b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  Kūdikio dienoraštis 2019 pavasaris

Kūdikio dienoraštis 2019 pavasaris

“Kūdikio dienoraštis” skirtas tėvams,  auginantiems kūdikį. Sukurtas kaip pagalbinkas, patarėjas bei dienoraštis, dovanojamas šeimoms gimdymo namuose. 

Elektorinį variantą pavartykite internetu KŪDIKIO DIENORAŠTIS. Jei leidinuko negavote gimdymo namuose, žemiau rasite informaciją, kaip užsakyti į namus.  

DĖMESIO, jei šis leidinio tiražas jau pasenęs, informaciją apie naujausią KŪDIKIO DIENORAŠTĮ visad rasite e.parduotuvėje ir kituose straipsniuose.

 

Koks jis, „Kūdikio dienoraštis”? 

Raidos, priežiūros ir lavinimo atmintinės, skatinančios stebėti, pažinti individualią jūsų kūdikio raidą ir ugdyti saugų prieraišumą, atsiliepiant į augančio vaiko poreikius. Lavinimo užduotėlės ir žaidimai, saugi kūdikiui aplinka ir patarimai mankštelėms namuose bei pagalbinės priemonės žaidimams ir judėjimui, kad jūsų gyvenimas su kūdikių taptų smagus, o tarpusavio ryšys – glaudus. 

  • Po gimimo jūsų vaikas gavo pirmąjį pažymį, ką jis reiškia? “PIRMASIS ĮVERTINIMAS PAGAL APGAR“; 
  • Pirmosios dienos, susipažįstant su savo vaiku “KODĖL NAUJAGIMIS KITOKS?”, “KAIP PRIŽIŪRĖTI IR VALYTI NAUJAGIMIO BAMBUTĘ? 
  • SAVAITĖ PO GIMDYMO. KAIP ATSIGAUNA KŪNAS IR SOS ŽENKLAI“; 
  • Atmintinės kaip teisingai susitvarkyti dokumentus ir gauti nemokamą sveikatos priežiūrą bei visas nemokamas paslaugas, kurios priklauso, kai auginte kūdikį? “NEMOKAMA SVEIKATOS PRIEŽIŪRA – KAIP SUSITVARKYTI DOKUMENTUS?”; 
  • Kaip paruošti kūdikio kampelį namuose “KŪDIKIO ERDVĖS ATSKYRIMAS“; 
  • Piniginės išmokos tėvams “PINIGINĖS IŠMOKOS MAMOMS IR TĖČIAMS“; 
  • Apie vieną svarbų dalyką, gerokai palengvinantį gyvenimą auginant kūdikį “NEŠIOKLĖ. KAIP ĮVERTINTI, AR JOS PRIREIKS?”. 

 

Daugiau dėmesio žindymui 

Leidinyje daug dėmesio skiriama pogimdyviniam periodui. Kodėl toks svarbus naujagimio ir mamos oda prie odos kontaktas, pirmasis žindymas? Ką reiškia vaikelio vertinimas pagal APGAR skalę? Kaip jaučiasi gimdyvė ir kaip galima palengvinti būseną po gimdymo? Kokios fizinės ir emocinės būklės rodo, kad reikia kreiptis į gydytoją? 

Daug dėmesio sėkmingai žindymo pradžiai. Straipsnių cikle, rengtame kartu su akušerė–laktacijos konsultane Ieva Girdvainiene, aktualiausi klausimai: kas svarbiausia, norint sėkmingai žindyti; kiek pienuko gaminasi iš karto po gimdymo; kaip žinoti, ar pakanka pieno, ar vaikas alkanas; kaip gaminasi ir kaip keičiasi pienas, kad būtų užtikrinami būtiniausi naujagimio poreikiai? Aptartos dažniausios žindymo problemos ir ką daryti, iškilus žindymo sunkumams. 

 

 

“Kūdikio dienoraštis” SMS žinute į namus 

“Kūdikio dienoraštį” galite užsisakykite trumpąja žinute jums patogiu adresu.  

 

Siųskite sms numeriu 1398 žinutės tekste „KDSMS Vardas Pavardė, Gatvė 5-5, Miestas“. Užsakymo kaina 1,50 € skirta siuntimo išlaidoms apmokėti. Leidinys išsiunčiamas paprastu paštu per 2 darbo dienas (adresatą laiškas pasiekia per 1–4 dienas, kaip ir įprasti pašto laiškai). 

 

Staigmenos ir dovanėlės! 

Rudens “Kūdikio dienoraštį” į namus gausite su mėginukais (SEBAMED, WELEDA, EMOLIUM, BIO OIL) bei sveikinimo atviruką, sukurtą “HippoART”. 

 Kitas mūsų nemokamas leidinys yra skirtas besilaukiančioms moterims. Tai –  Nėštumo kalendorius. Kviečiame susipažinti! 

 

 

Komentarai