b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  „Kūdikio dienoraštis“– atmintinių leidinys tėvams. 2021 m. vasara
Kudikio-dienorastis-vasara

„Kūdikio dienoraštis“– atmintinių leidinys tėvams. 2021 m. vasara

„Kūdikio dienoraštis“ – tai atmintinių knyga pirmiesiems metams. Leidinys skirtas tėvams,  auginantiems kūdikį. Sukurtas kaip pagalbininkas, patarėjas bei dienoraštis, dovanojamas šeimoms gimdymo namuose. Svarbiausios temos: savijauta po gimdymo, žindymo pradžia, naujagimio priežiūra, kūdikio lavinimas, santykiai partnerystėje ir laiminga šeima.

Koks jis, „Kūdikio dienoraštis”? 

Su Lietuvos specialistais kurtos raidos, priežiūros ir lavinimo atmintinės, skatinančios stebėti, pažinti individualią jūsų kūdikio raidą. Svarbiausia pirmaisiais metais kurti saugų prieraišumą, jautriai ir laiku atsiliepiant į augančio vaiko poreikius.

Kai gimsta vaikas, gimsta ir mama. Ir tėtis. O galbūt ir sesuo ar brolis. Gyventi namuose su kūdikiu – tai nuolat patirti pirmus kartus. Drąsiname bandyti, ieškoti, aiškintis, duoti sau laiko ir rasti palankius sprendimus kūdikiui ir visiems šeimos nariams. Kiekvieno žmogaus vaikystė yra unikali, nerasite knygose būtent jūsų vaikui paruoštų patarimų. Tačiau skaitydami išmoksite daug itin naudingų įgūdžių, naujausios mokslo naujienos suteiks aiškumo apie vaikų raidą ir elgesį, o tai leis pasirinkti tinkamiausia sprendimą jums. Skatiname nuolat tobulėti ir augti kartu su jūsų vaikais!

Daugiau dėmesio moters savijautai po gimdymo

Pogimdyvinis laikotarpis ir dar daugiau dėmesio moters savijautai, organizmo atsigavimui ir emocinei būsenai. Naujagimio ypatumai ir jo priežiūra. Kodėl toks svarbus naujagimio ir mamos oda prie odos kontaktas, kuo reikšmingas pirmasis žindymas? Ką reiškia vaikelio vertinimas pagal APGAR skalę? Kokia yra Naujagimio adaptacija po gimdymo ir procedūros gimdymo namuose? Kokie yra NAUJAGIMIO REFLEKSAI IR RAIDA su specialiste neurologe Vitalija Gresevičiene. Kaip jaučiasi gimdyvė ir kaip galima palengvinti būseną po gimdymo? Kokios fizinės ir emocinės būklės rodo pogimdyvinės depresijos požymius DEPRESIJA PO GIMDYMO. Kaip atpažinti?, kad reiktų kreiptis į gydytoją? 

Viršelį piešė Viktorija iš Ką nor’s gražaus.  Ačiū už rankų darbą! Kaip gimsta viršelis:

Kūdikio priežiūra, lavinimas ir aktualiausios temos atmintinėse

Kūdikio raida, procedūros, Lavinimo užduotėlės, žaidimai, saugi kūdikiui aplinka, mankštelės namuose bei pagalbinės priemonės žaidimams ir judėjimui, kad jūsų gyvenimas su kūdikių būtų ramus, smagus, o tarpusavio ryšys – glaudus. “Kūdikio dienoraštyje” rasite trumpas atmintines visiems 12-ai kūdikystės mėnesių:

 • Psichomotorinis vystymasis
 • Raidos tendencijos
 • Lavinimas namuose
 • Mankštos ir žaidimai
 • Santykiai ir partnerystė
 • Kalbėjimas su vaiku

Dar daugiau temų, kurtų Lietuvos specialistų

Žindymo pradžiamokslis: 10 taisyklių ir “Žindymo ABC” su specialiste Ieva Girdvainiene

Kūnas po Cezario ir po natūralaus gimdymo. Su specialiste Agne Škudiene

Kaip yra vertinama vaiko raida ir ką daryti toliau? Su specialiste Dalia Kuliešiene

Melancholija ir depresija po gimdymo. Su specialiste Aušra Mockuviene ir Jurgita Stasiukyniene

Sveikas ir protingas vaikas: svarbiausi veiksniai. Su specialiste Vitalija Grecevičiene

Vaiko vedamas primaitinimas arba BLW su specialiste Egle Lysoviene

PIRMŲJŲ VAIKO METŲ MOTORINĖ RAIDA su specialiste Skaiste Marcinkute

AKTUALŪS AUKLĖJIMO KLAUSIMAI AUGINANTIEMS KŪDIKĮ. Su specialiste Jūrate Baltuškiene

GULTUKAS, ŠOKLIUKAS, VAIKŠTYNĖ. AR JIE SAUGŪS? Su specialiste Laura Staubergaite

Ką svarbu žinoti apie „Kūdikio dienoraštį“ ir kaip jį užsisakyti į namus?

 1. Vienas leidinys yra skirtas visam kūdikystės laikui. Jei turite ankstesnį savo „Kūdikio dienoraštį“, jį naudokite iki pat pirmųjų kūdikio metų.
 2. Nauji leidinių tiražai spausdinami 4 kartus per metus: pavasarį, vasarą, rudenį bei žiemą ir dovanojami moterims po gimdymo Lietuvos gydymo įstaigose.
 3. Kur dalijamas nemokamas leidinys tėvams arba kaip jį užsisakyti į namus, skaitykite čia.
 4. Jei jums patiko “Nėštumo kalendorius”, jei naudingas “Kūdikio dienoraštis”, rekomenduokite šiuos nemokamus atmintinių leidinius savo draugams ir pažįstamiems.
 5. Naujausią vasaros numerį pavartyti galite čia (e.formatu), o užsisakyti popierinį į pasirinktą LP Express paštomatą kviečiame e. parduotuvėje.

Komentarai