b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  “Nėštumo kalendoriaus” plėtra regionuose. 2022 II pusmetis

“Nėštumo kalendoriaus” plėtra regionuose. 2022 II pusmetis

„Nėštumo kalendoriai“ bei „Kūdikio dienoraščiai“–  savarankiškai leidžiami atmintinių leidiniai nėščiosioms ir tėvams, auginantiems kūdikius. Socialinė ir savanorystės iniciatyva, skirta visų tėvų švietimui.

Siekiame, kad „Nėštumo kalendoriai“ pasiektų šeimas atokiausiuose Lietuvos kampeliuose, todėl nuo 2022 m. liepos 1 d. užsakydami leidinius el. parduotuvėje jūs tampate rėmėju – dovanojate „Nėštumo kalendorių“ kitai mamai Lietuvos regione! Jūsų skirtos Išlaidos skirtos spaudos ir siuntimo išlaidoms padengti, o taip pat papildomai informacijai – kad su leidiniais regionus pasiektų ir kita svarbi infomacija sktrajutėse apie emocinę sveikatą ir pogimdyminę depresiją. Komunikacijos išlaidos – tai mūsų komandos narių neatlygintinas indėlis, taip pat maloniai laukiame savanorių “Nėštumo kalendoriaus” plėtros darbams. Parašykite mums el. laiškutį, jei norite daugiau sužinoti apie galimybę arba užpildykite SAVANORIO ANKETĄ.

„Nėštumo kalendoriaus“ plėtros dienoraštis

Dalijamės kaip drauge su Jumis sekasi kurti ryšius su įstaigomis ir medikais visoje Lietuvoje. Tam, kad jie susipažintų ir įsipareigotų perduoti nėščioms moterims leidinius tiesiai į rankas.

2022 liepos 1 d.

Ruošėmės startui ir net 15 vnt. „Nėštumo kalendorių“ perdavėme gydytojai ginekologei į Molėtus! “Kokie žurnalai! Kaip jie gali būti nemokami?”, – stebėjosi gydytoja ir džiaugėsi kokybišku švietėjišku leidiniu.

Dėkojame liepos mėnesio rėmėjams: Austėjai, Durgai Audronei, Izolinai, Sauliui, Ignui, Jolitai, Viktorijai, Editai, Monikai.

2022 rugpjūčio 1 d.

Perduodame 10 leidinių, kuriuos jūs padovanojoje, pirkdadmi el. parduotuvėje per liepos mėnesį Salantu pirminės priežiūros centrui , S. Neries g. 13, Salantai, Kretingos raj., bendradarbiaujant su akušere Violeta Liepiene.

Dėkojame rugpjūčio mėnesio rėmėjoms: Indrei, Agnei, Giedrei, Ernestai, Dovilei.

2022 rugsėjo 1 d.

Rugsėjo mėnesį dairėmės po dar mažesnius miestelius, tikėdami, kad rasime ambulatorinio lygio priežiūros centrus, kuriuose būtų prižiūrimos besilaukiančios moterys. Panašu, kad akušerių etatas miesteliuose – retenybė, o moterys vyksta į didesnius miestus ginekologų konsultaciajai. Rugsėjį prie leidinių išplatinimo jungiasi savanorė Rasa ir “Nėštumo kalendorius” dalija Palangos mieste. Įdirbis šiame mieste atliktas jau anksčiau, Rasa pati inicijavo veiksmus ir susipažino su gydytojais ir akušerėmis. Jei pageidautumėte tapti “Nėštumo kalendoriaus” ambasadorėmis, lauksime jūsų ir suteiksime visas reikiamas žinias bei priemones, apmokysime bei palaikysime, nuolat komunikuosime).

Dėkojame rugsėjo mėnesio rėmėjoms: Dovilei, Vilenai, Elvyrai, Živilei, Indrei, Gretai, Gintarei, Justinai, Šarūnei, Rimantei, Rūtai.

2022 spalio 1 d.

Spalio mėnesį “Nėštumo kalendoriai” siunčiami į Pasvalio miestą. Baigę paieškas, komunikaciją ir derinimą, pasidžiaugsime viešai.

Nuotrauka dalijasi Vilma Sakalauskienė, akušerė iš Pasvalio

Dėkojame spalio mėnesio rėmėjams: Aušrinei, Simonai, Robertai, Sabinai, Aušra, Agnė, dar veinai Aušrinei ir dar vienai Simonai!

2022 lapkričio 1 d.

Labai džiugu, kad “Nėštumo kalendorius” savo pacientėms įteiks Baisogalos, Rokiškio ir Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centruose.

Dėkojame lapkričio mėnesio rėmėjoms: Dianai, Laurai, Airai, kitai Laurai, Emilijai, Vitalii, Oksanai, Donatai, Gretai.

2022 gruodžio 1 d.

Didelis ačiū visiems, kurie šį pusmetį užsakė leidinių į namus ir prisidėjo į “Nėštumo kalendorių” plėtros. Prie plėtros darbų jungiasi naujos savanorės! Tam, kad plėtros darbai vyktų dar efektyviau ir turėtų stabilų tęstinumą. Bendraudami su įstaigų akušerėmis, slaugytojomis, gydytojomis, administratorėmis, stengsimės jas motyvuoti, kad norėtų asmeniškai prisidėti ir įsitraukti. Kaip rodo ilga istorija (nuo 2008 m.). – daugiausia lemia žmogaus noras ir tai, ar jis mato tame prasmės. Sėkmės savanoriams ir didelis dėkui už pastiprinimą.

Gruodžio mėnesį beveik 1500 leidinių leidinių perdavėme į Alytaus, Pasvalio, Mažeikių, Pavevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto sveikatos įstaigas, kuriose prižiūrimos besilaukiančios moterys.

Dėkojame gruodžio mėnesio rėmėjams: Raimondai, Miroslavai, Erikai!

SAVANORYSTĖ

Labai ačiū savanorėms taip aktyviai ir nuoširdžiai įsitraukusioms į plėtros veiklą. Aliesiai, Agnei, Marijai ir jos tėvams, Ievai, Giedrei, Živilei.

UŽSAKYKITE LEIDINĮ SAU – DOVANOSITE LEIDINĮ KITAI EL. PARDUOTUVĖJE

Pirmasis plėtros etapas jau baigtas. Kitais metais stiprinsime bendradarbiavimą, sieksime, kad sveikatos įstaigų atstovės būtų motyvuotos, jaustų šioos edukacinės akcijos naudą,

Su meile,

Nida, projekto vadovė

Komentarai