b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  NĖŠTUMO KALENDORIUS 2019 pavasaris

NĖŠTUMO KALENDORIUS 2019 pavasaris

“NĖŠTUMO KALENDORIUS” – NEMOKAMAS LEIDINYS BESILAUKIANČIOMS 

„Nėštumo kalendorius“ – periodinis atmintinių leidinys, dovanojamas besilaukiančioms moterims didžiųjų Lietuvos miestų privačiose ir valstybinėse gydymo įstaigose. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Pavenėžyje, Marijampolėje leidinuką jums turėtų įteikti nėštumą prižiūri akušerė ar gydytoja ginekologė.  

  

Naujienos “Nėštumo kalendoriuje” 

Leidinio viršelis iš ciklo “SVEIKINAME”, į kurią supynėme reikšmingus motinystės simbolius bei palinkėjimus. 

PUOKŠTĖ – sveikinimo simbolis – tai gerų linkėjimų bei ketinimų ratelis, tai motinos ir močiutės, tėvų bendruomenės, šeima ir artimieji, draugai ir visi, kurie turi gerų linkėjimų ir yra jautrūs ankstyvojo motinystės periodo patyrimams. Tai aplinka, kuri stiprina, kurioje saugiai augi, mėgaujiesi išgyvenimais, intymumu bei artumu, išgyveni atradimus ir kuri tokią pat atliepiančią aplinką vaikui. 

SVEIKATA – tai būsena, tai rūpestis, savęs pažinimas, emocinis fonas, sauganti aplinka ir mintys. Tai tradicija, genetika, identitetas. Sprendimai, pasirinkimai ir pastangos. Tai veiksmas ir pasekmė, tai klaidos pripažinimas ir stebuklo atradimas. Savęs kūrimas. 

GAMTA. Puokštės sudedamosios – tai Lietuvoje augantys augalai, žolės, gėlės, vaisiai ir uogos, daržovės ir ūgliai. Tai gamtos, kuria čia, šalia, dabar ir visada. Tai gyvastis, kitimas, ciklas, augimas ir judėjimas. Gyvenimas. Tai maistas, kuris sveikatina bei stiprina. Tai paslaptys, ieškojimai ir atradimai, tai žingeidumas, pažinimas. Išmintis ir gausa. 

MOTINYSTĖ – tai galia, kurią gali susikurti ir tos gausybės, kurią turi atrasti. 

Nuostabias “Sveikiname” puokštes kuriame kartu su meninke Viktorija Šakaliene iš “Ką nors gražaus”. Tapytas puokštes pilnas sveikatos, sezoninių augalų, gamtos ir gyvybės, kartu su su geriausiais linkėjimais bei nuoširdžiu palaikymu, dovanojame visoms esamoms ir būsimoms šeimoms, laukiančiomis naujo žmogaus atėjimo! SVEIKINAME viršeliai su sveikatos puokštėmis puoš 2018/19-ųjų metų leidinių viršelius. 

Atsinaujinęs “Nėštumo kalendorius” JAU ČIA! Nuo 2019 ųjų metų vasaros atmintinių ir palnavimo leidinys dar patogesnis!

DĖMESIO, jei šis leidinio tiražas yra neaktualus dėl senesnės datos, informaciją apie naujausią NĖŠTUMO KALENDORIŲ visad rasite e.parduotuvėje ir naujesniuose straipsniuose. ​ 

“Nėštumo kalendorius” SMS žinute į namus 

Dovanų “Nėštumo kalendorių” gausite pas savo gydytoją ar akušerę didžiųjų miestų gydymo įstaigose: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio poliklinikose, privačiuose medicinos centruose bei kabinetuose. Jei leidinuko jums neįteikė, pasiteiraukite arba užsakykite sms žinute į namus. 

 

 

Siuntimas apmokestintas 1,50 € siuntimo išlaidoms apmokėti. Leidinys išsiunčiamas paprastu paštu per 2 darbo dienas. Adresatą siuntinukas pasiekia per 2–5 dienas, koresponcencija pristatoma į pašto dėžutę. Jei laiškas netelpa į dėžutę, tuomet paliekamas pranešimas, kviečiantis jį atsiimti pašto skyriuje. Jei leidinukas jūsų visgi nepasiekė, rašykite asmenine žinute “Nėštumo kalendoriaus” facebook’o paskyroje. 

Dovanėlės prie “Nėštumo kalendoriaus” 

Užsakę į namus žiemos leidinuką, sulauksite jo kartu su mielomis ir naudingomis smulkmenomis: EMOLIUM, BIO OIL, WELEDA, SEBAMED (mėginių kiekis ribotas) mėginukais bei sveikinimo atviruku, kurį sukūrė HIPPOART. 

 

Kitas nemokamas leidinys tėvams – “Kūdikio dienoraštis” 

 

Kudikio-dienorastis

 

 

“Kūdikio dienoraštis” dovanojamas gimdyvėms Lietuvos gimdymo namuose. Draugiškas žindymui, šeimai, mamai ir naujagimiui. Aktualios temos ir atmintinės nuo pogimdyvinio periodo mamoms iki pat kūdikystės 12-ojo mėnesio. Daugiau apie “Kūdikio dienoraštį” bei kaip jį užsisakyti į namus rasite čia. 

 

 Atsiliepimai 

Jūsų nuomonė yra svarbi. Dėkojame ir lauksime nuoširdžių atsiliepimų apie “Nėštumo kalendorių” – tik 3 klausimai ANKETOJE.  

Pastebėjimų ir kometarų laukiame el. paštu info@nestumokalendorius.lt. 

Bendraukime ”Nėštumo kalendoriaus” facebook’o paskyroje. 

Ačiū ir iki! 

 

Komentarai