleisti. Pastebėti kylančias dilemas, paklydimus ir padėti vaikui sugrįžti į save, nukreipti jį priimti būtent jo prigimčiai teisingus sprendimus. „Human Design“ suteikia tėvams žinių apie vaiko unikalumą, jo prigimtį ir duoda praktinius įrankius, kurie padeda vaikui išlikti savimi visą savo vaikystę ir tolesnį gyvenimą.

„HUMAN DESIGN“ SISTEMA

Tai labai gili ir racionali sistema. Ji sukurta sujungus kelis žymius Rytų ir Vakarų mokslus. Remiantis šiais mokslais sudaromas žmogaus „bodigrafas“ (portretas), kuriame užkoduota asmens prigimtis. Jam sudaryti reikia jūsų vaiko gimimo datos, tikslaus laiko ir miesto, kuriame jis gimė.

„Human Design“ konsultacijoje pažinsite vaiko unikalią prigimtį per jo tipą, profilį, gyvenimo strategiją, sprendimų priėmimo autoritetą. Sužinosite vaiko prigimtinius mitybos, miego, mokymosi ir bendravimo poreikius. Bus atskleistos tėvų ir vaiko dilemos, konfliktinės zonos bei tarpusavio įtaka. Tai padės suvokti vaiko elgesį, kaprizus ir tobulinti santykius, bendravimą. Praktiniai įrankiai padės vesti vaiką jo unikaliu keliu ir užtikrinti korektišką vystymąsi.

Tėvams itin svarbu būti atviriems ir sąmoningiems bei suvokti ir priimti savo vaiko unikalumą. Svarbu pažinti vaikus atsiribojus nuo savų įsitikinimų, reikalavimų, lūkesčių ir pamatyti unikalų vaiko grožį. Su „Human Design“ sistemos įrankiais tai padaryti yra daug lengviau. Ir kuo anksčiau, tuo geriau, kad paskui nereikėtų „gydyti“ savo vaiko.

„Human Design“ analitikė Edita Žalienė

„Human Design“ analitikė Edita Žalienė yra dviejų dukrų mama. Trejus metus vykdo „Human Design“ eksperimentą ir tęsia profesionalaus konsultanto studijas. Yra baigusi „Living Your Design Guide“, „Vaiko vystymosi“, „Šeimos vedimo“ studijas. Pagal HD sistemą – projektorė, todėl jos prigimtis yra nukreipti kitus, padėti nenuklysti nuo savo prigimties, o nuklydus į ją sugrįžti ir gyventi visavertį gyvenimą.

www.humandesign.lt
FB: HumanDesignLT
+37069990083

PRAKTINIS PAVYZDYS

Auginant manifestorius tėvams kyla daug dilemų, vidinių konfliktų, nuoskaudų. Juk manome, kad visi vaikai yra meilūs, atviri, šilti, visada nori, kad juos apkabintume, pabučiuotume. Vis dėlto gali būti ir kitaip. Jei jūsų vaikas manifestorius, tikriausiai nuo pat jo gimimo jaučiate, kad vaikas jus tarsi atstumia, neprisileidžia. Bet tai neturi nieko bendro su jo meile jums. Manifestoriaus aura yra uždara ir atstumianti. Dažnai jis vengia jūsų artumo, bučinių, apkabinimų, meilumo, nes tai turi inicijuoti jis, o ne jūs. Toks manifestorių vaidmuo. Todėl reikia išlaukti ir leisti jam pačiam inicijuoti artumą tada, kai to nori jis, o ne jūs.

„Human Design“ sistema padeda sąmoningiau pažinti save, savo vaikus, suvokti ir gerbti skirtingas prigimtis bei mėgautis unikaliais santykiais.

Komentarai