“KŪDIKIO DIENORAŠTIS” 2021 m.
„Kūdikio dienoraštis“ – tai atmintinių knyga pirmiesiems metams. Leidinys skirtas tėvams, auginantiems kūdikį. Sukurtas kaip pagalbininkas, patarėjas bei dienoraštis, dovanojamas šeimoms gimdymo namuose. Svarbiausios temos: savijauta po gimdymo, žindymo pradžia, naujagimio priežiūra, kūdikio lavinimas, santykiai partnerystėje ir laiminga šeima.
Koks jis, „Kūdikio dienoraštis”?
Su Lietuvos specialistais kurtos raidos, priežiūros ir lavinimo atmintinės, skatinančios stebėti, pažinti individualią jūsų kūdikio raidą. Svarbiausia pirmaisiais metais kurti saugų prieraišumą, jautriai ir laiku atsiliepiant į augančio vaiko poreikius.
Kai gimsta vaikas, gimsta ir mama. Ir tėtis. O galbūt ir sesuo ar brolis. Gyventi namuose su kūdikiu – tai nuolat patirti pirmus kartus. Drąsiname bandyti, ieškoti, aiškintis, duoti sau laiko ir rasti palankius sprendimus kūdikiui ir visiems šeimos nariams. Kiekvieno žmogaus vaikystė yra unikali, nerasite knygose būtent jūsų vaikui paruoštų patarimų. Tačiau skaitydami išmoksite daug itin naudingų įgūdžių, naujausios mokslo naujienos suteiks aiškumo apie vaikų raidą ir elgesį, o tai leis pasirinkti tinkamiausia sprendimą jums. Skatiname nuolat tobulėti ir augti kartu su jūsų vaikais!
“KŪDIKIO DIENORAŠTIS” 2021 m.
Naujieji leidiniai pasipuošė rankų darbo viršeliais tapytais Viktorijos iš Ką nor’s gražaus. Dėkojame už nuostabius darbus!
Naujausią rudens numerį pavartyti ir užsisakyti popierinį kviečiame e. parduotuvėje.
Daugiau dėmesio moters savijautai po gimdymo
Pogimdyvinis laikotarpis ir dar daugiau dėmesio moters savijautai, organizmo atsigavimui ir emocinei būsenai. Naujagimio ypatumai ir jo priežiūra. Kodėl toks svarbus naujagimio ir mamos oda prie odos kontaktas, kuo reikšmingas pirmasis žindymas? Ką reiškia vaikelio vertinimas pagal APGAR skalę? Kokia yra Naujagimio adaptacija po gimdymo ir procedūros gimdymo namuose? Kokie yra NAUJAGIMIO REFLEKSAI IR RAIDA su specialiste neurologe Vitalija Gresevičiene. Kaip jaučiasi gimdyvė ir kaip galima palengvinti būseną po gimdymo? Kokios fizinės ir emocinės būklės rodo pogimdyvinės depresijos požymius DEPRESIJA PO GIMDYMO. Kaip atpažinti?
NAUJIENA! Psichologės Sigitos Valevičienės tekstai: „Mamos gyvenimas po gimdymo: pirmasis pusmetis“ ir „Mamos gyvenimas po gimdymo: antrasis pusmetis“