b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  “NĖŠTUMO KALENDORIUS” 2021 m. ruduo

“NĖŠTUMO KALENDORIUS” 2021 m. ruduo

„Nėštumo kalendorius“ 2021 m. ruduo – tai nemokamas periodinis atmintinių ir planavimo leidinys nėščiosioms, su meile ruošta dovana specialiai jums!

Jūsų motinystės istorija yra unikali ir vienetinė

Kiekviena moteris, kiekvienas nėštumas, kiekvienas gimdymas bei gimimas, tarpusavio santykiai, šeimos modelis yra unikalios asmeninės istorijos dalis. Todėl reikšmingiausios motinystės ir tėvystės kelionėje turėtų būti ne “knyginės” ir teorinės, o asmeniniai pasirinkimai, kylantys iš dėmesingumo ir meilės savo asmeninei istorijai ir subjektyvioms – būtent jums svarbioms patirtims.

Nemokamų atmintinių leidinių tikslas – pateikti daug aktualios informacijos trumpai ir paskatinti gilintis toliau. Kviečiame nuolatos semtis žinių, domėtis tuo, kas jums svarbu, kas rūpi, skirti daugiau dėmesio klausimams, kurie kelia nerimą arba baimę, įtampą, su dideliu švelnumu sau, savo (šeimos, partnerystės, draugystės, motinystės) kelionei, pirmiems kartams, nemokėjimui, nežinojimui, tobulėjimui, augimui. Džiaugiamės, jei renkatės tai, kas dera būtent jums, jūsų šeimai ir jūsų gyvenimo būdui!

“Nėštumo kalendorius” 2021 m. ruduo

2021 metų rudens viršelius puošia autoriniai rankų darbo piešiniai parengti Viktorijos iš Ką nor’s gražaus. Šermukšnio uogos savo nepaprastu grožiu, papuošusios naujuosius leidinius, paskelbė ne tik rudenį, bet ir įkvėpė kūrybai. Turbūt daug žinote apie šermukšnio gydomąsias savybes, kokių vitaminų gausu uogelėse, bet verta prisiminti ir senolių prietarus: „Jeigu gausus šermukšnių derlius, pranašaujama lietingas ruduo“, „Šermukšniai vėlai žydi, vasara bus šalta“.

Ką svarbu žinoti apie „Nėštumo kalendorių“?

 1. Vienas leidinys yra skirtas visam nėštumo laikui. Jei turite ankstesnį savo „Nėštumo kalendorių“, jį naudokite visą nėštumą.
 2. Nauji leidinių tiražai spausdinami 4 kartus per metus: pavasarį, vasarą, rudenį bei žiemą ir dovanojami besilaukiančioms moterims: platinami didžiųjų miestų gydymo įstaigose pas akušeres, ginekologes.
 3. Kur dalijamas nemokamas atmintinių leidinys arba kaip jį užsisakyti į namus, skaitykite čia. O kaip paprastai ir greitai galite paremti „Nėštumo kalendoriaus“ leidybą, veiklas ir iniciatyvą, rasite čia.
 4. Turinys dalinai atnaujinamas, nuolat papildomas, yra kuriamas naujas sezono viršelis, o pagrindinės atmintinės rengiamos pagal informaciją, kuri išlieka aktuali ne vienerius metus, todėl jos nekeičiame taip dažnai.
 5. Naujausią rudens numerį pavartyti galite čia (e.formatu), o užsisakyti popierinį kviečiame e. parduotuvėje.
Atmintinės „Nėštumo kalendoriuje“

Kiekviena moteris, kiekvienas nėštumas, kiekvienas gimdymas bei gimimas, tarpusavio santykiai, šeimos modeliai yra skirtingi. Tačiau kiekvieną nėštumo mėnesį daugelis moterų patiria ir tam tikrų nėštumui būdingų dalykų, panašių fiziologinių pokyčių, joms kyla panašių klausimų, todėl „Nėštumo kalendoriuje“ rasite informacijos apie daugybę aktualių dalykų. Taip pat stengiamės jus palaikyti morališkai, suprasti ir siunčiame didžiausius linkėjimus nuo visos komandos!

 • Aktualios nėštumo temos
 • Svarbūs patarimai būsimoms mamoms
 • Specialistų įžvalgos
 • Tikslingų klausimai ir užduotys rengiantis tėvystei
 • Stebėjimo lentelės, planavimo užrašai
 • Pirkinių sąrašai, mokymų rekomendacijos
 • Lentelės-atmintukai
 • NAUJIENA! Emocinės paramos kontaktų lentelė

Temos „Nėštumo kalendoriuje“

Svarbią informaciją, padėsiančią aiškiau suprasti nėščiųjų priežiūros tvarką Lietuvoje, atliekamus rekomenduojamus tyrimus, organizmo pokyčius, pavojingus simptomus ir būkles viso nėštumo metu, atidų pasirengimą gimdymui ir daug kitų atmintinių rasite specialiai „Nėštumo kalendoriui“ parengtose atmintinėse. O kaipgi be kūdikio kraitelio ir gimdyvės krepšelio sąrašų? Jiems skyrėme daug laiko ir dėmesingai paruošėme būtiniausių ir rekomenduojamų daiktų sąrašus.

 • 9-ių mėnesių nėštumo eigos kalendorius
 • 40-ies savaičių vaikelio vystymosi kalendorius
 • Medicinos priežiūra Lietuvoje
 • Nėščiosios organizmo pokyčių aprašymai
 • Kūno priežiūros, judėjimo, mitybos patarimai
 • Skyrelis partneriui
 • Svarbūs emocinės savijautos požymiai
 • Pasirengimas gimdymui ir gimimui, naujagimio priežiūra, poros santykiai
Daugiau dėmesio savijautai ir emociniam pasauliui

Motinystės patirčių tikslas – eiti savo motinystės keliu, o ne stoti į eilę dėl geriausios ar tobuliausios mamos titulo, Svarbu su meile atpažinti ir priimti savo pačios poreikius bei kurti savo unikalią kelionę. Nėštumo laikas kupinas naujovių, leiskime sau pirmus kartus. Neišvengsime nežinomybės, nerimo, įtampos, baimių, pasitikėjimo stokos ir dar daug bauginančių patyrimų. Leiskime tam vykti, neblokuokime, nestabdykime, bet pabandykime džiaukimės išmoktais, suvoktais dalykais, pagirkime save už gebėjimą išbūti sudėtingoje situacijoje, drąsą kreiptis pagalbos ir ją priimti. Vasaros “Nėštumo kalendoriuje” rasite dėmesingumo pamokėles, stebėjimo lenteles ir emocinės pagalbos kontaktų sąrašą.

Kviečiame stebėti ir įvertinti savo nėštumo metu laiką kitokiais kriterijais. Pavyzdžiui, sekti ne kūno svorį kilogramais, o laiką, skirtą sau, fizinį aktyvumą, sveiką mitybą, aplinkinių palaikymą ir pagalbą. Pagalvokite, kokie yra jūsų poreikiai šiuo laikotarpiu ir kokie asmeniniai prioritetai dabar, koks “balas” gali būti jūsų tikslu. 10 balų nėra siekiamybė. Atvirkščiai, galbūt kažkur persistengiate, kontroliuojate ir esate kupina įtampos? Nerungtyniaukim nei su kitomis moterimis, nei su savo įsitikimais, nesiekime šiais balais tapti “pirmūnėmis”, pasistenkime pamiršti tai, kas “pridera” / “privaloma” nėščiai moteriai ir siekime atpažinti tikrąjį savo pačios troškimą ir padėkime sau žengti svarbius į laimę.

Naujausi straipsniai

NAUJIENA! Straipsnių ciklas “Devyni nėštumo mėnesiai”. Juose rasite išsamiai aprašytus kiekvieną iš nėštumo mėnesių ir daug naudingų patarimų!

Kartą per mėnesį prenumeratoriams siunčiamas redaktorės naujienlaiškis. Kviečiame prisijungti ir jus, registruotis galite čia https://nestumokalendorius.lt/naujienlaiskis.

GYVI POKALBIAI su mamomis jau mūsų Youtube kanale!

KITAS MŪSŲ LEIDINYS – „KŪDIKIO DIENORAŠTIS“

Apie skaitykite čia „KŪDIKIO DIENORAŠTIS“– atmintinių leidinys tėvams 2021 m. ruduo

Komentarai