b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  „NĖŠTUMO KALENDORIAUS“ MISIJA: kaip jį kuriame kartu su jumis

„NĖŠTUMO KALENDORIAUS“ MISIJA: kaip jį kuriame kartu su jumis

„Nėštumo kalendorius“ – atmintinių ir planavimo leidinys nėščiosioms. Jau daugiau nei dešimt metų šis pagalbininkas padeda būsimoms mamoms atsakyti į daugelį kylančių klausimų ir atlaikyti beveik kiekvienai moteriai kylančią minčių laviną.

 

Mamų stiprybė glūdi palaikyme ir bendrystėje. Suprantama, kad šiuo metu svarbiausia yra ne informacijos gausa, ne žinojimas kuo daugiau, o emocinių poreikių patenkinimas, aplinkinių parama ir supratimas. Juk tikrai, nei viena mama, nenorime konkuruoti ir laikyti „žindymo“ bei „gimdymo“ egzaminų, o tada gautais diplomais mojuoti prieš akis motinoms, anytoms ir kitoms mamoms. Nėštumo laikotarpis būna daug ramesnis jei nepradedame savęs lyginti su kitomis. Pravartu kiekvieną kartą prisiminti: darau tai, ką šiuo metu galiu geriausiai, gyvenu savo, o ne tobuląjį  (neegzistuojantį) gyvenimą.

 

Mūsų tikslas – supažindinti ir paskatinti toliau gilintis bei ieškoti atsakymų rūpima ir aktualia nėštumo, gimdymo, motinystės, auklėjmo tema. Ieškoti tinkamų specialistų ir lengvai, su meile išgyventi motinystę. Žinios neturėtų kelti įtampos, o suteikti pasitikėjimo savimi ir paskatinti išgyventi motinystę taikant sau tinkamiausius gyvenimo su vaikais ir auklėjimo metodus.

 

BE JŪSŲ NEBUS MŪSŲ. KURKIME DRAUGE!

nestumo-kalendoriaus-komanda

„Matau, kokios mes, lietuvos moterys, stiprios ir neįtikėtinai galingos. Kas trukdo naudotis išmintimi? Kodėl plykstelime lyg degtukai dėl smulkmenų ir pamirštame savo troškimus? Tikime visais iš eilės, bet ne savimi? Pagalvokime apie save, išsigryninkime savo poreikius ir leiskime sau juos tenkinti“, – drąsina leidinio kūrėja Nida. “Didžiausias dėmesys, manau, turėtų būti skiriamas emocinei higienai, dvasiniam gyvenimui, esminiems artumo poreikiams, nes tik jie leidžia statyti stabilų, meile ir pasitikėjimu grįstą, santykių šeimoje pagrindą.”

 

Mūsų misija – skatinti moteris galvoti apie emocinius poreikius, suprasti ir palaikyti, nekritikuoti dėl priimtų sprendimų dėl motinystės, partnerystės ir gyvenimo su vaikais. Nes jie kelia audras mūsų visuomenėje ir skalbo mamų bendruomenę!

 

Tikrai nemalonu, kai reikia kovoti už savo pasirinkimus ir įrodinėti, yra iš to nauda ar ne, tai kvaila ar protinga. Palaikymas leidžia išgyventi kintančią ir augančią kartu su kiekviena unikalia mama asmeninę motinystę. Su tokiais sunkumais ir pasitikėjimo stoka moterys susiduria išgyvendamos motinystę. Kaip ir kitose srityse, taip ir motinystėje visuomenės spaudimas, palaikymo trūkumas ir kritika pasėja neteisingų įsitikinimų, nepagrįstų baimių ir motinystę verčia itin aršiu kritikos lauku.

 

Kviečiame pasidalyti paprastomis, bet tik jūsų pačių atrastomis auksinėmis taisyklėmis laukime, motinystėje, partnerystėje ar šeimoje. Smalsu ir svarbu visa, kas jums rūpi. Parašykite (FB žinute ar el. paštu) – labai lauksime. O štai keletas gairių, jei norisi pasisakyti, bet sunkoka pradėti:

  • Svarbiausias jūsų patarimas kitoms nėštukėms, pirmąkart besiruošiančioms tapti mamomis. Kviečiame parašyti patarimą kitai mamai iš visos širdies, tarsi ji būti tokia svarbi, kokia yra jūsų geriausia draugė, jūsų sesuo ar jūs pati.
  • Kokia yra jūsų stiprybė? Ką supratote,tik  tapusi mama?
  • Jūsų giminės receptas mamai. Kaip vertinate savo mamos, močiučių ir kitų mokytojų patirtį?
  • Mėgstamiausi daiktai nėštumo metu, suteikę nusiraminimo kūnui ir (ar) mintims.
  • Grožio receptas laukiantis. Galbūt tai paprastas fizinis veiksmas ar paslauga, visai nesunkiai prieinama visiems, o gal unikalus specifinis dalykas? Pasidalinkite!
  • Ko labiausiai ilgėjotės nėštumo metu? Kaip manote, kodėl? Ar pastebite, kad toks poreikis kyla ir kitoms moterims?
  • Ką ypač įdomaus esate atradusi kūdikio kraiteliui? O kas tapo nepakeičiamu pagalbinku?

 

Nuoširdžiais jūsų istoriją liudijančiais palinkėjimais, jūsų asmeninėmis idėjomis, priimamais sprendimais, dalysimės IG, FB paskyrose ir „Nėštumo kalendoriaus“ leidinio rubrikoje „Kitos mamos žinutė“. Jūsų sutikimu, autorystę įvardysime tik vardu ir vietove. Pvz.: Asta, Vilnius.

 

 

 

KAS YRA NEMOKAMŲ LEIDINIŲ RĖMĖJAI?

 

Kviečiame susipažinti su ilgamete atmintinių ir planavimo leidinių kūrybine komanda, kuri nuoširdžiai dirba siekdama jums, būsimoms mamoms ir tėčiams, įteikti didžiausių linkėjimų kupiną dovaną. Didžiausi rėmėjai esame mes patys. Komanda, kurios dėka Lietuvoje dirbančių specialistų žinios, patirtis bei patarimai sugula į leidinio puslapius jaukiu tekstu, palaikančiomis žinutėmis ir kokybiška dovana – atmintinių ir planavimo leidiniais tėvams.

 

Dažnai kyla klausimas, kaip gali „Nėštumo kalendoriaus“ ir „Kūdikio dienoraščio“ atmintinių leidiniai būti nemokami? Kas už to slepiasi? Jau žinome, kad leidinius nemokamai galima gauti gydymo įstaigose arba užsisakyti SMS žinute į namus (apmokestinamos tik siuntimo išlaidos).

 

nestumo-kalendoriaus-remejai

Ar turime paslapčių, iš kur atkeliauja leidiniams išleisti reikalingi pinigai? Ir kas už to slypi? Jokių paslapčių, nieko asmeniško. Tai rėmėjai, tikintys „Nėštumo kalendoriaus“ ir „Kūdikio dienoraščio“ tikslais bei nauda būsimiems tėvams. Žinote tokių? Tuomet rekomenduokite ir pakvieskite pristatyti savo prekę ar paslaugą būsimiems tėvams. Juk informacijos gausybėje naujai iškeptiems tėvams tikrai gana painu, todėl visi asmeninių patirčių keliu atrasti dalykai bus tikrai naudingi.

 

DAIKTAI – TAI SMULKMENOS. SVARBIAUSIA YRA DALIJIMASIS, BENDRAVIMAS IR PALAIKYMAS.

 

Labai didžiuojamės, kad „Nėštumo kalendoriaus“ ir „Kūdikio dienoraščio“ puslapiuose puikuojasi atsakingi, kokybiški ir patikimi prekės ženklai, skirti besilaukiančioms moterims, mamoms ir kūdikius auginančioms šeimoms. Vertybės panašios, o tikslai artimi – taigi mums lengva ir gera drauge!

 

Dėkojame ilgamečiams „Nėštumo kalendoriaus“ rėmėjams ir dalijamės asmeninės kūrybinės komandos šventės akimirkomis.

Tekste publikuojamos nuotraukos iš kūrybinių komandos pietų “restorane “Prancūzai”, už nuotraukas dėkojame @Fotopastelė.

 

Komentarai