b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  „KŪDIKIO DIENORAŠTIS“– atmintinių leidinys tėvams. 2021 m. žiema

„KŪDIKIO DIENORAŠTIS“– atmintinių leidinys tėvams. 2021 m. žiema

„Kūdikio dienoraštis“ skirtas tėvams,  auginantiems kūdikį. Sukurtas kaip pagalbininkas, patarėjas bei dienoraštis, dovanojamas šeimoms gimdymo namuose. 

Koks jis, „Kūdikio dienoraštis”? 

Su Lietuvos specialistais kurtos raidos, priežiūros ir lavinimo atmintinės, skatinančios stebėti, pažinti individualią jūsų kūdikio raidą ir ugdyti saugų prieraišumą, atsiliepiant į augančio vaiko poreikius. Lavinimo užduotėlės ir žaidimai, saugi kūdikiui aplinka ir patarimai mankštelėms namuose bei pagalbinės priemonės žaidimams ir judėjimui, kad jūsų gyvenimas su kūdikių taptų smagus, o tarpusavio ryšys – glaudus. 

Naujausi patarimai partnerystei stiprinti

Šių metų žiemos tiraže pasirodė nauja rubrika „Lavinimas namuose” su partneriais FAMILY LAB ACADEMY www.familyacademy.lt ! Ačiū puikiems šeimos studijos specialistams už smagias užduotėles ir profesionalias įžvalgas!

Daugiau dėmesio moters savijautai po gimdymo

Leidinyje daug dėmesio skiriama pogimdyviniam periodui. Kodėl toks svarbus naujagimio ir mamos oda prie odos kontaktas, pirmasis žindymas? Ką reiškia vaikelio vertinimas pagal APGAR skalę? Kokia yra Naujagimio adaptacija po gimdymo ir procedūros gimdymo namuose? Kokie yra NAUJAGIMIO REFLEKSAI IR RAIDA su specialiste neurologe Vitalija Gresevičiene. Kaip jaučiasi gimdyvė ir kaip galima palengvinti būseną po gimdymo? Kokios fizinės ir emocinės būklės rodo pogimdyvinės depresijos požymius DEPRESIJA PO GIMDYMO. Kaip atpažinti?, kad reiktų kreiptis į gydytoją? 

Viršelį piešė Viktorija iš Ką nor’s gražaus.  Ačiū už rankų darbą! Kaip gimsta viršelis:

Ką svarbu žinoti apie „Kūdikio dienoraštį“ ir kaip jį užsisakyti į namus?

  1. Vienas leidinys yra skirtas visam kūdikystės laikui. Jei turite ankstesnį savo „Kūdikio dienoraštį“, jį naudokite iki pat pirmųjų kūdikio metų.
  2. Nauji leidinių tiražai spausdinami 4 kartus per metus: pavasarį, vasarą, rudenį bei žiemą ir dovanojami moterims po gimdymo.
  3. Turinys nuolat po truputį atnaujinamas, papildomas, yra kuriamas naujas viršelis.
  4. Kur dalijamas nemokamas leidinys tėvams arba kaip jį užsisakyti į namus, skaitykite čia. O kaip paprastai ir greitai galite paremti „Nėštumo kalendoriaus“ leidinių leidybą, veiklas ir iniciatyvą, rasite čia.
  5. Naujausią žiemos numerį pavartyti galite čia (e.formatu), o užsisakyti popierinį kviečiame e. parduotuvėje (tik po Naujų Metų, šiuo metu taikome saviizoliaciją dėl koronaviruso grėsmės).

Komentarai