b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  “Nėštumo kalendoriaus” plėtra regionuose

“Nėštumo kalendoriaus” plėtra regionuose

„Nėštumo kalendoriai“ bei „Kūdikio dienoraščiai“–  savarankiškai leidžiami atmintinių leidiniai nėščiosioms ir tėvams, auginantiems kūdikius. Socialinė ir savanorystės iniciatyva, skirta visų tėvų švietimui.

Siekiame, kad „Nėštumo kalendoriai“ pasiektų šeimas atokiausiuose Lietuvos kampeliuose, todėl nuo 2022 m. liepos 1 d. užsakydami leidinius el. parduotuvėje jūs tampate rėmėju – dovanojate „Nėštumo kalendorių“ kitai mamai Lietuvos regione!

„Nėštumo kalendoriaus“ plėtros dienoraštis

Dalijamės kaip drauge su Jumis sekasi kurti ryšius su įstaigomis ir medikais visoje Lietuvoje. Tam, kad jie susipažintų ir įsipareigotų perduoti nėščioms moterims leidinius tiesiai į rankas.

2022 liepos 1 d.

Ruošėmės startui ir net 15 vnt. „Nėštumo kalendorių“ perdavėme gydytojai ginekologei į Molėtus! “Kokie žurnalai! Kaip jie gali būti nemokami?”, – stebėjosi gydytoja ir džiaugėsi kokybišku švietėjišku leidiniu.

Dėkojame liepos mėnesio rėmėjams: Austėjai, Durgai Audronei, Izolinai, Sauliui, Ignui, Jolitai, Viktorijai, Editai, Monikai.

2022 rugpjūčio 1 d.

Perduodame 10 leidinių, kuriuos jūs padovanojoje, pirkdadmi el. parduotuvėje per liepos mėnesį Salantu pirminės priežiūros centras , S. Neries g. 13, Salantai, Kretingos raj., bendradarbiaujant su akušere Violeta Liepiene.

Dėkojame rugpjūčio mėnesio rėmėjams: Indrei, Agnei

UŽSAKYKITE LEIDINĮ SAU – DOVANOSITE LEIDINĮ KITAI EL. PARDUOTUVĖJE

Su meile,

Nida, projekto vadovė

Komentarai