b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  UŽSAKYKITE LEIDINĮ SAU – DOVANOSITE LEIDINĮ KITAI

UŽSAKYKITE LEIDINĮ SAU – DOVANOSITE LEIDINĮ KITAI

„Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ – tai savarankiškai leidžiami informaciniai atmintinių leidiniai nėščiosioms ir tėvams, auginantiems kūdikius. Iniciatyva, prie kurios gali prisijungti!

Misija – nemokamas tėvų švietimas

„Nėštumo kalendoriai“ bei „Kūdikio dienoraščiai“– socialinė ir savanorystės iniciatyva, skirta visų tėvų švietimui. Edukacinių leidinių idėja gimė iš noro paskatinti visas būsimas mamas ir tėčius ruoštis tėvystei. Skatiname domėtis ir kaupti žinias, kad intensyvios ir naujos tėvystės patirtys įkvėptų, augintų ir apdovanotų. Kad padrąsintų klausytis širdies ir kurti savo, unikalų motinystės, tėvystės ir šeimos modelį. “Kuo daugiau žinai, lengviau pasitikėti savimi”, – teigia Nida, leidybinių projektų įkūrėja ir vadovė.

Džiugu, jei esate drąsūs pažinti, atsakingi kurti ir renkatės tai, kas svarbu Jums!

“Yra dalykų, kurie labai svarbūs visiems, pavyzdžiui, prieraišumas, vaiko poreikių atliepimas. Tačiau yra dalykų, kuriuos galime rinktis. Kuo daugiau žinome, tuo lengviau pasirinkti, nes aiškiau, kas svarbu būtent mums. Taip galime kurti saugius ir unikalius savo šeimos modelius ir esame pakantesni kitiems. Štai kodėl edukacija ir švietimas – visada prioritetas. Džiugu, jei esate drąsūs pažinti, atsakingi kurti ir renkatės tai, kas svarbu Jums!”

„Nėštumo kalendorius“: plėtra į regionus ir jūsų indėlis

Nuo pat leidybos pradžios dėjome pastangas, kad „Nėštumo kalendoriai“ ir „Kūdikio dienoraščiai“ būtų nemokami ir taip prisidėtų prie Lietuvos tėvų švietimo ir pasirengimo motinystei bei tėvystei. Džiugu, kad net 14 metų pavyko tęsti šią misiją: draugaujame su Lietuvos gimdymo namais ir didžiąja dauguma didžiųjų miestų sveiaktos įstaigų, kuriose prižiūrimos nėščiosios. Ir toliau išlaikome bendradarbiavimą su sveikatos įstagomis, tačiau nuo šiol ieškome naujų galimybių ir kviečiamu Jus visus prisijungti savanoriaujant ir remiant, tapti pokyčio dalimi, kad edukacinai leidiniai nemokamai pasiektų būsimąsias mamas net atokiausiuose Lietuvos regionuose.

Plėtros akcija 2022 07 01- 2022 12 30 Užsakykite „Nėštumo kalendorių“ sau – dovanosite „Nėštumo kalendorių“ kitai!

Nuo šiol ir jūs galite prisidėti, kad šis edukacinis leidinys pasiektų kuo daugiau Lietuvos moterų atokiausiuose regionuose. Užsisakydami prekes el. parduotuvėje prisidedate prie nemokamos edukacijos plėtros į Lietuvos regionus – kad „Nėštumo kalendorius“ pasiektų nėščiąsias atokiausiuose Lietuvos kampeliuose.

El. parduotuvėje galite užsisakyti „Nėštumo kalendorių“, “Kūdikio dienoraštį” ir kitus mūsų parengtus leidinius bei atmintines. Nuo 2022 m. liepos mėnesio užsakydami leidinius el. parduotuvėje automatiškai tampate rėmėju – dovanojate „Nėštumo kalendorių“ kitai mamai. Atnaujinta elektroninių pardavimų strategija – socialinio verslo galimybėms didinti ir plėtrai į regionus skatinti, todėl

✔ Jūs ne tik perkate el. parduotuvėje, bet ir remiate.

✔ Pasirenkate paramos dydį – skiriate reikšmingą finansinį indėlį “Nėštumo kalendorius” plėtrai.

✔ Dovanojate “Nėštumo kalendorius” kitai nėščiajai!

✔ Mes pasirūpinsime, kad leidiniai pasiektų atokiausius Lietuvos kampelius!

✔ Kaip sekasi keliauti į regionus drauge su Jumis, stebėkite „Nėštumo kalendoriaus“ plėtros dienoraštį.

Užsukite į mūsų el parduotuvę Nėštumokalendorius.lt/parduotuvė/

Ačiū, kad jungiatės į palaikymo ir bendrystės būrį!

AKCIJOS REZULTATAI

Viso sulaukėme apie 550 eurų paramos iš mūsų pirkėjų. Dėkui! Ši suma skiriama padengti pašto, kurjerių, platinimo atstovų išlaidas.

Gruodžio mėnesį net 5 naujos savanorės prisijungė prie plėtros darbų! Labai ačiū Aliesia, Rūta, Živile, Giedre, Ieva! Kartu su savanorėmis pasiekėme gero rezultato – “Nėštumo kalendoriai” 2022 m. pabaigoje išdovanoti daugiau 30 naujų klinikų.

Kuriose įstaigose dovanojami leidiniai po plėtros akcijos

Susipažinti su mūsų komanda.

Kiti mūsų projektai: Mama mums rūpi

Komentarai